poster

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat)

 • USA

  Everything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask

 • slovenský

  Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o sexe, ale báli ste sa opýtať

Komedie / Povídkový

USA, 1972, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinej
  ****

  Vtipná Allenovská komedie, která je bohužel trošku nevyrovnaná. Samozřejmě ji naplno kraluje poslední povídka se spermiemim která je vlastně úplně dokonalá. Další úžasná je s obřím prsem, s travestitou a s ovcí. Gene Wilder si zde střihnul zajímavou zoofilní roli.(6.12.2006)

 • ajuska
  *****

  Podařený snímek, skvělý situační humor spojený s tématem sexu přinesl ovoce. Je pravda, že úroveň jednotlivých povídek je trochu rozkolísaná, ale pořád se jedná o velmi vysoký standart. a navíc se dozvíte tolik věcí... :-)(21.7.2006)

 • B!shop
  ****

  Od jednoho z nejpopularnejsich Allenovo filmu jsem cekal drobet vic, problem je v nevyvazenosti povidek. Sice prevladaj ty vtipny az hodne vtipny a nejskvelejsi zaverecna, ale taky se tu najdou bohuzel takovy, ktery v podstate vtipny nejsou a Allen jen nadhodi nejakou zajimavou situaci a dal se o naky hlasky nezajima. Jinak natoceny to je hodne slusne, sem tam zazni naka fajn pisnicka a Woody v tech nekolika povidkach perfektni, verite mu jak frajirka, tak vystrasenou spermii.(12.9.2005)

 • Pohrobek
  ****

  Na blbou otázku - blbá odpověď. Tímto heslem se nejspíš řídil Woody Allen, když se rozhodl názorně vyučovat sexuální výchovu. Nepříliš vyrovnané, s občas poněkud vrzající pointou, ale stále hodně inteligentní a vtipné. První - hamletovská - povídka není příliš promyšlená, je ale nacpaná kupou výborného slovního humoru (Tomu říkám si zapíchat.) Zato sodomie je scénáristicky naprosto dokonalá a asi i nejujetější. Romantický příběh o zlomeném srdci a zhrzené lásce, až lascivně si pohrávající s poněkud tabuizovaným tématem. Ženský orgasmus je šit příliš horkou jehlou a poučení se rozhodně nedočkáme - nejzajímavější je nejspíš Woody jako mafián a jeho italština. Černobílá perverznost je hodně vtipná, spoutaný rabín [chaim] a jeho manželka pojídací vepřově je ale na mě trochu silné kafe. Transvestitská povídka mnoho smyslu taktéž nedává, ale dost šlape. Šílený sexuolog nabízí hromadu inteligentního vtipu - dvacet zavřených skautů a měření tepu po znásilnění. Závěrečná ejakulace je provedena velmi dobře, ale Burt tu je skutečně jen na ozdobu.(13.9.2005)

 • gogo76
  ****

  "Na nechutnosti celej veci pridáva fakt, že ovca ešte nedovŕšila vek 18 rokov..." Jeden z prvých filmov W. Allena je rozdelený na niekoľko mini príbehov na tému sex. V každom sa nájde nejaký ten vtip, niekde viac niekde menej, no najviac ma pobavil Stavros Milos a jeho ovca Daisy. Neviem prečo, ale strašne mi ten úchylný pastier pripomínal Borata. Ten jediný príbeh ma naozaj bavil, pri ostatných som sa sem tam zasmial. Za originálny i vtipný ešte považujem minimpríbeh zo zobrazením tela ako stroja, ktorý ovláda množstvo "zamestnancov". Popravde čakal som trochu väčšiu sprchu vtipov, ale arménsky Borat mi to vynahradil. O gigantickom striekajúcom prsníku, by sa asi dal natočiť i horor, ale to by bol riadny prúser.80%.(12.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace