Warrior Assassin

Čína, 2014, 94 min

Režie:

Dou Xiao

kaylin

Trochu moc amatérské na to, aby se mi to mohlo líbit. V některých chvílích jsou ty herecké výkony skutečně otřesné. Dá se to ale zvládnout, když nečekáte moc ani od bojových umění, která zde budou prezentována. Jednohubka s nedotaženým příběhem a podceněným i zbytkem filmařské práce. ()

JohnMiller

Jediné čo tu stálo zato boli slušne odvedené boje a príbeh skoro nefiktívnej histórie troch bojujúcich kráľovstiev. Obsah by ako tak ušiel ale forma akou bol tento film natočený a distribuovaný bola číro číra hrôza. Vyzeralo to akoby to nakrúcali na vhs pásku s veľmi neprirodzením frameratom. Obraz namočili do tak nechutného modrého filtra až sa mi zdvihol žalúdok. K takémuto žánru to bolo absolútne neprirodzené. Ako taký príbeh, o mladom bojovníkovy ktorý sa rozhodne pomstiť svojho otca, úplne potopil koniec. To bol hádam najhoršie zakončený film aký som kedy videl. Posledné 2 minúty boli na silu vtesnané a bez zmyslu zakončili veľké nič. Keďže hlavná postava sa nedozvedela kto zabil jej otca hoci vrah na konci zomrel.. Sklamanie. ()