Jak přežít single

Ako byť single

Komedie / Romantický

USA, 2016, 109 min

• kaylin

Jako kdyby byl film koncipován detektivním způsobem, kdy má hrdinka přijít na to, co vlastně v životě chce, aby to na konci odhalila způsobem, který by vám měl umožnit pochopit nějakou zásadní životní pravdu. Nemůžu si pomoct, ale ve skutečnosti je to plácání hubou na prázdno. Asi už nejsem single příliš dlouho, abych ten film docenil, ale pro mě je špatný.(21.5.2016)

Od filmu jsem nic moc nečekala, a tak jsem po jeho zhlédnutí spíše příjemně překvapená. Oddechovka na nedělní dopoledne pro holky. Humor, trochu toho moralizování, no a nakonec i lehký doják.(28.8.2016)

Dlouho jsem se zdráhal se na to podívat, i když Rebel Wilson mám rád. A pak to nabízeli ke shlédnutí v letadle, tak jsem nepohrnul. A hele je to lepší, než jsem čekal. Je to vtipný a dobře se na to kouká, ensembl je vynikající, vč. eye candy jako Anders Holm nebo Jake Lacy nebo celýho ženskýho obsazení.(17.6.2016)

Tímhle filmem jsem překvapený. Myslel jsem že to je něco co musíte sledovat bez mozku a to vůbec ne. Respektive je to i celkem "inteligentní" a technické zpracování u tohoto filmu je velmi nadprůměrné. ( 24.5.16/MAC )(26.5.2016)

První polovina filmu, kdy Dakota JOhnson zakouší single život, je výborná. Pak je ta druhá část, která mi přišla trochu rozpačitá. Nejdivnější byla dějová linka s tou gynekoložkou, která najednou zjistí, že chce vlastní dítě. Ehm. Rebel Wilson má zase roli, která jí sedne jak poklice na hrnec a já zas musím říct, že tu ženskou prostě nemám ráda. How to be single je pro mě takové nijaké a i když má film dobrou myšlenku, provedení je takové uřvané a zmatené. Ale scéna s porodem je výborná, to zas jo.(20.6.2016)

• - Dakota Johnson mala počas celého natáčania zakryté všetky svoje tetovania. (dwdb)

• - Vo filme sa mal pôvodne objaviť aj Dan Stevens, ten však dal prednosť natáčaniu filmu Beauty and the Beast (2017). (beso74)

• - Lily Collins sa mala objaviť v titulnej úlohe Alice, avšak nakoniec z projektu vycúvala a nahradila ju Dakota Johnson. (beso74)