Sám doma 3

Sám doma 3

Rodinný / Komedie / Dobrodružný

USA, 1997, 98 min

• Lima

Jé, takovej šprávnej šympatičkej klučina. A to autíčko na dálkáč, to bylo ale žůžo! A ti čtyři trotlové dospěláci, jak furt do něčeho padali, hihihi. No prostě šuper!(13.4.2003)

• Gemini

Napadá mě jen jediný přínos - není tu Mac Culkin:))) Holt to co bylo vtipné před stopadesáti reprízami a dvěma pokračováními už nefunguje...ale komerce jede, jóóóóóó, hééééééj:((((((4.8.2003)

• Djkoma

Nenahraditelný Macaulay Culkin je touhle dobou v léčebně pro drogově závislé a producenti se ho rozhodli nahradit úplně neznámým a netalentovaným hercem. V podstatě jsem rád, že se to nepovedlo a že brzo Tv Nova dojdou povolené opakování prvních dvou dílů na každý Štědrý večer za posledních 10 let. Také jsem rád, že série Sám doma skončila a tento opravdu tragický film ji nadobro pohrřbil opravdu hluboko.(28.10.2006)

• J*A*S*M

Byl bych nevěřil, že se dá sehnat ještě nesympatičtější dítě, než je Macaulay Culkin...(6.9.2008)

Rozpočet $32miliónovTržby USA $30,882,515Tržby Celosvetovo $79,082,515║ Tuctová sucharina z minimon ako tak znesiteľných momentiek. /20%/(10.7.2009)

• woody

Hodně nedůstojné pokračování!A ten kluk neumí fakt hrát.(11.4.2003)

• mandes

rozpočet : $32 million tržby celosvetovo : $79,082,515(22.1.2007)

• hirnlego

Hnusný mrňavý fakan + hnusné znásilnění jednoho dětského kultu = hnus, který ani nehodlám dokoukat.(29.12.2007)

• Dever

Soundtrack Nick Glennie-Smith: 1. My Town - Cartoon Boyfriend [3:18] ,2. All I Wanted Was a Skateboard - Super Deluxe [2:34] ,3. I Want It All - Dance Hall Crashers [3:19] ,4. Almost Grown - Chuck Berry [2:20] ,5. School Day (Ring! Ring! Goes the Bell) - Chuck Berry [2:42] ,6. Bad Bad Leroy Brown - Jim Croce [3:00] ,7. Green Eyed Lady - Sugarloaf [3:40] ,8. Let It Snow, Let It Snow, Let It Snow - Dean Martin [1:56] ,9. Home Again - Oingo Boingo [5:26] ,10. Nite Prowler - The Deuce Coupes [1:45] ,11. Tall Cool One - The Wailers [2:34] ,12. Home Alone 3 Suite - Nick Glennie Smith [8:00],(14.5.2011)

• tron

„Oco, kde máš peňaženku?“ – „V nohaviciach.“ – „A kde máš nohavice?“ Ha-ha-ha. SÁM DOMA 3 je jeden z tuctov hlúpych hollywoodskych produktov, ktorý nemá s vydarenými predchádzajúcimi hitmi Chrisa Columbusa nič spoločné (ak samozrejme nerátame samotnú zápletku "dieťa musí brániť budovu pred kriminálnikmi"). Nevydarená snímka až rozčuľuje tým, aký predvídateľný je scenár. Nevraviac o celkovej kŕčovitosti, odpudivo nerealistických akčných scénach a dementnom zmysle pre humor. Vrcholom je otravný fagan Alex D. Linz (OPRAVÁR, BÁJEČNÝ DEŇ).(25.12.2005)

• Karlos80

Zřejmě typický příklad humoru americké konzumní společnosti, pro mě osobně a pro Evropana jako takového však jen typicky odpadová záležitost! Mohlo to však dopadnou lépe, stačilo možná jen opět obsadit Macaulaye Culkina do hlavní role a bylo to alespoň na tu jednu. Toto byl pro mě opravdu naprosto nepochopitelný tah. Veškeré scény a veškeré vtipy už jsme viděli v předchozích dvou úspěšných dílech. Opravdu se jedná jen o frašku-výsměch a hloupý pokus navázat na něco, co předtím ve světě udělalo veliký "BOOM". O nesympatickém malém hlavním hrdinovi a nepříjemných zlodějích se už raději rozepisovat nebudu:-( Doufám jen, že už další díl nenatočí..(31.12.2007)

• movie

Ehm...No prostě je to špatný!(26.9.2002)

• Boss321

Nic jinýho než jen vykořistění prvních dvou dílů Sám doma. Navíc ten prcek nesahá Culkinovi ani po kotníky......(29.12.2007)

Ja bych to zas tak tragicky nevidel. Samozrejme je to uz zbytecny pokracovani a bez puvodni party v cele s Culkinem a dvojkou lupicu byl naprosto dementni napad jit do dalsiho dilu, ale kdyz nebudu porovnavat s prvnima dvema dilama, porad z toho vychazi uchazejici rodinna komedie. Problem je v lupicich. Uvodni vysvetlovani o co jde je zbytecny a ackoliv se vsichni ctyri chovaj jako naprosty profici a maj supermoderni hracky, stejne je vsechny malej harant nachyta a oni se zacnou vsude mozne valet a nekam padat jak hovada. Coz by se jeste dalo, problem je, ze to neumi poradne podat a jejich nehody a vyhrozovani nepusobi dvakrat vtipne. Nicmene sem tam se nakej vtipek podari a detskej predstavitel, ackoliv chaba nahrada za Culkina, tak zas tak silenej neni a je tu mladicka Scarlett a na chvily i Neil "Uklizec" Flynn.(16.9.2008)

• Melies

0 / 10 Tak tomuto hovorím úbohý pokus o vyžmýkanie aj toho posledného centu z našich peňaženiek - tretí diel musí byť skutočne inovatívny a bezchybný aby obstál a tento film je všetko možné aj nemožné, len nie inovatívny a bezchybný. Fakt, že skutočný Kevin sa už vplyvom veku (a alkoholu) nemohol zúčastniť nakrúcania, tvorcom zjavne nevadil a tak vytvorili toto... ehm...akoby som to slušne povedal... túto vec. Ďalšie slová sú už zbytočné a navyše sa mi zdvíha žalúdok zo všetkej tej komercie. Blééé...(24.2.2005)

• BadoXXII

No čo už k tejto parazitujúcej sračke napísať? Nedá sa to pozerať - otravné je na tom úplne všetko.(28.12.2010)

• pan Hnědý

Nikdy jsem tomu nepřišel na chuť'. "Dát hvězdičku za tenhle odpad, by mě nepřemluvil ani sám Quentin Tarantino".(14.2.2012)

• choze

Jeden by řekl, že dvakrát tolik útočníků bude se rovnat dvakrát tolik zábavy, ale chyba lávky. Po atmosféře a výborné hudbě prvních dvou dílů není ani památky, nový klučina i padouši nestojí za nic a partyzánské finále je zoufale nenápadité a ani trochu vtipné. Hvězdičku za honičku s dálkově ovládaným autíčkem.(3.12.2005)

He he... klasický průměr. Otravný dětský představitel, sympatický záporák, starostliví, z počátku ignorující rodiče... bla bla bla. Pro nižší hodnocení tu je tuna horších filmů, tady jsem se aspoň po většinu času usmíval.(31.12.2005)

• genetique

Bol som na tom v kine, mal som jedenásť a už vtedy som nechápal. Dal som za to okolo štyridsať korún, čo bolo moje celotýždňové vreckové a nechápem doteraz. Som rád, že po takýchto filmoch vždy znovu nájdem chuť pozrieť si ďalší. 25%.(7.1.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22