poster

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat)

 • USA

  Everything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask

 • slovenský

  Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o sexe, ale báli ste sa opýtať

Komedie / Povídkový

USA, 1972, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Niktorius
  ****

  S písní Máš má ovečko dávno spát... na rtech a podprsenkou zavěšenou proklatě nízko u pasu, vydal se Woody cestou intelektuálně laděné absudrní povídkařiny o věcech spjatých s kopulační činností... Párkrát klopýl, párkrát se zarazil na rozcestí, ale do cíle nakonec zdárně dorazil.(15.10.2008)

 • Madison
  ***

  Pre niekoho, kto nepozná Woodyho Allena, by sa touto snímkou mohol zapísať do povedomia ako oplzlý nechutný sexuálny maniak, ktorý nemá sklon k umeniu, ale schopnosť rozvracať žalúdok. Ja, keďže ho poznám, som vedela, čo mám očakávať a poviedky "sex s ovcou", "transvestita", sex na verejnosti" a najmä hneď úvodná "Allen ako dvorný šašo" ma natoľko uveličili, že musím dať 3* bez ohľadu na to, že ide o snímku, ktorú zaraďujem skôr k horším allenovkám. Niektoré scény sú vážne vtipné aj keď Allen má na svojom konte aj lepšie kúsky.(20.8.2010)

 • Lynn
  ****

  Povídkový film plný geniálnosti Woodyho Allena. Jeho neurotická spermie na konci filmu je stále citována (vzpomeňte si na reklamu na kondomy), povídka ze středověku mě dostala do kolen, a to vůbec nemluvím o ovčí story. Pár slabších chvilek si tu pomalu ani nevšimnete.(30.9.2005)

 • hippyman
  ***

  několik vtipných momentů se bezesporu najde, ale po čase už mě film začal nudit, humor mi přišel dost jednotvárný a jak řekl sám Woody, je to pak už trochu i ztráta času... 60%(25.3.2008)

 • viperblade
  ***

  Nebudu zde hodnotit jednotlivé epizody, z nichž je tento film tvořen, protože pro mě jsou plus mínus všechny stejné. Jen dvě vybočují - druhá povídka o muži, který má neobvyklý vztah s ovcí, byla hodně divná a nevtipná. Chápu, co tím chtěl Woody říct či naznačit, ale fakt to bylo dost mimo. Poslední povídka taky vybočovala, ale jinak - ta se mi opravdu bavila. Navíc se v ní objeví i Burt Reynolds a některé vtípky mě fakt dostaly (černá spermie, například). Ale jinak - všechny povídky jsou hodně průměrné a málo vtipné. Nevím, jestli je to tím, že o tomhle filmu jsem nejvíc slyšel, pokud jde o filmy Woodyho Allena, ale docela zklamání. Nebýt té poslední povídky, šel bych zřejmě ještě mnohem níž. Promiň, Woody. 50 %.(29.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace