poster

Přeludy

 • USA

  Visions

Horor / Thriller

USA, 2015, 83 min

Režie:

Kevin Greutert

Hudba:

Anton Sanko

Producenti:

Jason Blum

Střih:

Kevin Greutert

Kostýmy:

Leah Butler
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ricci.s
  ***

  Toto nebolo až také dobré, že by som to dával niekedy do kín, ale nevadí. Vlastne je to väčšinu stopáže taký typický haunted house hororík, v ktorom jedna tehotná ženská vidí kraviny a nikto jej tradične neverí. 3/4 filmu sú skôr podpriemerné, pretože aj keď je to slušne nakrútené aj zahrané (dokonca s celkom sympatickými postavami), ľakať ani nejako desiť sa asi nebude nikto. V záverečných minútach dôjde k twistu a vcelku uspokojivému vypointovaniu toho celého, čo síce hodnotím pozitívne, ale suma sumárum som tam nenašiel nič také svetoborné, prečo by som mal ísť s hodnotením vyššie. Scenár OK, ale hororová stránka ma nepresvedčila.(21.10.2015)

 • JohnCZ
  ****

  Zkušený fanda hororů sice tuší, že film šije na diváka pěknou boudu a všechno bude nakonec jinak, než se zprvu jeví. Přesto pointa dokáže překvapit a z mojí strany převládá spokojenost. Vyděšená těhulka Isla Fisher je fajn, hudba je lahůdková a atmosféra vinic velice dobrá. Jedině snad škoda těch průhledných (hudba, ticho, baf) a dost zbytečných scare jumpů v první polovině.(31.10.2015)

 • S.Quentin QUALE
  **

  Minule fofrkára, teďka těhotná.....dáme tipovačku, čehož se od Kevina Greuterta dočkáme příště?(29.10.2015)

 • korbitch22
  ***

  Pokud by ste měli říct jméno momentálně nejprůměrnějšího tvůrce hororů posledních let, je jím bez pochyb Kevin Greutert.Příběh sice nahání hrůzu, atmosféra je slušná a lekaček je dost, ale celý je to předvídatelný jako prase a strašně unyle odehraný i zrežírovaný.Nadpřirozený filmy sice občas nemusí dávat smysl, ale tenhle děj byl při finální pointě v celku ichtilní.Předchozí režisérův počin Jessabelle mě bavil mnohem, mnohem víc.Přesto si Visions dokážou pořád udržet průměrnou laťku.Až dostane Greutert víc peněz, dobrou lokaci a nasranýho ducha, bude to bomba.50%.(29.10.2015)

 • darkrobyk
  **

  Bubufilm o neklidném domě se v závěru změní v boj o život. Tři čtvrtiny jsou velmi průměrnou béčkovou duchařinou, kde nefunguje ani atmosféra, ani napětí, ani efekty - lekačky typu třísk, bum, prásk nemusím (tohle bych v kině vidět nechtěl - vyhozené peníze). Celou dobu jsem se rozhodoval mezi odpadem a jednou hvězdou, jelikož pošahané blbky, kterým nikdo nevěří, mi pijou krev. Speciální efekty k smíchu, to by zvládl i největší amatér. Herecké výkony mizerné, postavy nesympatické. Hudba (krom třískání) dobrá, kamera obstojná, leč jen konec mě přinutil přihodit hvězdu navrch.(6.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace