• milka
  *

  Bad Teacher je typickým příkladem naprosto zbytečného seriálu, jehož přechod z velkého plátna do bedny nedává absolutně žádný smysl. Charaktery jsou otravné, z hlavní postavy se vám bude chtít brečet a za největší sprosťárnu je zde považována zmínka o penisu. Místo nekorektního humoru zde zkrátka nastupuje téměř rodinná podívaná a za přesnou Cameron zde přichází megaotravná Ari Graynor. Od tohoto dejte ruce i oči pryč.(17.5.2014)

 • M.i.k.e
  odpad!

  zoufale nevtipná a neskutečně otravná záležitost,u které jsem nedokázal dokoukat pilot.a to je u sitcomu opravdu kumšt...0%(28.4.2014)

 • Gogo333
  *

  Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 36 Dokoukáno: 21 Zahozeno: 21+1 _ Měl jsem co dělat abych vydržel aspoň ty tři epizody. Herecky hrůza (Kristin Davis je vyjímka), děj nijaký a humor žádný. Celý to je hodně trapný a nudný. 20%(24.6.2014)

 • Sparky
  ****

  Je zvláštní, jak špatně je tenhle seriál hodnocen ale mě opravdu baví. Všechny postavy jsou tak krásně ujetý.(23.5.2014)

 • Patw
  **

  Za mnou tří díly a seriál, ačkoliv přináší něco nového oproti filmu, moc nebaví. Kamenem úrazu je skutečnost, že seriál je "odhozenina" filmu s Cameron Diaz. Diváka tak vlastně kromě nového castu nečeká zas tak nic nového. Hlavní děj seriálu (aneb chudá rozvedená učitelka si na škole kde je podezřele až moc rozvedených tatínků s plnou peněženkou) je stejný.(26.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace