poster

Přeludy

 • USA

  Visions

Horor / Thriller

USA, 2015, 83 min

Režie:

Kevin Greutert

Hudba:

Anton Sanko

Producenti:

Jason Blum

Střih:

Kevin Greutert

Scénografie:

Melanie Jones

Kostýmy:

Leah Butler
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hous.enka
  ****

  Horory s těhotnýma mě berou (jsem důkaz, že lidi jsou posedlí fenoménem vzniku života) a ve filmu Visions mě bavil nejen celý průběh filmu, ale zejména ten zvrat v poslední půl hodině. Ano, čekala jsem, že to není jen tak, ale tohle - TOHLE to celé předčilo.(30.10.2015)

 • maddy
  *

  Ten Greutert je z roka na rok horší. Po jednom jeho prekvapivo dobrom filme Saw VI, ktoré ako jediné pokračovanie z tejto nekonečnej série bolo skutočne funkčné, prišiel s nemastný neslaným Saw 3D, následne minulý rok s podpriemernou jednohubkou Jessabelle a teraz svoj kvalitatívny prepad zakončuje s Visions. Visions sú presne ten typ hororu, ktorý z duše neznášam. Greutert sa tu totiž nesnaží budovať nijakú atmosféru alebo napätie a strach (ak sa to tak dá vôbec nazvať) sa snaží navodiť iba ľakačkami. Proti tým síce nič nemám pokiaľ sú skutočne funkčné a použité v rozumnej miere. Greutert však používa tie najprimitívnejšie metódy – postava jednoducho je v dome a do toho sa jej niekto, niečo nepodstatné zjaví, divákovi je úplne jedno čo, akurát sa v tom momente spustí asi tak o 200% hlasnejšia hudba/zvuk oproti predošlému dianiu. A to je celé, čím by Visions chceli byť hororom. Keď si k tomu ešte prepočítam Islu Fisher, ktorá nie je schopná dôveryhodne zahrať ani otvorenie dverí, tak aj tých osemdesiattri minút sa zdá priveľa. Sterilný, otravný, rádoby horor. CELKOVO: 1* (2/10)(6.11.2015)

 • Othello
  *

  Kompilace zavrženíhodných hororových postupů, tvůrčí i produkční bezradnosti, katastrofálního herectví a neschopnosti vyvolat alespoň elementární zájem o to, co se děje na plátně. Navíc je to celé prosáklé jakousi oslizlou esoterikou, která v kombinaci s gravidní protagonistkou (jejíž těhotenství vlastně stojí za vnímáním nadpřirozena) jasně určuje, pro koho je tento horor vlastně určen.(5.11.2015)

 • pornogrind
  ***

  Film sám o sobě ani téma mě vůbec netáhlo. To co změnilo můj názor a zároveň bylo impulsem pro jeho puštění bylo jméno Jim Parsons. Sheldon v hororu ? To mi ho vyndej. No ikdyž tam hrál všehovšudy 3 minuty stále jsem čekal jeho Bazinga. Od filmu jsem nic nečekal, spíš jsem ho viděl na podprůměrnej hororovej biják. Musím ale uznat že byl dobře zvolenej výběr lokace, kamera byla taky slušná a i zvuková stránka filmu nebyla špatná. Ale vadilo mi pomalý tempo vypravění. Který i přes 83 mínutovou stopáž bylo místy ubíjející. Sem tam se vyskytla nějaká ta vydařenější scéna, ale určitě jich mohlo být víc. Sledujeme duchařinu ? Halucinace ? Či jiný vidiny hlavní hrdinky ? Nebo snad odevšeho trochu ? Na tohle chtěl Greutert diváky utáhnout. Myslím si, že pointa je celkem průhledná ( už tady byla a rozhodně krvavější ), ale její obhájení bylo promyšlený a já musím smeknout. Jako není to nic extra, ale rozhodně mě to neurazilo. Ba naopak jsem celkem překvapenej. Čekal jsem to daleko horší. Solidní průměr.(30.12.2015)

 • j.bena
  ***

  Proč ne! Mělo to hlavu patu, lekavé scény které ušly. Mě se to líbilo!(2.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace