1. série Seriál, který přináší příběh Peggy Carter, agentky, kterou muži nepovažují za sobě rovnou, musel potěšit hlavně všechny příznivce dílny Marvel. O něco horší to budou mít ti, kteří se mezi tyto příznivce neřadí. Příběh navazuje na události z prvního filmu Captaina America a tak je možná škoda, že se nedostal na obrazovky dříve a nevyužil tak většího zájmu fanoušků. Samozřejmě, že bodovat může i s odstupem, ale... Když pomineme napojení na Marvel, tak nejlepší částí na celém seriálu je ona skvěle zvládnutá retro atmosféra. Herecké obsazení je dobré, několik známých tváří, ze kterých u mě rozhodně vede Shea Whigham (i když je těžké v něm nevidět Eliho z Broadwalk Empire, i díky podobné "retro" atmosféře). Seriál mě vcelku bavil, ale možná to bylo jen tím, že mám filmy od Marvelu rád a tenhle kousek mezi ně prostě dobře zapadá. Nejspíš jsem čekal, že mě to chytne o něco víc, ale nestalo se. I tak to však rozhodně stojí za podívání. Těch 8 epizod uteče opravdu rychle. *** 2. série Abych pravdu řekl, tak jsem nečekal, že Peggy Carterová bude mít tu možnost a představí se ještě s druhou sérií, protože sledovanost nebyla nijak valná. Nemůžu však ani říct, že by mě druhá série nezajímala. Je však úplně jiná. Vyměníme New York za Los Angeles, zbavíme se sympatické spolubydlící a hodíme Peggy do romantického trojúhelníku. To je ostatně největší zápor celé série, protože se mi to vážně rychle zajedlo. Druhou slabou stránkou je záporák. Těšil jsem se z návratu Dottie, protože ta byla s Peggy skvělá, ale Whitney se rychle okoukala. Na to, že měla vládnout neskutečnou silou, tak se nechala porazit (porážet) opravdu snadno. No nic, třeba to příště bude lepší. I když ono nejspíš už žádné příště nebude.(9.3.2015)

Season 1: 80%. Sympatická výplň po mid-season finale druhé řady Agents of S.H.I.E.L.D. Retro stylizace, kontinuálnější děj, mihnuyí se Howling Commandos, výborný James D´Arcy jako Jarvis a hlavně Hayley Atwell. Asi jsem se zamiloval :-) Season 2: 60%. Takové nemastné neslané. V podstatě jsem koukal hlavně kvůli Hayley a D'Arcymu.(25.2.2015)

Ach jo , skvělý spin-off o agentce Carterové je definitivně u konce. Bylo super sledovat všechno to, čemu předcházel dnešní S.H.I.E.L.D a hlavně druhá série byla o dost lepší než ta první. Jen škoda toho , že už toho neuvidíme víc. Snad v budoucnu dojde k nějákému comebacku. Sometimes you have to put your faith in others to get the job done. (8.1.2015)

Veľmi príjemné prekvapenie. Marvelovský vesmír funguje s omnoho väčšou presnosťou ako ten od DC - pre mňa je to trochu škoda, lebo som väčší fanúšik práve DC. Agentka Carterová je spin off seriál k jednej z ústredných postáv prvého Kapitána Ameriky. Vracajú sa nejaké staré postavičky a pribúdajú nové. Výhodou seriálu je jedna dejová línia s Leviathanom a akýmsi dokázaním že žena po vojne má svoje miesto v mužskom svete. Skvelé herecké výkony - hlavne D´Arcy ako Jarvis a Atwell ako Carterová. Prvú sériu som zhltol okamžite a som veľmi zvedavý kde sa príbeh bude uberať. Dobová atmosféra je aj napriek rozpočtu zobrazená nadmieru dobre a pripomína samotný film. Uvidíme kam sa to celé bude uberať, ale po prvej sérií som nadmieru spokojný. 1. séria - 80% Prvá séria síce zaváňala televíziou ale mala spád a zaujímavý dej. Druhá motajúca sa okolo temnej hmoty a neustálych prekážok ale začala byť po určitom čase ťažkopádna. Dôvod je celkom jednoduchý. Zatiaľ čo v prvej bola Peggy Carterová postavená do pozície pochybnej úradníčky a robila všetko na čierno, čo ju skoro stálo život, druhá s ňou pracuje ako s plnohodnotnou postavou - až na to , že tu máme mafiánov, šialencov a tajnú organizáciu, políciu nevynímajúc a očividne každému je jedno, že Peggy so svojou bandou riešia prípad. Pár dobrých nápadov a stále zábavný Jarvis v podaní Jamesa D´Arcyho. Ale aj tá Atwellová akokoľvek šarmantná tu stráca niečo na svojej kráse. Neviním spracovanie, ani hercov, ale zápletku, ktorá potrebuje 10 častí aby vypovedala niečo o nezaujímavej látke, zatiaľ čo prvá to zvládla za 8 a nevedel som sa od nej odtrhnúť. Pevne verím že tretia sa znova nakopne, lebo toto som mal naozaj problém dopozerať. 2. séria 55%(16.3.2016)

Spolu s prvním Kapitánem Amerikou to zdaleka nejlepší, co kdy vzešlo na filmovém poli ze studia Marvel. Příjemně civilní a nesuperhrdinské, připomínající spíš staré špionské béčka s nádechem noir. Agents of S.H.I.E.L.D.vedle tohoto vypadají jako dílo slitajícího labradora. 8/10(6.3.2015)