Zvonilka a tvor Netvor

• slovenský

Cililing a Zver-Nezver

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2014, 76 min

Tak pro mě jednoznačně nejlepší díl, hravé a roztomilé série, který končí velkými emocemi. Půl filmu je takový roztomilý, s všelijakými zvířátky, jak je u Zvonilky zvykem, druhá půlka je působivá se spoustou nápadů. V tomto díle je hlavní hrdinkou víla Fauna, která svou láskou k nebezpečným zvířátkům způsobí nejeden malér. Gruff je takový dobrák, že si ho postupem času musí nejen malí oblíbit. Konec pohádky je hodně emotivní, ale myslím si že je to ku prospěchu věci (a malým dětem to asi ani nepřijde). Animace je opět pěkná a nabízí i hodně povedené efekty. Hudba je opět chytlavá a skvěle se do pohádky hodí. Mě se pohádka hodně líbila a dávám 100% :)(10.3.2015)

Víla Fauna je moje krevní skupina!(19.3.2015)

Najlepší diel série. Fungujúca zápletka s tajomstvom, napätie, relatívne ponurá atmosféra a efektné finále.(29.7.2015)

Páčilo sa mi to viac ako Zvonilka a piráti, ale na nadpriemerný detský animák to zase nevidím. Príbehovo to bolo síce prepracovanejšie, zábavnejšie, na druhú stranu ale pre deti dosť temné. Vytratila sa tu hravosť a zábavné skečové momenty. 65/100(12.10.2015)

Další povedenej díl. Zvonilka a její kámošky jsou prostě cool :-D(26.10.2015)

• - Hvězdná roklinka a vílí domy jsou inspirovány tureckou Cappadocií. (Terva)