poster

Přeludy

 • USA

  Visions

Horor / Thriller

USA, 2015, 83 min

Režie:

Kevin Greutert

Hudba:

Anton Sanko

Producenti:

Jason Blum

Střih:

Kevin Greutert

Scénografie:

Melanie Jones

Kostýmy:

Leah Butler
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.horrible
  *

  Tak slepo som sa tešil z obsadenia, až som zabudol čeknúť režiséra. Autor Jessabelle. Podobne originálne a stále tri kroky za divákom.(29.10.2015)

 • hous.enka
  ****

  Horory s těhotnýma mě berou (jsem důkaz, že lidi jsou posedlí fenoménem vzniku života) a ve filmu Visions mě bavil nejen celý průběh filmu, ale zejména ten zvrat v poslední půl hodině. Ano, čekala jsem, že to není jen tak, ale tohle - TOHLE to celé předčilo.(30.10.2015)

 • darkrobyk
  **

  Bubufilm o neklidném domě se v závěru změní v boj o život. Tři čtvrtiny jsou velmi průměrnou béčkovou duchařinou, kde nefunguje ani atmosféra, ani napětí, ani efekty - lekačky typu třísk, bum, prásk nemusím (tohle bych v kině vidět nechtěl - vyhozené peníze). Celou dobu jsem se rozhodoval mezi odpadem a jednou hvězdou, jelikož pošahané blbky, kterým nikdo nevěří, mi pijou krev. Speciální efekty k smíchu, to by zvládl i největší amatér. Herecké výkony mizerné, postavy nesympatické. Hudba (krom třískání) dobrá, kamera obstojná, leč jen konec mě přinutil přihodit hvězdu navrch.(6.11.2015)

 • pornogrind
  ***

  Film sám o sobě ani téma mě vůbec netáhlo. To co změnilo můj názor a zároveň bylo impulsem pro jeho puštění bylo jméno Jim Parsons. Sheldon v hororu ? To mi ho vyndej. No ikdyž tam hrál všehovšudy 3 minuty stále jsem čekal jeho Bazinga. Od filmu jsem nic nečekal, spíš jsem ho viděl na podprůměrnej hororovej biják. Musím ale uznat že byl dobře zvolenej výběr lokace, kamera byla taky slušná a i zvuková stránka filmu nebyla špatná. Ale vadilo mi pomalý tempo vypravění. Který i přes 83 mínutovou stopáž bylo místy ubíjející. Sem tam se vyskytla nějaká ta vydařenější scéna, ale určitě jich mohlo být víc. Sledujeme duchařinu ? Halucinace ? Či jiný vidiny hlavní hrdinky ? Nebo snad odevšeho trochu ? Na tohle chtěl Greutert diváky utáhnout. Myslím si, že pointa je celkem průhledná ( už tady byla a rozhodně krvavější ), ale její obhájení bylo promyšlený a já musím smeknout. Jako není to nic extra, ale rozhodně mě to neurazilo. Ba naopak jsem celkem překvapenej. Čekal jsem to daleko horší. Solidní průměr.(30.12.2015)

 • Bloody13
  **

  Přesně ten typ horůrku, kterej mě vůbec netankuje. Těhotná bábovka se s manželem přestěhuje do baráku s podivnou minulostí (?), kde samozřejmě začne mít vidiny a okolí ji považuje za blázna. To, že je zakopanej pudl někde jinde, je vlastně jedinym světlem v temnym tunelu, směřující do hororové žumpy. Naštěstí to má rozumnou stopáž a i přes slabý bubu lekačky to úplně nenudí. Každopádně na Greuterta už zvědavej fakt nejsem.(30.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace