No Stranger Than Love

silentname

Myslím si, že som viac menej asi dostal to čo som očakával. Tento film vyzeral ako dobrá kravina a nakoniec sa tak viac-menej aj stalo. Ale na druhú stranu má dobré momenty, ktoré ho zdvíhajú a má aj dobré postavy. Ale pokiaľ hľadáte film, ktorý vás má nakopnúť k tomu, aby ste verili v seba samého a svoje schopnosti a svoju cestu, tak len poviem - "Pozrite si radšej film Tamasha. Alison Brie je podľa mňa vtipná a aj v tomto filme sa celkom preukazuje, no veľa ostatných postáv okolo nej, spolu s Colinom Hanksom, ktorý skončí v diere sú neskutoční idioti a človeka len otravujú. Alebo teda aspoň mňa otravovali. Rovnako sú tu dva monológy, ktoré povedia Lucy a Verna a oba sú hlúpe a divne napísané a ani nie moc dobre odohrané. Ale na druhú stranu je tu celkom originálny koncept a funguje z neho pár veľmi dobrých vtipov a niektoré postavy sú veľmi dobré. A plus musím povedať, že je tu niekoľko skutočne veľmi dobrých scénok, ktoré si zapamätám a už len pre ne si myslím, že som rád, že som film videl aspoň raz. Je film maximálne stupídny? Áno. Sú momentky, kde sa budete pýtať seba samého, čo sa tvorcom odohrávalo v hlave? Určite. Rovnako budete mať občas pocit, že herci tomu nedávajú úplne všetko alebo v niektorých scénkach ich výkony trošku krívajú, ale ako celok nemôžem povedať, že som si film neužil ani trochu. Určite mal svoje momenty. Ale druhýkrát by som sa k nemu už nevrátil. Hodnotenie: C ()