Nebezpečné pokušení

Horor / Thriller

Chile / USA, 2015, 96 min

Eli Roth

Antonio Quercia

Skoro dvouhodinová reklama na moderní technologie. Chápejte, až tuhle reklamu budou dávat v televizi, proloží to další reklamou. Utrpení v akci. Člověk si tak nějak řekne, že přesně takhle se chlapi zachovají. Já si myslím, že možná, kdyby jim bylo o pár méně. Evan je prostě debil, kterému se až chce říci: "Dobře ti tak". Takhle se nechat nachytat. Dvě holky u kterých se ani nemusí snažit? Které mu samy skáčou do kalhot? Na takové náhody by v jeho věku už věřit neměl. Na druhou stranu, holky jsou parádní. Bell mnohem více než Genesis, ta mi přišla trochu neuměle hraná. Ale Bell bych možná uvěřil i tu patnáctiletou letušku. Film je však trošku zdlouhavý, až na úkor poživatelné uvěřitelnosti. A občas se tam dějí dost podivné věci (to je negativní připomínka). Ale zase je fakt, že poslední věta filmu je prostě paráda. Velkým překvapením pro mě bylo, že je producentkou filmu má oblíbená herečka Sondra Locke. 2.5*(14.4.2016)

• Ramirez85

Při koukání na tenhle shit jsem si asi nejčastěji vzpomněl na Funny Games a čím dál tím víc se utvrzoval v tom, jakej je ten Roth mizernej režisér a ještě mizernější scénárista, tenhle psychothriller (s hororem na mě fakt nechoďte) totiž selhává ve všem, v čem selhávat může. Ty dvě kravky našel Roth asi v nějakým pornofilmu (soudím podle jejich "hereckýho" umu), no a Keanu? Smutnej pohled na někoho, kdo měl v devadesátkách našlápnuto na docela zajímavou kariéru. Navíc při scéně, kde ty dvě blbky lámaly vinylový desky(!), jsem měl co dělat, abych se nezakousl do noťasu! :-) Po Green Inferno a týhle sračce s Rothem nadobro končím, protože... protože já mám jenom jedny nervy!! :-) (Pamatujete na Fight Club? Jak tam na konci hráli Pixies svojí "Where is my mind"? A jak měl při tom člověk kůži jak struhadlo? Tak o něco podobnýho, za zvuků stejný písničky, to zkoušel tenhle dement i tady- ha, nevyšlo...).(24.10.2015)

• Pilda17

Keane k čemu ses to upsal? Nicotní home invasion horor, který nenabídne nic hororového, což je docela komické. Dvě pipky se dostanou k Evanovi do domu a snaží se ho ojet, nakonec se jim to povede a jelikož se nechá, tak mu udělají ze života peklo. Co to kurva jako je? Který chlap by mohl odolat! No nic, nuda děs a bída, aspoň ty kozy byly vidět .. 3/10 = 30%(16.1.2016)

První půlka naprosto výtečná, nic nenasvědšuje půlce druhé, která je prostě psycho. Lhal bych, kdybych řekl, že Keanu Reeves je můj oblíbenec, ale v poslední době ho mám stále raději a dá se říct, že i díky němu jsem si vyhledal tento film. A nelitoval jsem. Knock Knock je poctivý thriller s hororovým nádechem (ovšem opravdu jen malým nádechem) a ačkoliv jsou dívčiny zběsilejší než by třeba člověk čekal, jsem se přes prvotní zmatení po onom zvratu rozkoukal a přistoupil na jejich špinavé hry, takže jsem se už jen bavil. Ano, konec tak nějak nekoresponduje se zbytkem filmu, naopak s úplným závěrem jsem naprosto spokojený, a to i proto, že nutně nepotřebuji všechna polopatická vysvětlení. Pro mě pohoda a rád si zážitek zas někdy zopakuji. Ponaučení : Když se vám namočí ajfoun, strčte ho do rejže. PS : Velice cením hudební složku a výběr skladeb!...85%(15.10.2015)

• Davies182

První půlhoďka výbornej sexy remake Funny Games USA. Táákovejhle brutální thriller z toho mohl bejt, jenže pak... Neova retardace v přímým přenosu - s kastrací jako bonusem. Fakt na to nekoukejte, bolí to.(13.12.2015)

• - Producentky Colleen Camp (objavila sa aj v cameo úlohe Vivian) a Sondra Locke, si v pôvodnom filme Death Game (1977) zahrali ústredné postavy. (m.a.t.o.)

• - Natáčanie prebiehalo v Čile. (m.a.t.o.)

• - V závěrečných titulcích, kde je i seznam použité hudby, je píseň od Kiss uvedena jako "Detroit City Rock". Ve skutečnosti se jmenuje "Detroit Rock City". (Davidamper)