Jak přežít single

Ako byť single

Komedie / Romantický

USA, 2016, 109 min

• ScarPoul

Taká stráviteľná jednohubka. Celé to lamentovanie ohľadom vzťahov je po chvíli celkom unavujúce. Američania majú perfektnú schopnosť analyzovať sto krát tú istú vec, tým istým spôsobom a stále a stále sú schopný produkovať nové a ďalšie zaľúbené komédie. Alison Brie má parádne prsia,ale to na film nestačí. Všetko je to príliš obalené v sebaľútosti a sebaúvahách ako byť silná independent žena a chlapi sú tu ktovie prečo tí emocionálnejší a hlúpejší. Chýba mi tu akási vyrovnanosť. A áno viem že vidieť Grand Canyon je naplnením snom mnohých ľudí. Aj že vzťahy a celkovo svet je dakedy veľmi mätúci, ale nie všetko sa rieši alkoholom a potláčanými emóciami. Takže aj v rámci feministického kontextu chcem len podotknúť že pozerať sa na život zmätených dievčat tváriacich sa ako majú všetko pod palcom je niečo z čoho som asi oficiálne vyrástol. Hlavne ak moralizujú a nie sú len vtipno hlúpe ako v prípade seriálu Girls. Kvôli koncu ale dávam o hviezdu menej, hoci to pozerateľné je.(10.5.2016)

• Johnny.ARN

Prvá hodina ešte v poho, potom to dostane ale taký otravný feeling, stratíte záujem o vzťahové interakcie a postavy. V závere to ale zachraňujú pekné myšlienky, ktoré tvorcovia radšej povedia na priamo, lebo medzi riadkami by ich divák v tej nude asi nepostrehol. 2 z 5(5.7.2016)

Chytřejší, než se zdá.(20.5.2016)

Jsem v šoku, že toto má jen 59% (aktuálně), čekal jsem minimálně červenou kategorii. Za mě plný počet bodů, hodně mě to bavilo :) Ač tedy mám k přítomným herečkám trochu despekt, tak tady to zvládli na výbornou.(27.6.2016)

• Politik

Hodně špatný. Nedalo se dokoukat. To dobré je v traileru.(5.12.2016)