poster

Aliance

 • Česko

  Série Divergence: Aliance

 • USA

  Allegiant

 • USA

  Allegiant: Part 1

 • USA

  The Divergent Series: Allegiant

 • Slovensko

  Séria Divergencia: Experiment

Dobrodružný / Romantický / Sci-Fi / Akční

USA, 2016, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MoiJe
  **

  CGI muselo stat slusne prachy. A je na filme to rozhodne najzaujimavejsie.(14.8.2016)

 • necisty
  ****

  Já myslím, že největší problém je v tom, že ti herci to hrajou naprosto příšerně. Pak je na tom špatně i dramaturg, nebo někdo, kdo se má starat o věrohodnost bojů jak beze zbraně, tak s ní. Není totiž možné, aby i nějaký nadčlověk v podobě Beatrix nebo Čtyřky proběhl tím vším naprosto bez škrábnutí. Vždyť existuje spousta filmů, kde tohle mají zmáknuté, tady se na to podle mě jen vysrali. Smrti některých postav byly doslova trapné, ale já přesto věřím, že v knížce je to úplně o něčem jiném, protože v celkovém důsledku to není úplná blbost, nebo to aspoň splňuje většinu podmínek pro tento žánr. Závěr mě bohužel zase nadchnul a těším se na poslední díl. Míň bych tomu dával jen s těžkým srdcem, ale nezaslouží si to tolik. Ještě že jsou tu tací, kteří to ví :).(20.9.2016)

 • Spiker01
  ****

  Pro mě zatím nejlepší díl po všech stránkách. Jako poměrně samostatná velice výpravná jednohubka to funguje znamenitě, i když se pak člověk ztrácí v postavách. Celkově tedy velice slibné dobrodružství s velmi solidními triky, škoda jen, že ta druhá část asi bude levnější....7/10(25.6.2016)

 • LiborGondek
  ***

  Pořád stejně průměrné, ale nemůžu říct, že by mne nezajímalo, jak to asi dopadne... 60%(13.8.2016)

 • Gwaihir
  ****

  Třetí část rozhodně naplnila moje očekávání v podobě odhalení další příběhové vrstvy, čímž rozvíjí dříve naznačený směr vývoje. Nápaditost se tentokrát již více soustřeďuje na technologické věcičky, které působí velmi efektně, než na prolínání realit, které však zcela neopouští, spíše poměrně zajímavě mění způsob jeho využití. V ději přibývá také množství solidní akce, a to i ve formě fyzického kontaktu, což přidává celému dění trochu na šťávě. Dostatečný prostor je věnován rovněž dostatečný čas postavám, alespoň těm hlavním, a vykreslení zase o něco rozšířenějšího světa, jenž skýtá široké možnosti pro závěrečné rozuzlení, stejně jako pro ještě nějaké překvapení, kromě toho, jakou jinou délku vlasů bude mít Tris. 75 %(17.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace