poster

Ilsa: vlčice SS (festivalový název)

 • USA

  Ilsa, She Wolf of the SS

Horor / Válečný / Erotický

USA / Západní Německo, 1975, 96 min

Režie:

Don Edmonds
 • Terva
  odpad!

  Inspirováno skutečnými postavami druhé světové války. Z důvodů šokujícího obsahu je film do 18-ti let nevhodný. CITÁT - Vykastrujte ho. Vítejte v táboře 9. Jsme jen doktoři......... Tak nějak jsem to z odporem dokoukal a ptám se proč vlastně? Kdo nebo co je schopen něco podobného natočit? A proč já blbec na to koukám. Nějakej idiot napsal, že je to dobrý, tak jsem se podíval. Je to pro uchyláky, nic jinýho. CITÁT - Nadejde čas, kdy tě černá vdova zavolá..........(1.4.2013)

 • eraserhead666
  **

  Zajímalo by mě vlastně jen to, jestli to i ve své době mělo vyznívat tak humorně. Ze začátku to jde, jenže čím více se to blíží ke konci, tím větší je to nuda. Začne to být předvídatelné, kromě jedné věci tedy. Očekáváte nějaký rázný revenge závěr a ono nakonec prd. Připadá mi to jako mírnější a uhlazenější verze Saló aneb 120 dnů sodomy. Ujíždíte-li na prsíčkách, bobřících, uniformním fetiši, sado-masu a nepřirozeně zbarvené krvi, snad vás to zaujme více než mě (ne že bych neujížděl na bobřících).(27.9.2012)

 • darkrobyk
  ***

  Ačkoliv jsem viděl uncut verzi, tak jsem nijak překvapen nebyl. Jistě, celý film je postaven na nahotě a mučení, ale vše je tak nějak kašírované a příliš krotké. Sex skončil u lehkého soft a klíčové momenty mučení se dějí mimo kameru. Pak mi ovšem uniká, proč tenhle film vlastně vznikl. Nějaké cvaknutí prstíků, vaření ve vodě nebo bičování, které vidíte jakoby za rohem, dnes působí více než krotce. Dvě hvězdy si tak zaslouží jen Dyanne Thornerová a její zbrojní pasy, jednu film jako celek. Závěrečný masakr je jedna velká bžunda - tvůrci snad nikdy neviděli zastřelení člověka. A co mě dostalo? Červi v otevřené noze! Jo, poučený by tam nasypal muší larvy (tzv.kostní červy), jenže tady se zmítají drátovci, což jsou larvy kovaříků, které se živí zeleninou!!! (no, Herz v Zastihla mě noc měl jako poradce skutečné odborníky). Tím jsem skončil s nazi explotation. Jako informace dostačující a pokud by člověk chtěl vidět maso, pak i Saw či Texaské masakry nabídnou mnohem více.(5.7.2013)

 • - Dílo kvůli předpokládaným obtížím vznikalo v anonymitě a je věnováno obětem holocaustu. Zajímavé je, že producent filmu David F. Friedman je židovského původu. Přesto se po uvedení snímku spustil povyk a problémy vskutku nastaly. V Německu či v Norsku byl film zakázán. Snímek však sklidil ve své době nevídaný úspěch a našel si i řadu skalních fanoušků. V průběhu dalších let vznikla tři volná pokračování Ilsy s názvy Ilsa, Harem Keeper of the Oil Sheiks (1976), Ilsa, the Tigress of Siberia (1977) a Ilsa, the Wicked Warden (1977). (Siriuss)

 • - Cyklus o Ilse je bezesporu nejznámějším, ač ne prvním (tím byl Love Camp 7), pornografickým filmem s nacistickou tematikou a byl velkou inspirací pro řadu dalších, zejména italských, filmů s obdobným obsahem. (Siriuss)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace