poster

Člověk (festivalový název)

 • Francie

  Human

Dokumentární

Francie, 2015, 191 min (SE: 134 min)

Hudba:

Armand Amar
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rekkky
  ***

  Documentary movie with great deal of personal stories coming from all around the world. The story telling of each individual is supported with amazing and yet at the same time realistic pictures from various locations on the planet Earth. Human is informative, striking and with certain level also educational. It is not only about emotions, which are structural pillar for every single human life, it is about safety or unsafety lifes with not often an easy way of living. It could have been narrated with much more stronger impact, but everything is showed in soft and gentle style. Nevertheless the film industry needs to have something like this in its spectrum.(25.11.2015)

 • scintilla
  *****

  Jeden z nejlepších film, co jsem kdy viděl!(2.1.2016)

 • Fanucci
  ***

  Tato filmová mozaika je fajn...ale iritovala mne v tom, že příběhům chyběl kontext. 190 minutový opus o tom, že jsme všichni lidi a vlastně chceme všichni to samé mi přijde (štěstí, lásku, mír, vzdělání, bezpečí...) extrémně zbytečný. Jako nošení dříví do lesa. Mne spíš zajímá proč to v některých částech světa nejde - žit v klidu, míru, realizovat se. Počátky a důvody konfliktů, které mají geopolitické důvody nebo kořeny v náboženské, sociální či rasové nesnášenlivosti. Film líbivě klouže po povrchu a nezabývá se příčinami...za mne slabé 3 hvězdy.(17.1.2016)

 • Honzeek95
  **

  Mně se to tedy nelíbilo. Nedá se to ani náhodou považovat za dokument, jsou to čistě jen rozhovory s lidmi prokládané zajímavými záběry, které jsou ale většinou mimo mísu a nechápete, co to má znamenat. Poslání filmu vidím v rozsévání humanity a antirasismu - autor zřejmě chce, abychom si mysleli, že všichni lidé jsou si rovni a ukazuje nám, že všichni máme stejné anebo podobné myšlenky..(11.2.2016)

 • Skatemurai
  *****

  Nejlepší film všech dob.(15.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace