• Vojťas

Hlavní představitelka je sexy, ale to je tak nějak všechno. Klišoidní převedení již tak průměrného filmu Zkažená úča do podprůměrných seriálových vod - řekl bych, že úča se v programu dlouho neohřeje. 40% [seriál "nečekaně" ZRUŠEN](11.6.2014)

• Gogo333

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 36 Dokoukáno: 21 Zahozeno: 21+1 _ Měl jsem co dělat abych vydržel aspoň ty tři epizody. Herecky hrůza (Kristin Davis je vyjímka), děj nijaký a humor žádný. Celý to je hodně trapný a nudný. 20%(24.6.2014)

• bouncer

Po pilotu (víc nebude) - další (třetí?) seriál podle filmu a to ten nejhorší. Hodně, hodně špatný sitcom, kde je jeden povedný vtip na padesát pokusů a herci, no Ari Graynor je jedním slovem příšerná. To asi stačí.(28.4.2014)

Je to tak povrchní, přehrávané, umělé až k pláči že je to k smíchu.. Slova jako moje bikinhodné tělo, dlouho nezapomenu.. 8D ...a nakonec tam děti vychovávají tu dospělou úču, takže trpělivost růže přináší, vše se pak obrátí po prvním díle.(14.8.2016)

Je zvláštní, jak špatně je tenhle seriál hodnocen ale mě opravdu baví. Všechny postavy jsou tak krásně ujetý.(23.5.2014)