Story of a Madrfakr Warrior, The

(amatérský film)
Celý film
Krátkometrážní / Akční / Komedie
Česko, 2014, 7 min

"Někdy se problém prostě musí vyřešit pěstma!"
Parodie na bojové filmy od tvůrců Ligy Nepotřebných a Brejkdens Bradrs. Pepému "Madrfakr Warriorovi" je unesena jeho snoubenka Jesica. Pepé to ale nenechá jen tak a jelikož má nakoukáno spousty filmů s Bruce Leem a Steven Seagalem, popadne své nunčaky a jde si pro svojí lásku přímo do doupěte gangsterů. (oficiální text distributora)

Celý film

Slasher

Maniakální fighter na cestě vybít si zpátky svoji porno princeznu? Na nadšeneckou čecháčkovskou krátkometráž hodně fajn. Svěží, vtipný, s citem natočený. Dobrá práce, tady ty nápady prostě jsou, rád uvidím po Lize Nepotřebných od Lukáše i něco víc a většího. ()

Antaeus

Priznávam sa bez mučenia, že piatu som prihodil iba vďaka fajtu s finálnym bedesom! Toto bol úlet už od začiatku. Akurát v popise "Krátkometrážní / Akční / Komedie" chýba ešte "/erotický"! Chlapci predviedli úžasné jazykové znalosti a aj keď obaja zo seba vydali to najlepšie, vyhrať mohol len jeden.. EDIT: tak predsa nie. Na druhé pozretie už mi to tak zábavné neprišlo. Idem dole na 4. ()

pornogrind

Tak to je prdel podle mýho gusta. " Akce ", humor a romantická tečka na závěr. Nejlepší komediální kousek od Brejkdens Bradrs. ()

Segrestor

Do fajtu s jazyky mě to bavilo. Pak se mé podezření ukázalo na místě správné, že všeho moc škodí. Ať už se jedná o nabušenou hudbu nebo gagy hnané do extrému, druhá půle to prostě zabila. ()

• Soutěž 7DAYZ film sice nevyhrál, ale skončil z 18 filmů na 2-3. místě a návštěvníky finálového večera patřičně pobavil. (ČSFD)
  • Josef Petráň po natáčení nemohl kvůli řvaní 2 dny mluvit. (ČSFD)
  • Celý film byl natočen na digitální fotoaparát Canon 5D Mark. (ČSFD)