Kniha džunglí

The Jungle Book

Kniha džungle

Dobrodružný / Drama / Rodinný / Fantasy

USA, 2016, 105 min

Záverečné titulky sú piece of art. A môj hudobný highlight je kratučký motív Mowgli Wins the Race. (Cinemax Bory - 10.4.2016, slovenský dabing, 3D)(17.4.2016)

Když to nejde horem přes komiksy, tak to půjde dolem přes ultra vizuálně odladěné zvířecí skoroanimované dobrodružství ? Ani náhodou. Ta tam je hustá atmosféra knihy. Tady se skotačí a dovádí o sto šest a nebýt všelijakých technických propriet a neskutečně vypiplaného digifestu zvířátek, která tady tomu všemu vévodí, nebyl by to horko těžko ani průměr, protože těch pár vtipných glos nezachrání obrovsky krátký, zoufale málo rozmáchlý příběh a nevyrovnané tempo. Avatar v technické opulentnosti stále nepřekonán a že tady ta snaha byla cítit až přes plátno !(3.5.2016)

• virus10

To je tak, když jdu do kina na Tarzana a místo toho sleduji Mauglího. Tentokrát jsem krutě odflákl výběr filmu. To bude asi tím, že byla levná neděla a cena byla 50Kč. Mně to bylo divné, když začalo mluvit zvíře :D Na druhou stranu to tak špatné nebylo, prostě pro děti.(3.5.2016)

Původně jsem to nechtěl vůbec vidět,z pohádek už jsem trochu vyrostl, ale do kina mě dostal ten humbuk okolo a vizuální efekty na úrovni Avatara. 3D naprosto úchvatné, ve 2D si to nedovedu ani představit a vidět nikdy znovu nechci. Kniha džunglí se prostě musí vidět pouze ve 3D nejlépe na velkém plátně, děti ať si přidají ještě jednu hvězdičku. I dospěláci se určitě nudit nebudou, úžasný film pro celou rodinu.(1.5.2016)

75% Kino. Děkuji birdie., že jsme stihli doběhnout na film, 10 min. běh z centra na Karolinu..:-)) Jinak, pěkná barevná pohádka s docela hezkými CGI triky, ve které vládnou animované zvířata spolu s animovanou přírodou. Trochu to podle mého ztratilo kouzlo staršího animáku a knihy ale i tak jsem se docela pobavil, zasmál a párkrát i hezky lekl. Jako nenáročná jarní oddechovka je jak Mauglí vyšitý.(11.5.2016)