Speed TV

(pořad)
Publicistický
Česko, 2014, 8 min

Nový pořad Stream.cz pro lidi, kteří auta opravdu milují a kteří je, stejně jako tvůrci, vnímají jako umělecká díla. Pořad se nezaměřuje na podrobné testy, velikost kufru ani představování nových modelů. Důraz je kladen na auto samotné a atmosféru kolem něj. Doufáme, že i vy z toho budete mít ten správný benzínový pocit. Vítejte v našem světě. Vítejte ve světě Speed TV. (StreamCZ)

Gothar

Zhrnutie po 1. sérii: Honzu poznám iba z časopisu Speed, kde píše výborne a preto som mal relatívne veľké očakávania aj od Speed TV. 1. diel bol skôr zaujímavým klipom, 2. bol trochu viac o aute, ale je vidieť, že Honza nie je zvyknutý moderovať a preto je aj popis skúseností a zážitkov s autom slabý a nedá sa porovnať s jeho článkami, čo je veľká škoda. Recenzia i3 bola o dosť lepšia ako predchádzajúce 2 diely, ale stále tomu niečo chýbalo. Reportáž z Barcelony bola z Honzovho pohľadu super a konečne s emóciami, ale uvítal by som aj vyjadrenia ostatných troch jazdcov, takto to bolo veľmi útržkovité. Pokojne to mohli natiahnuť na dvojnásobok, zaujímavé by to bolo určite. Postupne sa úroveň zlepšila, bola škoda, že TO ružové Porshce dostalo tak málo priestoru, keď v Speede o ňom bol celý článok. Najlepšie diely: Caterham CSR260 a Dodge Viper, tak by to malo vyzerať stále :) Ak to porovnám v podstate s priamou konkurencou v podobe Garáž TV Rasťa Chválu a Jakuba Rejlka, tak garáž vyhráva čo do obsahu aj emócií. 70 % ()