Přeludy

Jason Blum

Kevin Greutert

Kostýmy:

Leah Butler

Dalo by se říci, že v tomto hororu si zahrála hvězdná herecká sestava ze známých seriálů. Vidět pohromadě Sheldona Coopera (Jim Parsons; Teorie velkého třesku), Brittu (Gillian Jacobs; Community), Cullena Bohannona (Anson Mount; Hell on Wheels) a Gabrielle Solis (Eva Longoria; Zoufalé manželky) samo o sobě potěší. Osobně se mi líbil i samotný příběh. Očekával jsem při pohledu na zdejší hodnocení spíše podprůměrnou záležitost, avšak námět stavějící na přeludech, resp. (SPOILER) vizi budoucnosti, je značně chytlavý, zvlášť, když převážnou část snímku máte pocit, že půjde o duchařskou tématiku. Příjemné překvapení za 4*.(7.3.2016)

Horory s těhotnýma mě berou (jsem důkaz, že lidi jsou posedlí fenoménem vzniku života) a ve filmu Visions mě bavil nejen celý průběh filmu, ale zejména ten zvrat v poslední půl hodině. Ano, čekala jsem, že to není jen tak, ale tohle - TOHLE to celé předčilo.(30.10.2015)

• Bloody13

Přesně ten typ horůrku, kterej mě vůbec netankuje. Těhotná bábovka se s manželem přestěhuje do baráku s podivnou minulostí (?), kde samozřejmě začne mít vidiny a okolí ji považuje za blázna. To, že je zakopanej pudl někde jinde, je vlastně jedinym světlem v temnym tunelu, směřující do hororové žumpy. Naštěstí to má rozumnou stopáž a i přes slabý bubu lekačky to úplně nenudí. Každopádně na Greuterta už zvědavej fakt nejsem.(30.10.2015)

• S.Quentin QUALE

Minule fofrkára, teďka těhotná.....dáme tipovačku, čehož se od Kevina Greuterta dočkáme příště?(29.10.2015)

Pokud by ste měli říct jméno momentálně nejprůměrnějšího tvůrce hororů posledních let, je jím bez pochyb Kevin Greutert.Příběh sice nahání hrůzu, atmosféra je slušná a lekaček je dost, ale celý je to předvídatelný jako prase a strašně unyle odehraný i zrežírovaný.Nadpřirozený filmy sice občas nemusí dávat smysl, ale tenhle děj byl při finální pointě v celku ichtilní.Předchozí režisérův počin Jessabelle mě bavil mnohem, mnohem víc.Přesto si Visions dokážou pořád udržet průměrnou laťku.Až dostane Greutert víc peněz, dobrou lokaci a nasranýho ducha, bude to bomba.50%.(29.10.2015)