poster

Before We Go

 • USA

  1:30 Train

  (neoficiální název)
 • USA

  Centricity

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Noc v New Yorku

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014, 89 min

Režie:

Chris Evans

Kamera:

John Guleserian

Producenti:

Howard Baldwin

Střih:

John Axelrad

Scénografie:

Theresa Guleserian

Kostýmy:

Anney Perrine
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  ****

  Svojim poňatím, scenárom a záverom ide o netypickú a nezávislejšiu romantiku (takýchto snímkov je málo), čo je svojim spôsobom celkom príjemné osvieženie. Dejová linka je niečo podobné ako film Pred úsvitom (1995) - dvaja sa náhodne stretnú a pri konverzácii na rôzne témy a pri rôznych príležitostiach strávia spolu niekoľko príjemných pár hodín, pričom za tých pár hodín sa toho v ich vnútri udeje veľa... Kvalít spomínaného snímku to však nedosahuje, avšak netvrdím, že to tejto dvojici nesvedčalo a že neboli výborní, len si myslím, že dvojica Ethan Hawke a Julie Delpy bola po emotívnej stránke presvedčivejšia a ich spoločný dialóg bol vycibrenejší. 70/100(18.7.2016)

 • lopata555
  *****

  Jeden z najkrásnejších romantických filmov aké som videl. Normálne som tomu uveril, že dvaja neznámi ľudia môžu zažiť takúto noc ...(4.1.2016)

 • Pethushka
  *****

  Jaké to milé překvapení! Chrisovi se tenhle prostý, přesto téměř dokonalý film povedl hned dvakrát. Jako režisér ho podle mě zvládl perfektně. A jako herec mě překvapil. Přesně v takovýchhle rolích bych ho ráda vídala do budoucna. Takhle přirozeného, usměvavého a zamilovaného. Alice Eve mu byla taky božsky kouzelnou partnerkou. A to nemluvím o tom, jak to mezi nimi jiskřilo. Po zhlédnutí mám pětihvězdičkové pocity, takže prostě nemůžu jinak...(1.3.2016)

 • Martpod
  *****

  Sympatické, skromné, osobní a skrz naskrz feel-good záležitost pro podzimní večery. Prvotina za čtyři hvězdy, pátá za zarostlého Chrise.(5.9.2015)

 • Morholt
  ****

  Nezávislé a romantické, což je pro mě absolutně vražedná kombinace, ale na tohle se mi koukalo víc než dobře. Největší zásluhu na tom mají oba hlavní představitelé, kterým to klape na jedničku a své si odvedlo i celkově pohodové pojetí, díky kterému si člověk nepřipadá jako debil ani v těch nejkýčovitějších chvilkách. Tohle se Evansovi povedlo. 70%(5.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace