JamesSi

Geniální, nepřeložitelný seriál od tvůrců Wonder Showzen, Hearth, She Holler a The Shivering Truth. Neuvěřitelné logické dedukce, filozofování nad new age blbostmi, náboženstvím a podstatou lidstva. Hluboký nejen v humoru, ale i v posertství s geniálními hláškami a neuvěřitelnou absurditou. Vernon Chatman pak udělal dle mě slabší (přesto však olrajt) Heart, She Holler - což je cca Twin Peaks v jihoamerickém vidlákově na drogách a pak se vrátil ke genialitě s Shivering Truth parodií na všemožné Krajní meze a Twilight Zone. "Potřebuju tu nemoc, co jste vyvinuli!" "Crack?" "Ne tu druhou" "AIDS?" "To bych rád!" Xavier má pravdu: měli by jsme přestat sobecké hledání po zmizelých dětech a hledat jediné skutečné dítě na kterém záleží a to - dítě uvnitř nás všech. (Nejlepší epizody dle mě: S01 - 02,03,04,05,09, S02 - 03,07 - ale upřímně každá je alespoň trochu dobrá) ()

simi78

Jeden z nejgeniálnějších seriálů co kdy vyšel, smůla že je tak podceněný a je potřeba poměrně dobře umět anglicky protože v každé vteřině se furt mluví. ()