Co jsme komu udělali?

• Francie

Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?

• slovenský

Čo sme komu urobili?

Serial (Bad) Weddings

Komedie

Francie, 2014, 97 min

Jak to vypadá, když silně věřící katoličtí rodiče, musí přijmout do rodiny nápadníky svých dcer, z různých kultur i náboženství. Příjemná a chytrá komedie, které chybí svižnější tempo a více humoru.(24.5.2015)

Poměrně přijatelná komedie na téma rasismu a xenofobie, v niž se Clavier ani příliš nepitvoří, takže se s přimhouřeným okem dá považovat za celkem snesitelného.(23.3.2016)

• Xmilden

Hodnocení trošku nerozumím, vlastně je to stejné jako v málem oscarovém Help. Za téma rasismu se lidi nepřidávají automaticky hvězdičky navíc, jen proto že má lidstvo špatné svědomí. Přecejen se jedná o film jako takový. A když je to navíc komedie, která je mnohem více trapná než směšná a k tomu ještě špatně natočená, je určitě ten pádný důvod takové dílo nevelebit a udělat spravedlivé zhodnocení. To kdysi seriálová Helena byla oproti tomuhle paráda. 40%(11.6.2015)

Pohodová milá komedie, v hlavní roli globalizovaná společnost ve Francii. :-)(16.3.2015)

• troufalka

Příliš schematické, nebavila jsem se.(9.6.2016)