poster

Poslední nás zachrání

 • USA

  The Final Girls

 • Slovensko

  Posledná nás zachráni

  (festivalový název)

Komedie / Horor

USA, 2015, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • peiton
  **

  Preniesť sa do deja filmu prostredníctvom hlavných postáv v snímke ,Posledný nás zachráni´ sa týmto nápadom mohlo stať šťavnatou záležitosťou,lenže celé je to príšerne zinterpretované a navyše to bola poriadna nuda.Hlúposť nepozná hraníc a otravné postavy vo filme Vás len v tom utvrdzujú.Musím skonštatovať obrovské sklamanie,kedže som mala na takýto druh snímky chuť a hladné oči.Obráťme list.(4.3.2016)

 • Hwaelos
  **

  Velké zklamání. Pořádně přitlačit na mačetu a mohla z toho být legenda (něco jako okázale komediálnější verze Cabin in the Woods). Trailer shrnuje ty nejlepší nápady, které ve filmu jsou - a bohužel zůstanou nevytěžené (víc meta!). Potitulkové sekvence jsou pohříchu zábavnější, než film samotný.(19.11.2015)

 • heyda
  *****

  Zaprvé Farmigovic holky jsou fakt talentovaný herečky. Zadruhé Todd Strauss-Schulson mě začíná jako režisér zajimat. Zatřetí rozhodně to není film na 5 hvězd, ale koho to zajímá? Super parodie a chci pokračování :-D(14.3.2016)

 • juta
  *****

  Naprosto boží! Nemám slov, neskutečný zážitek, který se při mém sledování filmů opakuje jen málokdy. Husí kůže, výbuchy smíchu, úžas, těšení na to, co přijde v další scéně... Film, který se stoprocentně řadí k těm nej v žánru komedie/horor. Výborně zpracovaný po všech stránkách. Utahování si ze slasherů z osmdesátek, herci, barvitost, hudba, kamera, střih, zpomalené záběry... Lépe se to natočit nemohlo, ahhh. :-*(2.11.2015)

 • S.Quentin QUALE
  **

  Nikomu to neberu, mě to moc nebavilo. Soudě dle posledních pár kusů budu muset začít od hororových komedií čekat míň smíchu, nebo začít znovu hulit. 45%(14.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace