poster

Before We Go

 • USA

  1:30 Train

  (neoficiální název)
 • USA

  Centricity

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Noc v New Yorku

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014, 89 min

Režie:

Chris Evans

Kamera:

John Guleserian

Producenti:

Howard Baldwin

Střih:

John Axelrad

Scénografie:

Theresa Guleserian

Kostýmy:

Anney Perrine
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  ***

  Boha...baby, ked' nemajú prachy, vždy sa z toho nejako vysekajú napohodu...(9.8.2015)

 • Thomick
  ****

  The only thing that is stopping you from being the biggest loser in New York is the fact that I haven't left the town yet... Docela se kaju, že jsem někdy na Alice Eve měl takovou pifku, jakou jsem na ni měl po Decoy Bride. V týhle netradiční konverzačce, kde namísto slov hraje prim mimika obou protagonistů (Evans na svym vlastnim úsměvu regulérně ujíždí), se totiž projevila jako vrcholná sympaťanda. V lecjaký poloze.(30.7.2015)

 • Flynn
  *****

  Tak tahle konverzační špacýrková jednohubka mi sedla jako prdel na hrnec. Moc příjemně natočeno, fajn dialogy, z kterých jsem měl pocit, že mají hlavu i patu.. jasně občas lehce přitažené za vlasy, ale i tak jakž takž uvěřitelné. Přijemné prostředí New Yorku. Velice velice milé překvapení.(14.1.2016)

 • Roman.Ticka
  ****

  Zpočátku trošku zmatené, což oba velmi sympatičtí a navzájem pasující jedinci lehce vyvážili přítomností sebe sama, ale postupem času se rozjela hodně pohodová jednohubka, jejíž chuť je víc než příjemná a dlouhotrvající. Víc než slovy, kterých bylo opravdu hodně, se bohatě hovořilo neverbálně, což umocňovala celá řada lidem neodmyslitelných emocí. Kupodivu vše hezky dohromady rozehrálo pestrý koncert, který rozhodně nebyl ani bezvýznamný, ani určen vybrané cílové skupině diváků a posluchačů.(23.8.2015)

 • Kaka
  ***

  Méně vypiplané a ucelené než třeba snímek 5 to 7, zato více přirozené, rozevláté a emocionálně nesourodé. Což sice odpovídá skutečnosti, jen je to občas až příliš velké přeskakování se slabším tahem na branku a některými hluchými momenty. Alice Eve není na první pohled tak zajímavá osobnost, ale její rozjezd je interesantní. Evans je talent a mimochodem to se ví už dlouho. Závěr bravurní ! Jestli tohle byla Chrise prvotina jakožto režiséra, máme se na co těšit, protože zvládá s přehledem těžit to nejlepší z Linklatera a ještě přidává navrch vlastní invenci a zajímavý živelný dojem.(20.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace