Les Nuits brûlantes de Linda

• Itálie La felicità nel peccato (více)

Marie-France (Alice Arno) prijme pozíciu opatrovateľky a odlieta z Paríža do Grécka pracovať pre deprimovaného milionára (Paul Muller), ktorý žije vo svojej vile spolu s nymfomanskou dcérou Olíviou (Lina Romay), invalidnou neterou Lindou (Verónica Llimera) a mentálne zaostalým sluhom Abdulom (Pierre Taylou). Majiteľ domu v sebe dusí desivé tajomstvo o smrti svojej ženy a mystická atmosféra v dome spôsobuje jej obyvateľom nočné mory, ktoré im nedajú spať. Celé dianie v dome navyše sleduje muž z pracovnej agentúry (Richard Bigotini) a slečna z dámskeho magazínu (Catherine Lafferière), ktorá sa snaží obyvateľov domu nafotiť nahých alebo počas sexuálneho styku. (ČSFD)

Gorehound

Moody, pomalé, príbeh nehrá až takú úlohu, aj keď má vcelku šikovnú pointu. Lina Romay bola bohyňa Franco sa to nebojí ukázať. Prímorská atmosféra a zvláštna architektúra miesta hrajú ďalšiu úlohu. Buď to človeku sadne, alebo nie. Aj keď mám od Jessa radšej iné filmy, užil som si to. EDIT: Dvíham o jednu hviezdičku, ma to niečo do seba. Veľmi. Lina je tu mladučká a krásna a celé je to artové, hypnotické, svojské. ()