poster

Člověk (festivalový název)

 • Francie

  Human

Dokumentární

Francie, 2015, 191 min (SE: 134 min)

Hudba:

Armand Amar

Hrají:

José Mujica
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Blazis34
  ****

  Zajímavý pohled na lidské priority. Líbila se mi detailní kamera jen na obličej, jelikož ten o nás toho mnohé prozradí ještě před tím, než promluvíme. Za druhé slow-motiony jsou impozantní a dávají člověku prostor přemýšlet, jaký svět je i mimo naše teritorium. Spojení těchto dvou záběrů do sebe skvěle zapadlo a spolu s vystupujícími určitě dovedlo publikum k zamyšlení. Ve Světě je, byl a bude pořád obrovský rozdíl mezi nesmírným bohatstvím a životanebezpečnou bídou. Skvělý dokument, potvrzující tuto skutečnost. 80% - čtyři hvězdy.(8.9.2016)

 • rekkky
  ***

  Documentary movie with great deal of personal stories coming from all around the world. The story telling of each individual is supported with amazing and yet at the same time realistic pictures from various locations on the planet Earth. Human is informative, striking and with certain level also educational. It is not only about emotions, which are structural pillar for every single human life, it is about safety or unsafety lifes with not often an easy way of living. It could have been narrated with much more stronger impact, but everything is showed in soft and gentle style. Nevertheless the film industry needs to have something like this in its spectrum.(25.11.2015)

 • Honzeek95
  **

  Mně se to tedy nelíbilo. Nedá se to ani náhodou považovat za dokument, jsou to čistě jen rozhovory s lidmi prokládané zajímavými záběry, které jsou ale většinou mimo mísu a nechápete, co to má znamenat. Poslání filmu vidím v rozsévání humanity a antirasismu - autor zřejmě chce, abychom si mysleli, že všichni lidé jsou si rovni a ukazuje nám, že všichni máme stejné anebo podobné myšlenky..(11.2.2016)

 • Aljak
  *****

  Pekný dokument o ľuďoch, ľudskosti a živote na tejto planéte. Vysoko realistická mozaika ľudí z rôznych kútov sveta. V podstate taká skromná zbierka názorov obyčajných prostých ľudí, ktorí nie sú na prvý pohľad ničím výnimoční, ale spôsob akým si pred kamerou vylievajú srdce a prezentujú svoje myšlienky z nich robí vzácne bytosti, ktoré majú čo tomuto svetu povedať a za ich slovami (resp. životnými skúsenosťami) sa skrývali naozaj krásne myšlienky a posolstvá. Spektrum tém fakt obrovské, až mám pocit, že zbytočne to bol až príliš široký záber - z tohto pohľadu by bolo menej asi naozaj viac. Ale nepochybne to bol naozaj úchvatný naratívny zážitok doplnený zaujímavými leteckými zábermi rôznych scenérií. P.S. Keby každá z tém dokumentu dostala jednu vlastnú seriálovú epizódu, mohol by to byť perfektný cyklus o ľuďoch.(25.12.2015)

 • Skatemurai
  *****

  Nejlepší film všech dob.(15.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace