Jak přežít single

How to Be Single

Ako byť single

Komedie / Romantický

USA, 2016, 109 min

Tímhle filmem jsem překvapený. Myslel jsem že to je něco co musíte sledovat bez mozku a to vůbec ne. Respektive je to i celkem "inteligentní" a technické zpracování u tohoto filmu je velmi nadprůměrné. ( 24.5.16/MAC )(26.5.2016)

• bloodcountes

Ačkoli se podobným filmům programově vyhýbám, stalo se a viděla jsem to. Přesto tedy, že nejsem zběhlá, vidím tam nekonečné množství klišé, modelových situací, které ve filmech nejspíš už byly tisíckrát zpodobněny. Přesto se pořád točí podobné agitky, ačkoli jejich hodnocení se po právu asi nikdy nevyšplhá nad šedesátku. Asi jsou jejich tvůrci singles a musejí nějak uvolňovat přetlak :) Chujovina je to děsná, opět chlast, párty, sex a lidi, co nevědí, co chtějí a nevědí kdo jsou. A opět happy end s vycházejícím sluncem, tentokrát ovšem stylově jenom s jednou postavou, která sotva se naučila být singler, už nás šablona ujišťuje, že už je to pryč a za rohem čeká Ten Pravý (pták:)) Prostě fuj film. (Sorry, jediná scéna stojí za to, a to ta, jak dostane doktorka do ruky mimino a ujištuje ho, že na ni miminí triky neplatí :))(4.7.2016)

75-80% ... Človek by mal objaviť najprv sám seba, predtým ako sa pustí do vzťahu s niekým iným. Nielen extra zábavný film, ale aj niečo na zamyslenie podané nenúteným spôsobom. A navyše, tam kde sa zjaví Rebel Wilson, to vždy stojí za to. Ale celý cast bol znamenite vydarený. No a soundtrack tiež ladil výborne k filmu.(4.5.2016)

Pohodová romantická komedie, kde se o humor stará Rebel Wilson a vychází jí to ( Tak praštěnou ženskou člověk nevídá denně). První polovina je velmi nadprůměrná, kde některé dialogy si i rád zapíšu, jelikož se mi jevily inteligentní a poučné. Druhá půlka je však už zbytečný chaos a zmatek mezi postavami, kde i vtip hraje vedlejší roli, což je škoda, ale přesto slušný. 65%(18.5.2016)

První a vlastně původní důvod proč se na film podívat byly perfektní kozy Alison Brie, ale nakonec se z toho vyklubala docela vtipná a decentně citlivá podívaná. Dobře to klapalo, tak nějak mi to i dávalo smysl, bylo možná i trochu pravdivé a dlouho to sahalo po 4*, ale dost spadlo tempo v části, kdy se film věnoval více naší holce v "stává se ze mě vyspělá žena a pomalu vím, co chci" období. Což bylo otravné a zbytečně to přidalo pár minut. Jak říkám vtipné, citlivé, jen to chtělo lepší scénář a pěknější chlapy. Asi jako jsem já.(16.5.2016)