Zóna úniku

Drop Zone

Zóna úniku

Akční / Thriller

USA, 1994, 101 min

S BODEM ZLOMU Hollywood objevil akční thrillery o adrenalinových sportech a tak jsme se o tři roky později dočkali hned dvou zároveň, ZÓNY ÚNIKU a NEBEZPEČNÝCH PÁDů, přičemž ZÓNA ÚNIKU od akčního řemeslníka Badhama se mi jeví o něco lepší.(21.12.2014)

Svižný filmík, so slušným Snipesom, zaujímavým Buseym a fajn akciou (tá bitka na schodisku ma vo svojej dobe nevysvetlitelne chytila). Bol som dokonca o niečo spokojnejší než pri BODE ZLOMU...(2.6.2007)

Solidní akčňák ze zajímavého prostředí. A jako bonbónek Claire Stansfield jako hlavní záporačka.(18.8.2010)

Jeden z těch lepších akčních snímků ve kterých si zahrál Wesley. Není to špatný film. Hodnocení: 60%(14.8.2008)

Slušný akčňák.(10.6.2005)

• - Díky své životní pojistce nesměl Wesley Snipes skákat z padákem. Ve scénách, které si skoky vyžadovaly, jej proto zaskakoval kaskadér Michael Jeter. (Terva)

• - Film je částečně natočen podle životního příběhu dvou profesionálních parašutistů Tony Griffina a Guye Manose. (Terva)

• - Jedním z případných důvodů, proč nevznikl vztah mezi Petem Nessipem (Wesley Snipes) a Jessií Crossman (Yancy Butler), byl také ten, že role byly původně napsány pro dvojici mužů. (Terva)