Zóna úniku

Drop Zone

Zóna úniku

Akční / Thriller

USA, 1994, 101 min

Solidní parašutistickej akčňák z požehnaných 90 let se Snipesem v té době na vrcholu sil. Z filmem mám spojený zážitek když mi bylo 14 let chtěl jsem na to jít do místního kina oko které, ale žel bohu hrálo jen minimálně pro 10 lidí a páč jsem byl sám tak hádejte... ano šel jsem domů z brekem kino se nekonalo.60%(22.10.2014)

Jeden z těch lepších akčních snímků ve kterých si zahrál Wesley. Není to špatný film. Hodnocení: 60%(14.8.2008)

Síce to nebolo nejako strhujúce a ani adrenalínové, ale Snipes a sexi Yancy Butler upútali moju pozornosť natoľko, že som sa moc nenudil. Vlastne mi to prišlo celkom fajn. Letecké zábery boli dobré a príbeh v pohode a plynulo odsypal. No o Zimmerovú hudbu som to moc nezakopol. Wesley je tu nie len za mlátičku na spravnom mieste, ale aj za prvotriedneho sympaťáka, ktorý nemal v tomto období problém potiahnuť film vpred. 80% - 4*(28.7.2015)

S BODEM ZLOMU Hollywood objevil akční thrillery o adrenalinových sportech a tak jsme se o tři roky později dočkali hned dvou zároveň, ZÓNY ÚNIKU a NEBEZPEČNÝCH PÁDů, přičemž ZÓNA ÚNIKU od akčního řemeslníka Badhama se mi jeví o něco lepší.(21.12.2014)

Průměrný akční film, nijak špatný.. John Badham už ale dovedl lepší kousky...(6.2.2008)