Trabantem Jižní Amerikou (TV seriál)

Dokumentární / Reality-TV

Česko, 2014, 5 h 12 min (Minutáž: 12x26 min)

Egu a Babu a jejich bláznivá posádka znovu na cestách, tentokrát doprovázení stejně kanárkovým fiátkem a Jawou. A je to zábavnější a napínavější než napoprvé. Moc se mi líbí mezinárodní parta, přátelské pošťuchování mezi Čechy, Poláky a Slovákem je radost sledovat. S touhle posádkou byste na absurdní výlet brazilskou džunglí a peruánskými Andami vyrazili taky. I když by vám v pěti tisících nad mořem docházel kyslík a zadek jste měli naklepaný kvůli neexistujícím tlumičům. Za mě super a těším se na cestu po Austrálii a Oceánii.(9.3.2016)

Bol som na prednáške spojenou s projekciou fotiek. A veru, že som mal z toho 3x väčší zážitok ako z tejto "videoprojekcie", ktorá má v zásade dosť nudí. Ale keďže mám chlapcov rád, tak dokumentu aspoň tie tri hviezdy dám.(2.11.2016)

Dokumentární dobrodružná parádička.... 99%(29.5.2014)

Ne že by mně byl Dan tak sympatický nebo že bych já sám chtěl cestovat s dvacítkou klíčem v ruce, ale mám oči a dokážu ocenit, když někdo sebere všechny svoje koule a udělá něco, co tady na ČSFD stojí za jasných pět trabantů. Jižní Amerika stojí hodně sil, přemáhání a překonávání sebe sama, hlavně ale stojí za to. Stejně jako seriál, za který u mě máte snad ještě větší uznání než za samotnou cestu.(28.9.2016)

Jižní Amerikou již po třetí, poprvé když se loni denně (skoro) objevovali novinky na facebooku, poté byla (dvakrát) přednáška, a nyní i seriál. (uff, ale stále mě to baví) Dan si vede jako superstar, jež je uvyklá množství kamer, ale ono to jinak nejde, když se přežívá v divočině.(18.4.2014)

• - Celkem bylo natočeno 480 hodin materiálu. (mikinhoo)

• - Motorkář Marek Slobodník si během cesty dvakrát vykloubil rameno. Poprvé mu jeho kolegové rameno nahodily zpátky. Podruhé už musel do nemocnice, kde dostal dvouměsíční sádru. Po třech dnech si sádru sundal a vrátil se zpět na motorku. (Stanley619)

• - Posádka absolvovala celou trasu bez GPS navigace. Orientovali se pouze podle map. (Stanley619)