Zóna úniku

Zóna úniku

Akční / Thriller

USA, 1994, 101 min

Slušný akčňák.(10.6.2005)

parádní akční klasika devadesátých let.výbornej nápad(s těma padákama),skvělá hudba,a hustě hláškující snipes.(20.8.2008)

Svižný filmík, so slušným Snipesom, zaujímavým Buseym a fajn akciou (tá bitka na schodisku ma vo svojej dobe nevysvetlitelne chytila). Bol som dokonca o niečo spokojnejší než pri BODE ZLOMU...(2.6.2007)

Vždycky mě dostává, když tu lidi porovnávaj, čemu je jakej film podobnej. Když to není remake, tak je to v pohodě. Scéna pádu z okna je sice podobná té ze Smrtonosné pasti, ale, a nad tímto byste se měli vážně zamyslet, jak jinak chcete padat z budovy? A pokud tak umírá hlavní záporák, tak ho musíte zabrat s pořádně vyděšeným výrazem, aby bylo jasné, že zlo je poraženo. Navíc, kdyby ho jenom obyčejně zastřelil, dalo by se to srovnat s mnohem větší skupinou filmů, než když vypadl z okna. Jinak celkově se mi film líbil. Není to sice megabomba, ale pobaví a o to u takovýchto filmů jde. Rozhodně to není žádná nastavovaná kaše, nebo překombinovaná kýčovitost.(29.12.2005)

S BODEM ZLOMU Hollywood objevil akční thrillery o adrenalinových sportech a tak jsme se o tři roky později dočkali hned dvou zároveň, ZÓNY ÚNIKU a NEBEZPEČNÝCH PÁDů, přičemž ZÓNA ÚNIKU od akčního řemeslníka Badhama se mi jeví o něco lepší.(21.12.2014)