Někdy to je trapnější, občas mi to připomene britský Nejhorší týden mého života, ale koukatelné to je a celkem se bavím – rád se směju tomu, jak stupidní stereotypy Američani mají. Škoda, že se hlavní představitel občas chová jak debil.(9.7.2014)

Pohodová komediální podívaná o kulturních rozdílech, která mě od prvních minut chytla. Takhle sympatický komediální seriál jsem vskutku nečekala a věřím, že další díly nebudou o nic méně zábavné. První dva díly - 90% Ačkoli ne všechny epizody byly plné třeskutého humoru a sem tam se i nějaká ta trapnější chvilka našla, je Welcome to Sweden jednou z nejpovedenějších komedií roku. 1. série - 80%(19.5.2014)

Na Welcome to Sweden jsem se dočetl poměrně dobré reference a tak jsem byl opravdu zvědavý, co tenhle seriál nabízí. Ale abych pravdu řekl, odcházím trochu zklamaný. Greg Poehler bohužel není tak vtipný jako jeho sestra Amy a hlavní problém je, že jeho postava Bruce tam nemá vůbec žádného solidního spoluhráče. Všechny ostatní postavy mi přijdou opravdu nezajímavý a i Bruce se občas chová jako pěknej vůl, přesto je z obsazení vážně nejlepší. Vtip se občas objeví, ale rozhodně jich není tolik, kolik bych čekal a vlastně nejvíc jsem se bavil, když je tam Amy Poehler jako Amy Poehler a Aubrey Plaza jako Aubrey Plaza (Třikrát hurá za Parks and Rec). Vím, že se seriál dočká i druhé řady, těžko ale říct, jestli se dočká i mě jako diváka...(3.11.2014)

• Thomick

Greg Poehler se možná mohl odstěhovat do Švédska, ale nemám nejmenší chuť věřit tomu, že tam prožil byť jen třetinu toho, co nám tady podsouvá. Notně klišovitá sitcomová záležitost, který by zřejmě bylo o dost líp s opravdovou Poehlerovou manželkou, a ne věčně se ksichtící Josephine Bornebusch.(29.12.2014)

Vcelku zajímavá ukázka Švédska, které zná asi málokdo. Humor těží především z kontrastu amerického exota v cizí "exotické" zemi. Zábava dobrá, ale hlavně v úvodních dílech, ke konci mi už začala vadit přílišná vztahovost (a hlavně nudná linie mamky a taťky). Druhou sérii asi dám, přece jenom se tím dá prokousat, i díky nevelkému počtu dílů, celkem v pohodě.(15.11.2014)