Conan celkem pozvedl úroveň tohoto pořadu, ale stejně to nic nemění na umělosti a to, že pokaždý vyhrávaj ty nejhorší už mě začíná štvát, ale alespoň jsme se zbavili twilight. Nejlepší speeches měli Marky Mark a Will Poulter.(18.4.2014)

cukr, několikrát jsem se smál nahlas, nejlepší Seth Rogen :D(16.4.2014)

Klasické předávání cen. Conan je dobrý moderátor, jen v podobných pořadech moderátoři nemají moc místa, takže se ani moc nepředvedl. Jinak je fajn občas vidět tolik filmových hvězd pohromadě + pro mě skvělé vystoupení skupiny twenty one pilots.(14.4.2014)

http://www.youtube.com/watch?v=09g-YjJmCVQ :D) miluju to :D) .. Conan tentokrát opravdu strašný..Průměrná show ale dalo se podívat :))(1.5.2014)

Conana zbožňuju, ale tady vlastně nebyl... Z dvou hodin měl cca 10 minut... Scéna nic moc, hudební vložky průměr a celebrity kladné i záporné... Vše tedy v šedém průměru a nikdy víc...(27.6.2014)

• Eminem