Jako odpůrce Marvelovek ale milovník nenáročné televizní zábavy si na rozdíl od áčkových Agents of S.H.I.E.L.D. nemám u Agentky Carterové na co stěžovat. Té komiksové tematiky je v ní totiž naprosté minimum, a když se přece jen objeví, díky povedenému retro stylu působí všechny ty vynálezy a excentrické dovednosti vtipně a tak nějak roztomile, že se na ně ani nedá zlobit. Nicméně přestože samotná titulní postava seriál táhne bez problémů, a když už sem tam zavrávorá, zábavu jistí její side-kick Jarvis, nebo dokonce i zbytek agentů SSR, očekával jsem zde mnohem více Dominica Coopera v roli Howarda Starka a Howling Commando, kteří patří mezi těch pár věcí, které mě na MCU zaujaly. Jinak ale nemám co vytknout - svižné a odlehčené retro bez superhrdinů mi prostě a jednoduše sedlo.(4.3.2015)

Lahůdka, na kterou jsem se po shlédnutí krátkého filmu s agentkou Carterovou hodně těšil a která mě rozhodně více než mile překvapila. Miluju všechno, co zavání retro atmosférou Ameriky 40. a 50. let, postavu Peggy jsem si v prvním Kapitánovi hodně oblíbil, je to prostě kus :-) a nejvíc mě na tom bavila ta milá béčkovost, která tomu nijak neubírala na napětí nebo na příběhu. Prostě si to všechno krásně sedlo. Dalším překvapením byl Shea Whigham (nedávno jsem na něj koukal v seriálu Boardwalk Empire a ani tady nezklamal). Další věc, kterou musím ocenit je, že to nebylo nijak zběsile přetechnizované nesmyslnými vynálezy a ani přeplněno šílenými nekončícími přestřelkami, hulkovskou smash destrukcí a megavýbuchy jako tolik superhrdinských filmů v poslední době. Všeho tu bylo prostě tak akorát.(7.3.2015)

Tak bohužel. Dala jsem tomu tři díly, v naději že mě to chytne, ale stále mě to nebaví. Přestože že filmy od Marvelu miluji, seriály asi nebudou pro mě. I Agenti mě po pár dílech přestali bavit. Za to DC filmy nemám ráda a seriály si mě získaly :D Něco je špatně. Ale na Agentku už koukat prostě nebudu.. 3*(14.1.2015)

• Havaj8

Marvel seriál, kterej mě opravdu zklamal. Narozdíl od Agentů Shieldu to nemělo ani za mák společnýho s filmovým universem. Když už tak opravdu minimum a to v podobě nějakejch zmínek. Šlo tam vyloženě o tu retro minulost Howarda Starka, Jarvise a Carterový. Ty díly se kolikrát fakt táhly a nudily. A možná až pár posledních dílů dokázalo zaujmout nějakou akcí a děním okolo. Sice to pěkně vypadalo, muselo to určitě dát dost práce, něco nám to dalo, ale o další sérii zájem neni. Pauzu to sice vyplnilo, ale s velkou chutí do další části Agentů :)(28.2.2015)

Nadvakrát. V době vysílání první řady jsem se nedostal přes druhou či třetí epizodu. Nešlo to. Tempo je neúměrně pomalé, postavy až na Peggy a Jarvise naprosto nevýrazné, ploché a ničím nevyčnívající z komiksovýho a televizního klišé. Ale v zásadě poslední třetina série dostane tak nějak podivně dobrý impuls v podání celé té jakoby zápletky s ruskou špionkou, německýho hypnotizéra a v podstatě všechny vedlejší charaktery mají najednou svou roli, byť v mnoha případech totálně over the top. Jo a holky v éře čtyřicítek byly podle tohohle seriálu tak nějak víc sexy - že Hayley je dračice, to víme od Kapitána, ale Lyndsy i chladná Bridget jsou fakticky perfektně vyšňořené, učesané a vůbec vystajlované. Žeru tu stylizaci jak holek a kluků, tak samotnýho seriálu skrze hudbu, barevný filtry, design interiérů a radio show Kapitána Ameriky. To se prostě povedlo na výbornou. A teď hurá na druhou řadu. V tuhle chvíli škoda, že i poslední.(22.12.2016)