poster

Before We Go

 • USA

  1:30 Train

  (neoficiální název)
 • USA

  Centricity

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Noc v New Yorku

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014, 89 min

Režie:

Chris Evans

Kamera:

John Guleserian

Střih:

John Axelrad

Scénografie:

Theresa Guleserian
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommy987
  **

  Chris Evans si pozrel Linklaterovu "Before Trilogy" a povedal si, že veď to je easy - dve postavy, jedno mesto, jeden večer a 90 minút dialógov. To dokáže aj on. Nedokázal. Postavy síce sú, ale sú nudné, nesympatické, chýba im charakter a nefunguje medzi nimi žiadna chémia. 90 minút dialógov tu je, ale kým tie Linklaterove sú chytré, živé a prirodzené, tie Evansove šuštia papierom a sú dosť banálne. Nočný indie New York je fajn, ale to je tak všetko.(1.5.2016)

 • sochoking
  ***

  Boha...baby, ked' nemajú prachy, vždy sa z toho nejako vysekajú napohodu...(9.8.2015)

 • Davies182
  *****

  "Když je nejlepší den ve vašem životě zároveň tím nejhorším..." Nejen o tom, že zamilovat se můžete i za jediný večer. Cesta je cíl.(5.12.2015)

 • Fr
  ***

  „ASI NÁM BYLO SOUZENO SE SETKAT…“ /// Když Nick potká Brooke… tak vona ho chvíli trápí, asi aby zjistila, že se s ním dá pokecat. Chovaj se sympaticky – jsou takový vobyčejný, vona má moc hezkej úsměv a von je ten typ, co si ženský idealizuje (navíc miluje hudbu). Určitě na nich není nic, co by člověka prudilo. Teda krom toho, že vobčas v těch rozhovorech zabřednou do témat, který mě neinteresujou. Řešej totiž svý problémy. Tak nějak nenásilně podávaj výpověď vo vztazích, o lásce…, do toho ten sentimentální soundtrack (a vona je fakt usměvavá!)…, ale ke konci už je toho na mě moc. Na tohle už nemám roky. Láska s jedním člověkem neumírá - tak hubana na to! Ale jinak sympatickej počin Kapitáne Ameriko! . /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju holky, co jsou schopný z fleku vystřihnout (zapět) My Funny Valentine. 2.) Když vona je tak usměvavá... 3.) Thx za titule „Kubzilla“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(12.11.2015)

 • Kailo
  ****

  Bokehlicious!(22.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace