poster

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat)

 • USA

  Everything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask

 • slovenský

  Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o sexe, ale báli ste sa opýtať

Komedie / Povídkový

USA, 1972, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shadwell
  ****

  Woody – andílek – je díky svému limitujícímu vzhledu neustále stavěn před tři životní cesty – zahořknout, pokusit se o sebevědomou pózu na hranici přetvářky, nebo se vypořádávat se strastmi běžného života skrze satiru a humor. Woody zvolil přirozeně třetí cestu, tedy zlehčování vážného. Groteskní intelektuál Woody v tomto filmu naplno projevil fascinaci sexem, stejně jako jistou empatii vůči abnormálním touhám a lidem. Tedy vůči sobě samému.(10.11.2007)

 • gogo76
  ****

  "Na nechutnosti celej veci pridáva fakt, že ovca ešte nedovŕšila vek 18 rokov..." Jeden z prvých filmov W. Allena je rozdelený na niekoľko mini príbehov na tému sex. V každom sa nájde nejaký ten vtip, niekde viac niekde menej, no najviac ma pobavil Stavros Milos a jeho ovca Daisy. Neviem prečo, ale strašne mi ten úchylný pastier pripomínal Borata. Ten jediný príbeh ma naozaj bavil, pri ostatných som sa sem tam zasmial. Za originálny i vtipný ešte považujem minimpríbeh zo zobrazením tela ako stroja, ktorý ovláda množstvo "zamestnancov". Popravde čakal som trochu väčšiu sprchu vtipov, ale arménsky Borat mi to vynahradil. O gigantickom striekajúcom prsníku, by sa asi dal natočiť i horor, ale to by bol riadny prúser.80%.(12.10.2014)

 • castor
  ***

  Z epizod poskládaný film, téma sexu je pro Allena dostatečně rozsáhlé, aby si na něm vyzkoušel několik „zásadních“ otázek. V prudérní Americe měl ovšem trable s distribucí, nebyl přijat zrovna ideálně, Allen tlačí příliš na pilu a žene vše opravdu do absurdit. Je velmi dobře, že se režisér necpe do všech epizod (ta s ovcí a všedností jednoho praktického lékaře bez něho je asi nejpovedenější). Zábavné, přesto to nedosahuje ani zdaleka kvalit Banánů nebo Lásky a smrt.(16.1.2006)

 • Nathalie
  ****

  Pudová mozaika, která má brzdnou dráhu až na loži. pro každého, kdo to se s....... (ne) myslí vážně. Nemám dalších otázek, Ctihodnosti.(26.3.2007)

 • Lynn
  ****

  Povídkový film plný geniálnosti Woodyho Allena. Jeho neurotická spermie na konci filmu je stále citována (vzpomeňte si na reklamu na kondomy), povídka ze středověku mě dostala do kolen, a to vůbec nemluvím o ovčí story. Pár slabších chvilek si tu pomalu ani nevšimnete.(30.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace