poster

Konec šňůry

 • USA

  The End of the Tour

Drama

USA, 2015, 106 min

Režie:

James Ponsoldt

Předloha:

David Lipsky (kniha)

Scénář:

Donald Margulies

Kamera:

Jakob Ihre

Hudba:

Danny Elfman

Střih:

Darrin Navarro

Scénografie:

Gerald Sullivan

Kostýmy:

Emma Potter
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • larelay
  ****

  vzdy som tvrdila, ze rozpravat sa s cudzimi ludmi vas v zivote obohati viac, ako s ludmi, ktorych poznate a mate radi (alebo aj nemate). raz, ked pojdem na moj vytuzeny road trip po Europe, najdem si nejaku obet a zavesim sa a nu/neho aspon na tyzden :D ale teraz vazne... vyborni aj Jason aj Jesse. a posledna scena ma naozaj dojala. velke prekvapenie.(30.10.2015)

 • Jhershaw
  ****

  Nedokážu popsat přesně čím si mě film tak získal. Hodinu a půl se jen mluví, o všem, ničem a životě, většinou jen ve dvou lidech, dokonce ani žádné životměnící moudro nepadne, přesto ve mně film ještě dlouho rezonoval. Výborný Jason Segel.(27.12.2015)

 • kleopatra
  ***

  Pokud máte rádi Segela jako komika, budete si na jeho zdejší komplikovanou postavu a podobu chvíli zvykat. Na Eisenberga si musím zvykat vždycky. Z ranku filmů "Dva ukecaní muži" bych doporučila spíše Jak ukrást Bizona s Hoffmanem nebo Chinese Coffee s Pacinem. Mělké i hluboké myšlenky v obou jsou kultivovaněji napsané, herecké persony a jejich výkony nevyvratitelně úctyhodnější.(28.8.2016)

 • Spiker01
  ***

  Sákryš, po katastrofálním Trip to Italy jsem se spálil podruhé. Ne tak výrazně ale přece. Pro někoho dokonalé dialogové Buddy/Road movie, pro mě hodina a půl víceméně nudnejch filozofickejch keců, které dokázal alespoň částečně zastínit až úplný závěr. Přitom celkem žeru Jasona Segela a Jessiho Eisenberga taky tak nějak snesu. Jenže celkově je to jenom o nepřiznání si sebe sama, neustálého obhajování jedné uvnitř ztroskotalé celebrity a povrchním zapírání všech negativních vlastností při jednom velkém interview. Co napsat, že pověstná chemie mezi ústředními postavami funguje a vyeskaluje v jedno velké přátelství (tedy předpokládám), když je to nezáživné až běda. Pro ortodoxní intelektuály vřele doporučuji...5/10(25.1.2016)

 • Chrustyn
  ****

  inteligentní a na diváka náročná konverzačka, která může působit utahaně, ale ve výsledku má v sobě neskutečné množství životních mouder, které jsou pronášeny výbornými herci. Segel exceluje.(31.5.2016)

 • - Jason Segel musel kvůli roli Davida Fostera Wallaceho přibrat přibližně 15 kilo, které ale poté úspěšně shodil. (Juditt)

 • - Nakrúcanie prebiehalo v Grand Rapids, v štáte Michigan a v Bostone. (Hudakfilms)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace