poster

Co jsme komu udělali?

 • Francie

  Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?

 • slovenský

  Čo sme komu urobili?

 • anglický

  Serial (Bad) Weddings

Komedie

Francie, 2014, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ampi
  *****

  Po Nedotknutelných opět velmi příjemná a decentní francouzská komedie. Francouzi vtipy o multikultuře dokáži podat, na rozdíl od Američanů, inteligentněji a humorněji. Rodina Verneuilových s širokým příbuzenstvem sice může být pro smích i místnímu chinonskému faráři, ale má své kouzlo. Jak by asi Claude a Marie Verneuilovi přijali do rodiny Čecha nebo Slováka, případně Maďara. I když?.Sarkozy byl maďarského původu a byl gaullista.(2.11.2014)

 • cheyene
  ****

  Zdařilá komedie se skvělými herci a příjemným námětem. Řada scén dokáže pobavit a rozesmát, což mnohé jiné filmy se štítkem komedie nedokáží.(3.1.2015)

 • Chrustyn
  ***

  Jak to vypadá, když silně věřící katoličtí rodiče, musí přijmout do rodiny nápadníky svých dcer, z různých kultur i náboženství. Příjemná a chytrá komedie, které chybí svižnější tempo a více humoru.(24.5.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Mít za zeťáky pohodové Číňany, Araby, Židy či Černochy považuji za lepší, než fanatické věřící v cokoli. Já zkrátka nejsem rasista a kdybych měl čtyři dcery, tak je klidně provdám za čtyři tmavočechy, kteří by museli splnit pouhé čtyři standardní podmínky - čistý trestní rejstřík, stálé zaměstnání, šlechtický původ a titul z Oxfordu. To takový Claude Verneuil menší rasista je, ale jeho touha po vybledlém katolickém zeťákovi je tak úporná, až je zábavná. Stejně tak jako nadšený zpěv Marseillaisy v podání přistěhovalců nebo vynikající výměny názorů mezi bílým a černým rasistou. Já se zkrátka pobavil tak, že se u mě tak nějak pozitivně změnil i pohled na uprchlíky. Už bych je nevracel do jejich domoviny nakrájené na kostičky, ale posílal bych je v balících za zdrojem svých obtíží na adresu 1600 Pennsylvania Avenue Northwest, Washington, DC 20500, USA.(7.8.2015)

 • Snorlax
  ***

  Poměrně přijatelná komedie na téma rasismu a xenofobie, v niž se Clavier ani příliš nepitvoří, takže se s přimhouřeným okem dá považovat za celkem snesitelného.(23.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace