Poměrně velké zklamání. Působí to na mě, jakoby to dělala stávkující ČT. Neuvěřitelně jednoduché, naivní, předvídatelný každý druhý záběr.... Body udílím především za jakous takous sondu do švédské kultury, která je aspoň trošku tímto cizinci přiblížena.(19.9.2014)

Na Welcome to Sweden jsem se dočetl poměrně dobré reference a tak jsem byl opravdu zvědavý, co tenhle seriál nabízí. Ale abych pravdu řekl, odcházím trochu zklamaný. Greg Poehler bohužel není tak vtipný jako jeho sestra Amy a hlavní problém je, že jeho postava Bruce tam nemá vůbec žádného solidního spoluhráče. Všechny ostatní postavy mi přijdou opravdu nezajímavý a i Bruce se občas chová jako pěknej vůl, přesto je z obsazení vážně nejlepší. Vtip se občas objeví, ale rozhodně jich není tolik, kolik bych čekal a vlastně nejvíc jsem se bavil, když je tam Amy Poehler jako Amy Poehler a Aubrey Plaza jako Aubrey Plaza (Třikrát hurá za Parks and Rec). Vím, že se seriál dočká i druhé řady, těžko ale říct, jestli se dočká i mě jako diváka...(3.11.2014)

• McClane

Hodnocení pilotu: Příjemný sitcom, u kterýho nepraskne bránice, ale zase se člověk nemusí stydět, na co to kouká. Lepší průměr. 50%(18.10.2014)

Greg Poehler vypadá jako Greg Kinnear a taky jako Amy Poehler, což není divný, páč je to její brácha. To jen abyste měli určitou představu o vizáži hlavního představitele tohoto seriálu, který není (k datu pod tímto komentem) uveden nejen ve výčtu herců, ale také není k dohledání na celé CSFD. Pokud se úrovně seriálu týká, pro mě jde o jeden z příjemných televizních počinů roku 2014, ačkoli je nutné uznat, že konec první série už poněkud (hodně) ztrácí dech.(21.6.2014)

Pohodová komediální podívaná o kulturních rozdílech, která mě od prvních minut chytla. Takhle sympatický komediální seriál jsem vskutku nečekala a věřím, že další díly nebudou o nic méně zábavné. První dva díly - 90% Ačkoli ne všechny epizody byly plné třeskutého humoru a sem tam se i nějaká ta trapnější chvilka našla, je Welcome to Sweden jednou z nejpovedenějších komedií roku. 1. série - 80%(19.5.2014)