Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chen
  ****

  Svižné, se spoustou odkazů na MCU, vtipné, dostatečně akční, ale hlavně je to o Peggy Carter. Ta je zábavná, rázná a sympatická, stejně jako její představitelka Hayley Atwell. Škoda jen vedlejších postav, kdy je spousta z nich poměrně nevýrazná a hlavní dějová linka by mohla být napínavější. Jinak ale hodně povedená podívaná s příjemnou dobovou atmosférou.(26.2.2015)

 • Havaj8
  **

  Marvel seriál, kterej mě opravdu zklamal. Narozdíl od Agentů Shieldu to nemělo ani za mák společnýho s filmovým universem. Když už tak opravdu minimum a to v podobě nějakejch zmínek. Šlo tam vyloženě o tu retro minulost Howarda Starka, Jarvise a Carterový. Ty díly se kolikrát fakt táhly a nudily. A možná až pár posledních dílů dokázalo zaujmout nějakou akcí a děním okolo. Sice to pěkně vypadalo, muselo to určitě dát dost práce, něco nám to dalo, ale o další sérii zájem neni. Pauzu to sice vyplnilo, ale s velkou chutí do další části Agentů :)(28.2.2015)

 • arachneuss
  **

  Feministický diktát, kde všichni muži jsou buď misogynní prasata nebo rovnou absolutní idioti bez špetky logiky. Dobové zasazení, a z něho plynoucí ta správná atmosféra, se sice povedlo na výbornou, ale jinak tahle příběhová „aby se neřeklo” slátanina má oproti vynikající druhé sérii S.H.I.E.L.D. nulové kvality. Důkaz, že politická korektnost dokáže způsobit i více škody, než užitku. Radši znovu druhého Thora, než tenhle dort od strýčků Walta a Stana.(30.3.2015)

 • Laerry
  *****

  Skvělá výplň nejen pauzy Agentů, ale i celého Marvelláckého univerza, které se neustále rozpíná a jeho komplexita nemá v pop kultuře obdoby. Retro nádech je skvělým osvěžením, stejně tak neohrožená ženská hrdinka v hlavní roli komiksového příběhu. Menší počet dílů Agent Carter sluší jako oblečky z 50. let, a i kdyby nebyla druhá série, jde o skvělé vyplnění mezery mezi filmy a seriálovými Agenty. Právě narážky na film Captain Amerika, stejně tak staré známé tváře (Howard Stark) jsou velmi potěšující. Ale mám taky radost z toho z nových postav – především z čistokrevného anglána Jarvise a agenta Sousy, kterého hraje můj oblíbenec Enver Gjokaj! Škoda jen, že Lindsey Fonesca není taky tajnou agentkou (z Nikity má zkušeností dost) a hraje jen nudnou servírku... ale třeba se z ní ještě něco vyklube:-)(13.2.2015)

 • HoneyBunny
  ****

  Zábavný špionážní seriál se zajímavou ženskou hrdinkou? Ano! Agentka Carterová nejenže nabízí dosud neprozkoumaný pohled na Marvelovské hrdinky, ale dokazuje, že nemusíte být geneticky upravení/mít super robotický oblek/být kousnutí radioaktivním pavoukem, abyste mohli být superhrdin(k)ou. Peggy Carterová je třída v tom, co dělá: je chytrá, umí kdekoho zmlátit do kuličky, je skvělá v espionáži a je sakra výmluvná. A Peggy Carterová je i holka, které se stále stýská po zmizelém Stevu Rogersovi, která je tak trochu osamělá a která po válce, kdy se na svá místa vracejí muži, hledá své místo ve světě. Seriál totiž nabízí i další zajímavý aspekt: šovinismus 40. let, kdy bylo normální plácat kdejakou holku po zadku, říkaj jí "zlatíčko" a nechat ačkové špiony jako Peggy vařit v kanceláři kafe. Nesmím zapomenout na výborné vedlejší postavy, takový James D´Arcy jako Jarvis je výtečný, skvělí jsou i Dominic Cooper coby papa Stark nebo agenti Thompson a Souza.(8.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace