poster

Konec šňůry

 • USA

  The End of the Tour

Drama

USA, 2015, 106 min

Režie:

James Ponsoldt

Předloha:

David Lipsky (kniha)

Scénář:

Donald Margulies

Kamera:

Jakob Ihre

Hudba:

Danny Elfman

Střih:

Darrin Navarro

Scénografie:

Gerald Sullivan

Kostýmy:

Emma Potter
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nin
  ****

  Úžasný herecký výkon Jasona Segela. (7/10)(21.3.2016)

 • emma53
  ****

  Jeden z filmů, kde si dám asi jednou repete. Nejen, že Jason Segel hrál skvostně, ale jako spisovatel David Wallace při tomto konverzačním dramatu vypouštěl mezi řádky velmi zajímavé pravdy (perličky) a postřehy ze života, kdy i redaktorovi nejednou zamotal hlavu. Na konci řekl něco, co mě zaujalo a kdo ví jestli neměl pravdu. A naopak jedna věc, kterou při prvních rozhovorech rozvinul David (Jason) byla perfektní. Proč se cítíme tak prázdní a nešťastní?......to stojí za mrknutí. Já jsem vděčná za zhlédnutí Konce šňůry, přestože jsem z nejasných příčin kolem něj chodila bez zájmu. Výborné, ale asi ne pro každého, musí se dívat víc za oponu a proto si to dám někdy znovu.(28.7.2016)

 • Jhershaw
  ****

  Nedokážu popsat přesně čím si mě film tak získal. Hodinu a půl se jen mluví, o všem, ničem a životě, většinou jen ve dvou lidech, dokonce ani žádné životměnící moudro nepadne, přesto ve mně film ještě dlouho rezonoval. Výborný Jason Segel.(27.12.2015)

 • Davies182
  ****

  A jak by se vám povídalo s někým, kdo na svého oponenta v dialogu hned ze začátku vyblije upřímné a nejpalčivější tabuizované životní pravdy a moudra? A pak po vás chce, abyste se jej konverzačními oklikami ptali, proč je jeho úspěšný filozofický román tak čtivý, hm? Klíčem k dokonalému přátelství je důvěrná bezbariérová otevřenost jednoho vůči druhému, a právě taková často vznikají mezi lidmi a na místech, kde bychom je nikdy nečekali. Jsou hipsterští spisovatelé chytřejší než obyčejní smrtelníci? David Lipsky se na tuto otázku vydává hledat ukecanou odpověď.(14.2.2016)

 • rikitiki
  **

  Slovní vata chrlená v dialogu dvou nezajímavých jedinců, kteří nemají co říct, jen tak plácají a tváří se přitom intelektuálně. Velmi nesnesitelný film. /20. 6. 16./(20.6.2016)

 • - Jason Segel musel kvůli roli Davida Fostera Wallaceho přibrat přibližně 15 kilo, které ale poté úspěšně shodil. (Juditt)

 • - Nakrúcanie prebiehalo v Grand Rapids, v štáte Michigan a v Bostone. (Hudakfilms)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace