poster

Ilsa: vlčice SS (festivalový název)

 • USA

  Ilsa, She Wolf of the SS

Horor / Válečný / Erotický

USA / Západní Německo, 1975, 96 min

Režie:

Don Edmonds

Kamera:

Glenn Roland
 • sochoking
  odpad!

  Neskutočná hovadina, cez ktorú som sa prekusával tri dni!!!(23.9.2009)

 • DDT
  ***

  Kdyby se tohle dílo mělo hodnotit vážně, nic než "odpad" by si nezasloužilo. Ale jako nechtěná komedie je excelentní. "Herci" vysloveně perlí a režisérovi je to evidentně úplně jedno. Z filmu je krásně vidět, že jedinou jeho snahou bylo, aby pokud možno všechny "herečky" byly celý film nahé. Nudistický tábor SS by mu asi neprošel, tak aspoň nahé vězeňkyně nechá mučit polonahými esesačkami... Docela jsem se bavil.(27.9.2003)

 • erl
  *****

  Nadžena Ilsa (Dyanne Thorne) mučí v táboře muže a ženy svéráznými spůsoby . Prsa , blondýny a krev to je moje:)(17.7.2007)

 • - Dílo kvůli předpokládaným obtížím vznikalo v anonymitě a je věnováno obětem holocaustu. Zajímavé je, že producent filmu David F. Friedman je židovského původu. Přesto se po uvedení snímku spustil povyk a problémy vskutku nastaly. V Německu či v Norsku byl film zakázán. Snímek však sklidil ve své době nevídaný úspěch a našel si i řadu skalních fanoušků. V průběhu dalších let vznikla tři volná pokračování Ilsy s názvy Ilsa, Harem Keeper of the Oil Sheiks (1976), Ilsa, the Tigress of Siberia (1977) a Ilsa, the Wicked Warden (1977). (Siriuss)

 • - Cyklus o Ilse je bezesporu nejznámějším, ač ne prvním (tím byl Love Camp 7), pornografickým filmem s nacistickou tematikou a byl velkou inspirací pro řadu dalších, zejména italských, filmů s obdobným obsahem. (Siriuss)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace