Nebezpečné pokušení

Horor / Thriller

Chile / USA, 2015, 96 min

Eli Roth

Antonio Quercia

Ťuky, ťuky kdopak mi to klepe na dvířka? To jsme my Jeníčku, my hodné jezinky, jsme tu zkřehlé v deštíčku. Otevři nám dvířka, jen dva prstíčky strčíme do vnitřka! Já vám neotevřu, vy jste zlé jezinky a já jsem John Wick, co nechce přijít o svůj dick! Ale no tak Jeníčku... My ti dáme lásku, povozíš nás na ocásku? Jo copak ten Kejón, to je pěknej kujón! Co si myslel? Že se mu jenom tak náhodou do baráku vetřeli dvě extrovní jebačky, kterým jednorázově vyprcá kundičky a pak je prostě pošle na autobus??? Hodně naivní představa. V životě není nic zadarmo a hlavně všechno nemusí bejt, tak jak vypadá. Eli Roth je známej úchyl a překvapilo by mě kdyby natočil něco normálního. Nicméně po hromadě píčovin co má za sebou, začal točit překvapivě podařený filmy a tenhle mě zatím v rámci jeho tvorby bavil nejvíc. Zvažoval jsem i 4* ale po pravdě rozjezd mohl bejt míň pozvolnej a John Dick do toho mohl dát trochu lepší projev než furt jeden a ten samej výraz.65%(22.10.2015)

Tohle je pro mě jednoznačně nejlepší film od Eli Rotha. Námět i provedení jsou opravdu zajímavé. Keanu Reeves opět předvádí skvělý výkon. Málokdo by asi nechal dvě mladé promočené holky stát na dešti. Člověk nečeká, že se příjemný večer může proměnit v noční můru. Holky si totiž chtějí hrát, ale podle svých pravidel. Jsou to pěkné mrchy. Pak už jen začíná hra o holý život. Keanu to s nimi opravdu neměl jednoduché... "Ťuky ťuk. Kdo tam?"(22.1.2016)

U tohoto filmu jsem měl před premiérou veký otazník. Z námětu mi přišel nezajímavý, tuctový, absolutně nelákavý a netušil jsem, proč si Eli Roth takovýto projekt vůbec vybral. Špatný mi ten film ale nakonec nepřijde, ba naopak díky závěru jej považuji za zábavnější a hlavně podvratnější, než jsem si vůbec troufal čekat. Nejhorší je na tom nakonec Keanu Reeves, který se do role zoufalého bezmocného otce vážně ani trochu nehodí a přehrává tak, až je to místy vtipné.(18.10.2015)

• Pilda17

Keane k čemu ses to upsal? Nicotní home invasion horor, který nenabídne nic hororového, což je docela komické. Dvě pipky se dostanou k Evanovi do domu a snaží se ho ojet, nakonec se jim to povede a jelikož se nechá, tak mu udělají ze života peklo. Co to kurva jako je? Který chlap by mohl odolat! No nic, nuda děs a bída, aspoň ty kozy byly vidět .. 3/10 = 30%(16.1.2016)

Rothova sexuálně vzrušující ochutnávka před drsným Green Infernem se celkem povedla .O horor se Knock Knock příliš neopírá, spíše atakuje psychologické složky, které dle mého mohly být vyhroceny mnohem agresivněji, ale slušná zábava s erotickým nádechem Knock Knock nepochybně je. Kráska Ana Armas vyvolává erekci pokaždé, co je v záběru a víc vzrušující threesome jsem v hororu tuším ještě neviděl. Story 6/10, Atmosféra 6/10, Gore 1/10, Vizuál 8/10, Akce 5/10, Zábavnost 7/10.70%(10.10.2015)