poster

Aliance

 • Česko

  Série Divergence: Aliance

 • USA

  Allegiant

 • USA

  Allegiant: Part 1

 • USA

  The Divergent Series: Allegiant

 • Slovensko

  Experiment

 • Slovensko

  Séria Divergencia: Experiment

Dobrodružný / Romantický / Sci-Fi / Akční

USA, 2016, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hygienik
  ***

  Kupodivu ma to bavilo viac než Rezistencia. Obsahová slučka je už v podobných filmoch štandardom - to je osud. Potešila aspoň zmena kulís a SW svoju rolu zvládla, v čo som už po 2. dieli vôbec nedúfal.(22.3.2016)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $65,534,124Tržby Celosvetovo $156,151,546Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ niekde nastala chyba, prvý diel bol fajn, druhý už na vážkach a tento, nuž uberá sa to skôr do prázdna a hlavne kopance tu rozdáva všade prítomna banálnosť, scény vývarové, pritiahnuté za vlasy, nuž keď sa pekne zopsuli Hunger Games tak prečo nie aj Divergencia /videl v kine: 45%/(23.3.2016)

 • Botič
  **

  Unylá love story o třech pusách na 120 minut, kterou ani hi-tech hračky nespasí. Allegiant je nejslabší a nejhloupější příspěvek v sérii Divergence a to pořád ještě nejsme na konci. Představuju si Winsletku radostí celou bez sebe, protože se už nemusí účastnit téhle šaškárny.(16.3.2016)

 • playboxguest
  ****

  Vynikající díl, který narozdíl od takového předposledního, politicky blábolícího, dílu Hunger Games obsahuje smysluplný děj, který je na konci i solidně uzavřen a pro part 2 je jasně nadefinován děj budoucí, takže člověk tuší, na co se může zhruba za rok těšit, ale zároveň nemá pocit, že by byl rozpartováním na dvě poloviny u první části o něco ochuzen a zbytečně snad utratil za pouhou předehru k velkolepému finále. Ba ne, Allegiant obsahuje minimum zbytečných plků a maximum dobré akce (což je přesný opak toho, co předvedl Batman se Supermanem). Dvě hodiny mi utekly rychleji jak upoutávky. Kvalitativně shodné s předchozími díly.(26.3.2016)

 • Wacoslav1
  ***

  Trochu se divím tomu nepoměru v hodnocení. Pamatuji si svého času, že druhej díl když startoval v kinech byl bezpečně v červený. Tenhle díl schytal hned v úvodu pořádnej hejt, až jsem se sám začal bát výsledku, ale o to víc mě to překvapuje, protože se žádná katastrofa rozhodně nekoná. Jednička zůstává nepřekonána, ale trojka je určitě o špetku lepší než dvojka. Schwentke je sice rutinér, ale akční sekvence má zvládnutý a určitě potěší, že kromě té hi tech akce z drony a podobnými vychytávkami přibyla i akce fyzická. Hlavně Theo James má dvě podařený sekvence kde se zdatně ohání pěstmi i bouchačkou. Shailene pořád sympaťanda a s delším sestřihem jí to určitě sluší víc než ve dvojce. Hudební podmaz taky ok vizuál netřeba zmiňovat ten je libovej. Zvažoval jsem mezi 3 a 4* dám nakonec lepší tři, protože začátek mě fakt chytnul, ale postupem času se začíná děj opět lehce topit v překombinovaných zvratech i když ne tolik jako ve dvojce. Jestli bude zakončení adekvátní tak čtvrtýmu dílu tu 4* přidám. Každopádně v žánru akční teen sci-fi je tahle série pořád špička.65%(14.3.2016)

 • - Při výstupu na zeď obklopující Chicago má každý ze šesti členů skupiny své ocelové lanko, díky kterému se dostanou nahoru. Když vyšplhá Christina (Zoë Kravitz) a chystá se přestřihnout drát, ocelové lanko je vidět z předního pohledu. Při pohledu zezadu lanko zmizí. Při opětovném pohledu zepředu tam lanko opět je a visí z výšky nad její hlavou, takže zezadu by mělo být vidět také. (Calwen22)

 • - Spoiler: V předloze se Tris do Chicaga již nevrátila. V knize se plyn na město chystal vypustit David pomocí letadel a plynových bomb. Ve filmu s tím pomáhal Peter, aby tak Evelyn zničila Johaninu alianci. (Calwen22)

 • - Dĺžka vlasov hrdinky Tris (Shailene Woodley) mala byť vo filme Rezistencia len po bradu, čo nevyšlo. V časti Experiment už ale bude mať vlasy ako v knihe, čiže po bradu. (FocusForcePi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace