Ilsa: vlčice SS (festivalový název)

Ilsa, She Wolf of the SS

Horor / Válečný / Erotický

USA / Západní Německo, 1975, 96 min

Don Edmonds

Glenn Roland
  • kiddo

Naziporno s poselstvím: předčasná ejakulace vás může zabít.(14.3.2010)

Kdyby se tohle dílo mělo hodnotit vážně, nic než "odpad" by si nezasloužilo. Ale jako nechtěná komedie je excelentní. "Herci" vysloveně perlí a režisérovi je to evidentně úplně jedno. Z filmu je krásně vidět, že jedinou jeho snahou bylo, aby pokud možno všechny "herečky" byly celý film nahé. Nudistický tábor SS by mu asi neprošel, tak aspoň nahé vězeňkyně nechá mučit polonahými esesačkami... Docela jsem se bavil.(27.9.2003)

• Crocuta

Dnes už tento snímek stěží někoho šokuje. Jedná se o do nacistického hávu zahaleného předchůdce snímků jako Hostel a jemu podobné, od nichž ho odlišuje pouze historické zakotvení a značná četnost výskytu nahoty. Nejzábavnější je na něm do extrému dovedené přehrávání téměř všech účinkujícíh.(26.9.2009)

• Katullka

Člověk by nevěřil, že to myslí někdo vážně. Oni to opravdu mysleli! Neuvěřitelné! Porno v nazi pojetím... Někdy jsem nevěděla jestli plakat a nebo se smát. Ještě, že všude byly kozy! // 36. LFŠ UH(3.8.2010)

• Ruut

Žánr: horor, válečný, akční ... ale kdeže. Je to čistokrevné gore s přemírou sexu a rafinovaných způsobů mučení. To že to je strašně naivní vůbec nevadí. Spíš vidim problém v tom že se film bere strašně vážně a to jej zabíjí. Místy hodně nudí. Ale vyvažuje to zase celkem dost toho gore i nahoty.(25.4.2006)