poster

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat)

 • USA

  Everything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask

 • slovenský

  Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o sexe, ale báli ste sa opýtať

Komedie / Povídkový

USA, 1972, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  ****

  Povídky s šaškem a královnou, zvrhlou televizní soutěží, útokem obřího ňadra a tím, co se během sexu děje uvnitř muže, byly naprosto bezchybné. Zbytek možná mohl být o něco srandovnější (třeba příběh s ovcí vyloženě zachránil výborný Gene Wilder), ale i tak jsem se bavil více než dobře. A Cole Porter zpívající v titulcích... Co chtít víc.(8.5.2013)

 • Oskar
  ****

  Woody Allen tentokrát poněkud lechtivější, ale rozhodně ne nevkusný. On sám o téhle komedii mluví jako o ztrátě času, ale na to nesmíte dát.(22.2.2003)

 • Mr.Apache
  *****

  Tady Woody se střídavými úspěchy dokazuje, že je stejně dobrý humorista jako Monty Pythoni. Jako celek to na čistých pět není, ale těch pár geniálních hlodů a skvělých skečů nelze při konečném hodnocení ignorovat.(7.7.2006)

 • nunka
  ****

  Áno presne toto som chcela vedieť o sexe...len som sa bála opýtať...:)(28.2.2005)

 • Melies
  *****

  9 / 10 Spolu s mojim zbožňovaným Maverickom asi najlepšia komédia, akú som kedy videl - absurdná zábava prešpikovaná inteligentnými narážkami a myšlienkami a navyše o mojej / vašej / našej obľúbenej téme. Síce nie všetky časti sú dokonalé, ale na druhej strane sú tam pasáže, počas ktorých sa budete chytať za brucho (prípadne za inú časť tela) a plakať od smiechu. Vrelo odporúčam aj anti-allenistom a ľuďom, ktorí sa s jeho tvorbou ešte nestretli, pretože toto je film skutočne pre každého - teda pre každého, komu neprekážajú slovné prejavy typu "Oh no! Ravaging boo!!!" PS: Woody hrajúci spermiu pred štartom je jeden z mojich najsilnejších filmových zážitkov.(4.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace