• Patw
  **

  Za mnou tří díly a seriál, ačkoliv přináší něco nového oproti filmu, moc nebaví. Kamenem úrazu je skutečnost, že seriál je "odhozenina" filmu s Cameron Diaz. Diváka tak vlastně kromě nového castu nečeká zas tak nic nového. Hlavní děj seriálu (aneb chudá rozvedená učitelka si na škole kde je podezřele až moc rozvedených tatínků s plnou peněženkou) je stejný.(26.4.2014)

 • M.i.k.e
  odpad!

  zoufale nevtipná a neskutečně otravná záležitost,u které jsem nedokázal dokoukat pilot.a to je u sitcomu opravdu kumšt...0%(28.4.2014)

 • Sparky
  ****

  Je zvláštní, jak špatně je tenhle seriál hodnocen ale mě opravdu baví. Všechny postavy jsou tak krásně ujetý.(23.5.2014)

 • hladass
  odpad!

  Extrémně nesympatická a namyšlená kráva po rozvodu přijde o všechno, ale nevzdá to a rozhodne se učit na základní škole, aby tam mohla lovit bohaté a hlavně rozvedené otce... Opravdu, nápad hodný génia... Původní film jsem neviděl, ale po téhle nudné kokotině se na něj určitě ani nepodívám... Bez vtipu, zoufalé, trapné, zapomnění hodné...(31.8.2016)

 • fruitixx
  ***

  Je to tak povrchní, přehrávané, umělé až k pláči že je to k smíchu.. Slova jako moje bikinhodné tělo, dlouho nezapomenu.. 8D ...a nakonec tam děti vychovávají tu dospělou úču, takže trpělivost růže přináší, vše se pak obrátí po prvním díle.(14.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace