poster

Jak přežít single

 • USA

  How to Be Single

 • Slovensko

  Ako byť single

Komedie / Romantický

USA, 2016, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Alqarin
  ***

  Chytřejší, než se zdá.(20.5.2016)

 • Proglasak
  *

  Když chcete ukázat jak společnost dnes zdegenerovala a použijete k tomu všechny morální přešlapy (kromě teploušů), tak vám z toho vyjde film Jak přežít single, který vám ukáže, jak si dokonale posrat život.(24.6.2016)

 • tom.nosek
  ***

  Trošku netypický rom com, který silně spoléhá na Rebel Wilson (ostatně jako téměř všechny filmy, kde hraje). Celkově postavy Rebel Wilson jsou vždy úplně stejné a snad jsem ji ještě neviděl hrát cokoliv jiného. Ostatní dějové linky mi přišly tak nějak uzavřené pouze u Leslie Mann a zbytek tak nějak vyšuměl do ztracena, protože se film snažil objevit něco nového, což se mu rozhodně nepovedlo. K tomu je film prolezlý asi milionem faktických chyb, které naprosto trhají oči. Jeden za všechny: Holku v baru rozladí staré známé, a tak s týpkem po vyzvání: "Chceš vypadnout?" odchází pryč. Problém ovšem je, že ten plný bar je toho týpka (a na 90 % lze prohlásit, že v baru není jiná obsluha) a holka nechá na baru svůj MacBook jakoby nic.(21.5.2016)

 • B-Boy1
  ****

  75-80% ... Človek by mal objaviť najprv sám seba, predtým ako sa pustí do vzťahu s niekým iným. Nielen extra zábavný film, ale aj niečo na zamyslenie podané nenúteným spôsobom. A navyše, tam kde sa zjaví Rebel Wilson, to vždy stojí za to. Ale celý cast bol znamenite vydarený. No a soundtrack tiež ladil výborne k filmu.(4.5.2016)

 • Wysch
  **

  31 hodin od projekce si vybavuju jen to, že jsem na konci filmu měl dojem, že nikdo nevěděl, jakej ten film má bejt - jestli to má bejt romantický, nebo jestli to má bejt komedie, nebo jestli to má bejt typická přeslazená romcom pro holky okolo třicítky s pointou, že láska existuje; nebo jestli to náhodou nemá bejt povídkový filozofický blábol o tom, že holky si vystačej i bez chlapa, nebo že na pravou lásku není nikdy pozdě, nebo že i sexistický machos se dokážou změnit, byť jim ta holka, která je změní, uteče s totálně nepadnoucím tydýtem beze špetky chlapství; nebo jestli to náhodou nebyl jen totální vymaštěněj blábol s ukrutně blbě přepisovaným scénářem, z nějž jen čiší, že i trojice autorů neměla páru, jak se k předloze postavit tak, aby to dohromady fakticky zafungovalo. Zahraný je to podle mě totiž místama skvěl (hlavně v pánským podání) a místama blbě (hlavně v dámským podání), a má to pár vtipných a dobrých nápadů, ale ve výsledku to prostě k 50% stahuje fakt, že scénář neví, jak vyprávět. A to je celkem hloupý, že ano. Jestli to nechtělo ubrat a zaměřit se třeba spíš na jednu pointu a zbylé tři dát tak nějakej jakoby bokem, protože ve výsledku ty čtyři závěrečné pointy jdou VŠECHNY bokem, a film absolutně nijak nevyznívá.(10.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace