• higuain

Vlastně docela hořké zklamání, protože Peggy Carter byla asi jedinou sympatickou postavou prvního Kapitána Ameriky a od jejího seriálu zasazeného do poválečného období jsem čekal víc, než jen feministickou agitku, ze který je dobová atmosféra cítit pomálu, nadutých postav a zápletek si však divák užije až moc i na Marvelácké poměry. A samotná Hayley Atwell může být sebehezčí, ale špatný seriál hezkou tvářičkou sama neutáhne.(1.1.2016)

Peggy Carter je jedna z nejsympatičtějších postav celého MCU. A její seriál je na tom podobně. Příjemně strávený čas u první řady, skvělý James D'Arcy a plus za Dominica Coopera. Já jsem spokojený a těším se na druhou řadu.(8.5.2015)

Season 1: 80%. Sympatická výplň po mid-season finale druhé řady Agents of S.H.I.E.L.D. Retro stylizace, kontinuálnější děj, mihnuyí se Howling Commandos, výborný James D´Arcy jako Jarvis a hlavně Hayley Atwell. Asi jsem se zamiloval :-) Season 2: 60%. Takové nemastné neslané. V podstatě jsem koukal hlavně kvůli Hayley a D'Arcymu.(25.2.2015)

Carterovic Peggy je výborný charakter. Z pohledu feministického je možná jednou z nejlepších holubinek, na jaké v současné seriálové smaženici narazíte.(22.8.2015)

1. série Kvalitu si Agent Carter držela daleko vyrovnaněji v lehčím nadprůměru než první série Agentů, jenže na druhou stranu jsem nedostal, snad kromě té poslední, nějakou opravdu výbornou epizodu... Dobové vykreslení, atmosféra, prostředí, nápaditá akce, humor a nadhled i hudba jsou zárukou dobře odvedené práce, jenže zde opět bezkonkurenčně kraluje výborná Hayley Atwell v hlavní úloze, neméně mě však potěšila i přítomnost Jamese D'Arcyho jako komorníka Jarvise. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 2. série Kvůli tomu neuvěřitelně přitažlivému feelingu, který i ze slabého příběhu, dělá svoji výhodu, seriál žeru. Takže, když si seriál takhle poradit s nevýhodami, mohl se soustředit na to, v čem vyčnívá a to je nenucený humor a výborně ztvárněné postavy. Prakticky všechny klady 1. série se přesunuly i do druhé, kde se ještě zvýraznily.(17.3.2015)