poster

Trabantem Jižní Amerikou (TV seriál)

Dokumentární / Reality-TV

Česko, 2014, 12x26 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HoneyBunny
  ****

  Egu a Babu a jejich bláznivá posádka znovu na cestách, tentokrát doprovázení stejně kanárkovým fiátkem a Jawou. A je to zábavnější a napínavější než napoprvé. Moc se mi líbí mezinárodní parta, přátelské pošťuchování mezi Čechy, Poláky a Slovákem je radost sledovat. S touhle posádkou byste na absurdní výlet brazilskou džunglí a peruánskými Andami vyrazili taky. I když by vám v pěti tisících nad mořem docházel kyslík a zadek jste měli naklepaný kvůli neexistujícím tlumičům. Za mě super a těším se na cestu po Austrálii a Oceánii.(9.3.2016)

 • Kosmik 1
  *****

  Film jsem ještě neviděl, ale dnes dávali v TV první díl této cestovatelské minisérie a to jsem prostě nemohl zmeškat. :) Po skvělé Hedvábné stezce a ještě skvělejší Africe, tu teď máme Jižní Ameriku a první díl docela solidně navnadil. Dan opět hýří vtipem (netuším, kde na ty parádní hlášky chodí) a celá posádka vypadá velice sympaticky. Jak už je ale zvykem, tak ne vše se daří, jak by potřebovali a nastane hned několik úsměvných okamžiků již v počátcích výpravy. Tito pánové a dámy mají můj obrovský obdiv, protože absolvovat takovou šílenost, je opravdu odvaha. Když se Vám "auto" sesype po 100m jízdy (po celkové GO) a máte s ním zvládnout 21k km, tak je odvaha ještě slabé slovo. :) No prostě těším se na další díly, protože tohle bude vážení opravdu jízda! A zase budu sledovat se zatajeným dechem a jen tiše závidět. Prozatím tedy 100% s tím, že kdybych byl nespokojen (což se určitě nestane), tak později upravím. Ale tato posádka je natolik sympatická a už předchozí dokumenty byly natočeny tak elegantně, že to opravdu nehrozí. EDIT 14.6.2014: Po jedenácti dílech hodnocení neměním, jelikož celý miniseriál si udržuje pěkné tempo, je natočen s grácií a mě prostě baví se na to dívat a jen závidět všechny ty zážitky, co museli prožít. 100%(2.4.2014)

 • MikeCool
  ****

  TV-seriál. Úžasné jakým způsobem mě dokáže ohromit cestopisný dokument (žánr, kterému až tak moc nehoduji). Devadesátiminutovou verzi v rámci celovečerního dokumentu jsem shlédnul v kině a byl jsem nadmíru spokojený. Říkal jsem si, že bude jenom otázka času, kdy se trabantní cesta Jižní Amerikou objeví na obrazovkách České Televize formou seriálu, ve který obohatí scénami, které jsme ještě z celovečerního šlágru neviděli. | Průměr všech zhlédnutých dílů: 80% (4*) |(10.4.2014)

 • okkac
  *****

  Nejlepší z řady trabantovských výletů. Hlavně díky tomu, že jsme se dočkali seriálové verze, takže můžeme s touto velmi sympatickou partou Čechů, Poláků a Slováka prožít o dost více dobrodružství, než jak tomu bylo na Hedvábné stezce a v Africe. Kouknu i na zkrácenou verzi, která byla v kinech, ale už to asi nebude tak kompletní zážitek. 9/10(17.10.2014)

 • Tom_Lachtan
  *****

  brrmm brrrrmmm brrr kchtrrcht kašli kašli škyt aneb malá trabantová odysea, která se trhla od filmových bratříčků (z kterých jsem po hříchu viděl jen střípky) a zatím to vypadá, že tenhle tah vychází, protože jednak se více seznámíme se samotnými aktéry (stejně tak jako se záběry na výstřih jediné sličné dámy z expedice) a jednak to vypadá, že materiál je prostě natolik zajímavý, že by toho utáhl i víc.(3.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace