• Patw

Za mnou tří díly a seriál, ačkoliv přináší něco nového oproti filmu, moc nebaví. Kamenem úrazu je skutečnost, že seriál je "odhozenina" filmu s Cameron Diaz. Diváka tak vlastně kromě nového castu nečeká zas tak nic nového. Hlavní děj seriálu (aneb chudá rozvedená učitelka si na škole kde je podezřele až moc rozvedených tatínků s plnou peněženkou) je stejný.(26.4.2014)

• Gogo333

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 36 Dokoukáno: 21 Zahozeno: 21+1 _ Měl jsem co dělat abych vydržel aspoň ty tři epizody. Herecky hrůza (Kristin Davis je vyjímka), děj nijaký a humor žádný. Celý to je hodně trapný a nudný. 20%(24.6.2014)

• Tommassi3

Tak tomu já říkám seriálový R.I.(P.)make !! Navzdory výtečnému castingu nesmírně otravný a špatný sitcom vycházející z úplně průměrného filmu..(31.7.2016)

Je to tak povrchní, přehrávané, umělé až k pláči že je to k smíchu.. Slova jako moje bikinhodné tělo, dlouho nezapomenu.. 8D ...a nakonec tam děti vychovávají tu dospělou úču, takže trpělivost růže přináší, vše se pak obrátí po prvním díle.(14.8.2016)

• bouncer

Po pilotu (víc nebude) - další (třetí?) seriál podle filmu a to ten nejhorší. Hodně, hodně špatný sitcom, kde je jeden povedný vtip na padesát pokusů a herci, no Ari Graynor je jedním slovem příšerná. To asi stačí.(28.4.2014)