Žena vampír

• Francie La Comtesse noire (více)

Podle staré pověsti se jistá rodina z Čech, obviňovaná z upírství před dávnými lety vystěhovala daleko od rodných míst, na tropický ostrov. Poslední potomek této rodiny, krásná a svůdná Irina, se nechává shodou okolností strhnout dávnou tradicí a stává se vražedkyní. (Euro Video Film Informace Praha)

Ruda

Ostudně nudný, beztvarý a neurčitý snímek, který zachraňuje, dá-li se to tak nazvat, docela zajímavá tehdy sotva dvacetiletá dvorní Francova herečka Lina Romay. Erotický (pornografický ?) slepenec s názvem Erotikill je stejně nanicovatý jako "umravněná" verze. Natočil ten rychlofilmař Franco něco alespoň trochu koukatelného?l ()

kaylin

Nesmírně nudný erotický horor, který vůbec nedovede využít svou krásnou představitelku v hlavní roli a už vůbec se mu nedaří bodovat jako horor. Tohle je taková jalová podívaná, kterou mě Franco docela překvapil, protože on rozhodně měl na to, aby na točil mnohem zajímavější snímky, celkově odvážnější. ()

Kusko.t2

Voľné pokračovanie „drákuloviny“ LA FILLE DE DRACULA sa po odkazoch na majstrove klasiky ako VAMPYROS LESBOS či LES POSSEDEES DU DIABLE orientuje skôr na alternatívny alebo ak chcete z druhého prsta vycucaný príbeh osudu rodiny Karlsteinových – potomkov grófa Draculu. Miesto lesbickej vampírky Luisy Karlstein (Britt Nichols) preberá s rovnakou vervou Irina Karlstein (Lina Romay), ktorá sa ako BATMAN vznáša nad ostrovom Madeira. Jej sklony ku kráse umenia nymfomanky sa v kontraste s nemou tvárou zdajú byť vykúpením z nudného stereotypu života nemŕtvych. Orálny sex so ženami a mužmi sa tak za doprovodu romantickej hudby mení na zvrátenú formu ženského vampirizmu – namiesto klasického vysávania krvi z krku sa orientuje skôr na oblasť medzi nohami a tamojšie telesné „multivitamínové“ šťavy. O vyriešenie prípadu s radou mŕtvych a sexuálne zneužitých jedincov sa má postarať ako inak asi najväčšia kapacita filmu – sám Jess Franco ako Dr. Roberts (Roberto Orlof) – doktor patológie s vycvičeným nosom na upírsky znak na penise. Všetko sa to môže síce zdať ako dobrý námet na klasický béčkový horor s množstvom sexu – a aj ním je, mdlé spracovanie kde príbehová linka slúži iba ako vata medzi erotickými scénami začne po chvíli však nudiť. To sa o samotnej produkcii filmu povedať už nedá - spomeňme napríklad na LA MALDICION DE FRANKENSTEIN. Existujú totiž dve vcelku diametrálne odlišné verzie filmu a to za prvé – vampirický horor (oblečená verzia) a za druhé – tvrdé hardcore porno o stopáži 110 minút (samozrejme komplet vyzlečená verzia s hardcore vložkou). PS – čo sa týka možných variant, momentálne nemám na mysli ďalšie CUT verzie, ktoré len modifikujú celkovú dĺžku filmu cez nožnice cenzorov. Tie teraz neuvažujme. Pre vysvetlenie v prvom prípade vampirického hororu sa Irina Karlstein (Lina Romay) zavďačí svojmu upírskemu predkovi grófovi Draculovi klasickým krvavým vysávaním životodarnej tekutiny cez jemnú pokožku krku, v druhom prípade sa genitálne vždy zameria na v poradí druhú tekutinu tentoraz bielej a mazľavej konzistencie. Všetky tieto porno zábery s plným grafickým obsahom ale zabezpečila náhradníčka na to určená. ### PS2 – videný vampirický a hlavne aj 110 minútový Uncut s plnou hardcore zložkou). Ďalšou zaujímavosťou zostáva aj fakt, že v nemeckom dabingu sa meno Iriny Karlstein zmenilo na Irina De Valoir. ()

Paldini

Nebýt příjemné erotické atmosféry dám nekompromisní odpad. Tento film patří do kategorie nejsračkoidnějších béček. Upírka se prochází přes den na slunci a dokonce se v jedné scéně i opaluje. Po celou stopáž hraje ten samý vlezlý romantický hudební motiv, děs a hrůza. U jedné scény jsem se opravdu nasmál, a to při scéně proměny upírky v černého ptáka nebo snad netopýra (v záběru je letící pták, ale piští jako netopýr, asi je to ptakopýr). Kameraman se naštěstí snaží detailně zmapovat každý kousek nahého těla Liny Romay a obzvláště je vysazen na její chlupatý rozkrok. ()

POMO

Female Vampire síce nemá dej, ale jej snová atmosféra a erotično by sa dali krájať. Lacná braková soft-porno lynchovina o hladnej upírke a jej vystrájaní na malom európskom ostrove. Film existuje v niekoľkých verziách, z ktorých niektoré sú čisto hororové bez sexuálneho tónu (upírka vysáva krv) a iné naopak čisto erotické bez hororu (upírka vyfajčuje na smrť!). Kvôli tomu boli všetky scény s obeťami točené dva krát - raz hororovo a raz eroticky. Je mi cťou vlastniť najdlhšiu verziu, 101-minútový zlepenec čistých sexuálnych fantázií. Hlavná postava - nesmierne sexy upírka Lina Romay - je celý film iba v kožených čižmách a 90% stopáže filmu súloží, oráluje, lesbuje alebo masturbuje. Ako horor alebo regulérny film katastrofa, ako španielsky erotický brak krásne rajcovné a provokatívne. ()