Nekromantik 2 (festivalový název)

• Německo

Nekromantik 2

Horor / Komedie / Romantický

Německo, 1991, 104 min

Jörg Buttgereit

[Festival otrlého diváka 2009] …(16.2.2009)

• LION-MR.T

U mě to vede jako nejdnudnější film všech dob! Nevím proč film byl zakazová a na začátku bylo varování,o nechutných a uražlivých scénách. Celý je to nudný a ukecaný až v samotném závěru příjde něco,jinak koukat na film ve,kterém ukazují jak se hrstka ženskejch dívá na film,kde zpracovávají tuleně je možná lehké rozptýlení z nudy,ale zbytečné,tady je zbytečný vlastně cokoliv.(21.3.2008)

Viděno jednou a stačilo. Propojení romantiky s nekrofilií a milostného trojúhelníku je dost bizarní. Uznávám, že se vskutku jedná o film, který se jen tak často nevidí.(16.8.2013)

• jojinecko

Oproti jednotke značne a zbytočne rozťahané, no rovnako undergroundové a snáď ešte viac šokujúce. Jorg Buttgereit je absolútny magor, ktorý si našťastie svoje perverzné vízie napĺňa prostredníctvom filmov (teda možno aj v reáli, kto vie:). Opäť sa jedná o maximálny shocker, za všetko hovorí záverečná scéna,v ktorej zvrátené umenie a invencia "zápasí" s nekrofíliou a ťažkou psychopatiou. Len pre silných jedincov a žalúdky, nekrofilným romantikom vrele doporučujem celú sériu:)(6.10.2007)

Závěr druhého pokračování Nekromantika považuji za jeden z nejhustších filmových momentů všech dob. Něco takového se prostě... nevidí... Doporučuje 9 z 10 přiznaných úchylů.(16.4.2007)