poster

Kniha džunglí

 • USA

  The Jungle Book

 • Slovensko

  Kniha džungle

Dobrodružný / Drama / Rodinný / Fantasy

USA, 2016, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • S.Quentin QUALE
  *****

  Ultimátní audiovizuální masakr, kterej je nakříženej s klasikou nejklasičtější. Když už chce někdo šahat na klasiky, má to vypadat takto. Tento film má všecko, je pro všecky a má našlápnuto stát se na dlouho nezapomenutelným. má konkurenci. Doporučuju!(6.9.2016)

 • salahadin
  ****

  Tak se nám sešli staří známí, na nichž nejedno lidské mládě vyrůstalo a patrně poprvé se dozvědělo, že na Zemi žijí i jiná zvířata než psi a kočky. Lví podíl, pardon, medvědí podíl na tomhle velepříjemném filmu má pan Kipling (aniž by to tušil) a borci, co vykouzlili životná neživá zvířata. Ten jediný lidský herec mezi ně zapadl jako šperhák do zámku. Jo, takhle nějak si představuji dobrý rodinný film, který pobaví prďoše i staroše i ty mezi. A to se ne vždy podaří, že?(21.9.2016)

 • Xmilden
  ****

  Neskutečná technická dokonalost bere dech. Ty digitální zvířata vypadají až neskutečně. Příběh je samozřejmě notoricky známý, ale i přesto podobný snímek udělá radost. Hlavně tedy celé rodině. Šer Chán bude určitě letos kandidovat na Záporáka roku. 75%(12.8.2016)

 • virus10
  **

  To je tak, když jdu do kina na Tarzana a místo toho sleduji Mauglího. Tentokrát jsem krutě odflákl výběr filmu. To bude asi tím, že byla levná neděla a cena byla 50Kč. Mně to bylo divné, když začalo mluvit zvíře :D Na druhou stranu to tak špatné nebylo, prostě pro děti.(3.5.2016)

 • sportovec
  ***

  Novou adaptaci klasického díla anglické literatury předcházela pověst zvěstující, že máme co do činění s dílem, které láme věky, ba přepisuje dějiny. V jistém smyslu je to pravda. Anglická historická identita byla převedena do současného rozjásaného neoliberálního nazírání, které si libuje v hromových (kdysi barnumských) efektech a vnějšek cukrovaný nekritickým kultem happy endu (šťastného konce za každou cenu) překrývá očividné slabiny scénáře; Kiplingova kniha pláče v koutě. Na druhou stranu je nutno přiznat kvalitu bravurnímu zvládání triků, snaze autorského týmu neutonout v tom, co se u nás stále častěji nazývá americkou brakovou filmovou tvorbou, a úsilí alespoň zčásti respektovat kult architekta mýtu bílého muže, kterým Kipling byl a zůstává. Na rozpačitosti dojmu z celku, nabízeného s vpravdě marketinkovým zápalem, to však nic změnit nemůže.(13.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace