Ostrov na severu

Dokumentární

Česko, 2013, 50 min

Pavel Soukup

Záběry této téměř one-man show Romana Pecha jsou úchvatné. Naživo to je ještě lepší, ale kamera zachycuje realitu moc dobře:)(21.5.2014)

Krásné záběry nádherné země na "okraji světa"... Víc od toho nečekejte.(15.5.2014)

Je možné natočit špatný dokument o Islandu? Všechny záběry jsou nádherné, Island patří mezi místa, která bych chtěl navštívit. Dokument ovšem chvílemi působil amatérsky.(3.5.2014)

Viděl jsem už hodně dokumentů o Islandu. Tohle je sice trochu glamourovka, ale záběry jsou skvělé a postprodukce si docela vyhrála s efekty. Komentář Pavla Soukupa je stejně podmanivý jako hudba a především krajina, o které to celé je. Doporučuji.(16.6.2014)

Běžně všem věcem jakkoliv souvisejícím s mým oblíbeným Islandem rád nadržuju, ale v tomto případě to ani není potřeba :) Jenom mě trošku mrzela na můj vkus krátká stopáž. Moc dobře vím, že se toho dalo natočit ještě mnohem více...(3.10.2014)