poster

Aliance

 • Česko

  Série Divergence: Aliance

 • USA

  Allegiant

 • USA

  Allegiant: Part 1

 • USA

  The Divergent Series: Allegiant

 • Slovensko

  Séria Divergencia: Experiment

Dobrodružný / Romantický / Sci-Fi / Akční

USA, 2016, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anderton
  ***

  Konečne ma v tejto sérii začalo zaujímať o čom to je a čo bude s postavami. Vyriadili sa aj architekti, s vizuálom som spokojný a konečne tu máme slušný veľkofilm, namiesto odbitých prvých dvoch dielov. Film má spád, zvraty, i keď predvídateľné a ten spočiatku nezaujímavý fikčný svet začína mať niečo do seba. Lenže....nemôžem brať vážne film, kde hlavná mužská postava má bohvie prečo superschopnosti bojovníka ala JCVD a tvári sa akože má všetko úplne pod kontrolou. A to je spoločne so Shailene jedinou sympatickou mladou postavou. Ostatní mladíci a slečinky sú zhusta nesympatickí. Proste mladé hviezdy kvôli filmu športujú, chodia do posilky, behajú a potom majú pocit, že tým pobehovaním všade navôkol sú súčasťou nejakého veľkého umenia. Ale dosť bolo kritiky, neverím tomu, ale teším sa na posledný diel.(4.7.2016)

 • playboxguest
  ****

  Vynikající díl, který narozdíl od takového předposledního, politicky blábolícího, dílu Hunger Games obsahuje smysluplný děj, který je na konci i solidně uzavřen a pro part 2 je jasně nadefinován děj budoucí, takže člověk tuší, na co se může zhruba za rok těšit, ale zároveň nemá pocit, že by byl rozpartováním na dvě poloviny u první části o něco ochuzen a zbytečně snad utratil za pouhou předehru k velkolepému finále. Ba ne, Allegiant obsahuje minimum zbytečných plků a maximum dobré akce (což je přesný opak toho, co předvedl Batman se Supermanem). Dvě hodiny mi utekly rychleji jak upoutávky. Kvalitativně shodné s předchozími díly.(26.3.2016)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $65,534,124Tržby Celosvetovo $156,151,546Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ niekde nastala chyba, prvý diel bol fajn, druhý už na vážkach a tento, nuž uberá sa to skôr do prázdna a hlavne kopance tu rozdáva všade prítomna banálnosť, scény vývarové, pritiahnuté za vlasy, nuž keď sa pekne zopsuli Hunger Games tak prečo nie aj Divergencia /videl v kine: 45%/(23.3.2016)

 • hygienik
  ***

  Kupodivu ma to bavilo viac než Rezistencia. Obsahová slučka je už v podobných filmoch štandardom - to je osud. Potešila aspoň zmena kulís a SW svoju rolu zvládla, v čo som už po 2. dieli vôbec nedúfal.(22.3.2016)

 • Handle
  **

  Ty jo, tyhle teen scifíčka začínají být už fakt na jedno brdo. Pořád to samé dokola: všechno je nalajnované od neoriginálního příběhu až po podivného chování postav. V podstatě jsem se nudil, protože jsem stejně věděl, co se tam zhruba bude dít. Neříkám, že je to úplně špatně natočené, ale scénář je prostě pitomý - šílená patlanina.(12.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace