Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hunt
  **

  Jediné snesitelné byly záběry přírody a těch machrů, nic víc. Jenže to si radši pustím youtube na to nemusím chodit do kina, abych kolem toho měl hromadu nudy, nezajímavých herců, kteří hrají tak blbě, že to působí jak gayparody na akční snímky, s původním filmem se Swayzem bych to ani nesrovnával, odkazy tam samozřejmě jsou, ale jak říkám, spíš parodie.(16.5.2016)

 • JohnCZ
  ***

  Solidní remake, který si až na pár scén a celkový námět jde svou cestou. Film diváka provede několika extrémními sporty, kde slovo "extrémní" opravdu hraje hlavní roli. Do reality mají bezesporu daleko, ale překvapivě dost realistické CGI je dělá ve filmu velmi věrohodnými. Herci jsou spíše b-kategorie, ale hlavní hrdina je vcelku sympaťák a ačkoli herecky na Keanu Reevese neměl, působil ve filmu příjemně. Za to Brodhi nepůsobil ani zdaleka tak přesvědčivě, jako jeho Schwayzeym zahraná předloha v původním filmu. Tak či onak, pohodová akční jednohubka.(30.7.2016)

 • verbal
  ***

  Tři prdele ekoteroristických žvástů o ňuňání s velrybičkami a splývání přírodou, ukrutné lkaní nad povrchností konzumerismu, globální oteplování mezi hlavními hrdiny, banda pseudofilozofování o tom, jak dosáhnout nirvány bez vzájemného honění v zaprděném stanu ve vysokohorském sedle a obskurní fyzika sveřepých multiadrenalíňáků v podobě například tunové bedny s prachama padající z letadla dvakrát pomaleji než sedmdesátikilový chcípák. I to je rymejk devadesátkové klasiky. Na druhou misku vah však hodili proti kokotskému scénáři solidní tempo, obsazení vcelku sympatických pupušů a hlavně místy naprosto fantastické záběry, přičemž drápání se na Andělský vodopád byl až vizuální orgáč, z něhož mi málem vystříklo oko. Zobáčky oné pomyslné váhy se tedy zastavily přímo proti sobě a vyvážily průměrnou zábavnou pičovinku, po které se Páťa nemusí hystericky otáčet šest stop pod zemí a Kínu bezmimicky tumpachově čumět na závěrečné titulky. Tedy až na to milostné vzplanutí. Vsadím se, že kdyby to v téhle verzi Bodhí nezabalil, nakonec by si s Jutahem i zašukali.(22.3.2016)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Překvapivě fajn adrenalinová věc. Point Break je sice příběhově i herecky slabší, ale nabízí dostatek vzrušivé akce, že udrží pozornost a místy i překvapí i neviděnými záležitostmi. Těsně pod čtvrtou hvězdou, ale o průser se zdaleka nejedná. 65%(21.3.2016)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Warner Bros. // Počet premietajúcich kín v USA: 2,910 // Otvárací Víkend v USA: $9,800,252 //(7.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace