Nebezpečné pokušení

Horor / Thriller

Chile / USA, 2015, 96 min

Eli Roth

Antonio Quercia

Teraz neviem či som si to pozrel, kvôli Neovi, Elimu, alebo tým kočkam. No myslím, že s každého. Veď kto by si nepozrel odhalené dvadsiatky, ktoré !znásilňujú! chudáka Nea, pod režisérskym úchylným dohľadom Eliho Rotha ? Musím, sa priznať, že som čakal viac, ale vďaka krátkej stopáži to rýchlo odsýpalo, čo je plus. Eli je bohužiaľ strašný režisér, oceňujem ten jeho úchylný zápal a hlavne nápad, ktorý ma zaujal, a ktorý dokáže predať na plátno. No to je tak všetko, pretože atmosféra a napätie na daný žáner boli skutočne mizerné. Asi rovnako ako Eliho filmografia. 65% - 3*(17.1.2016)

• Nettrass

Podobné filmy děsí a odcizují lidi od přátelské pomoci. Před časem vznikla podobná série filmů o autostopu. Lidi prakticky přestali stopaře v Evropě brát... Po sérii těchto filmů se budou lidé bát pomoci člověku kterého neznají. Množí se případy smrtí lidí, kteří umřeli na ulici jen proto, že se ostatní do ničeho nechtěli míchat, nebo je brali za opilce. Jsou napadáni staří lidé, děti, nebo ženy na veřejnosti bez toho, že by jim kolemjdoucí pomohli. Mají strach se do něčeho namočit, co když se ta pomoc otočí proti nim. A tyhle filmy je k podobnému názoru přivádějí, nebo jim ho potvrzují.(4.4.2016)

Manželka s děckama mimo město a Thomas Anderson si hned první večer pozve k sobě domu dvě vyzývavý čubky. Ty nejdřív pořádně ošuká (no ještě aby ne, když blonďatá půlka estrogenové návštěvy neni pouze k nakousnutí), ale jako spořádaný manžel a otec se bude snažit svou noční grupen sex párty jaksi ututlat. A jelikož se pohybujeme ve vodách psycho-thrilleru, bude jasné, že z původně sympatických kočiček se vyklube duo šílených hráček podivných her... Eli Roth stále dokola odkládá svůj kanibalský opus, tak si nás zkouší udobřit čerstvější novinkou. Ta je sice hloupá až na půdu, ale není rozhodně nezajímavá a její závěr je slušně vyhrocen. Jinak trocha mučení, (ne)nuceného sexu a černého humoru ("Daddy has a party"), bohužel všechno v naprosto zaměnitelné light omáčce.(9.10.2015)

Kurevskej SPOJLER. Nejdřív jsem myslel, že tohle bude laciná fraška s prapodivnou portugalskou produkcí a frigidním Reevesem. Naštěstí se ukázalo, že nabídku trojky s dvěma kočkama neodmítne ani šťastně ženatej, usedlej architekt (kterej je ale taky bývalý DJ :D :D :D). Jenže z divoký mrdačky na jednu noc se vyklube nezvaná návštěva, která nemá v plánu odejít a odehrává se docela nelítosná exploatace, v podstatě něco mezi Hard Candy a Funny Games. Jenže Elijáš Roth ve snaze z toho udělat další extrém jako třeba v jeho Hostelu, nehraje podle žádných pravidel a vám brzo dojde, že tenhle dýchánek je dost jednostranně pojatej. Osobně obdivuju Keanovu odvahu do tohodle braku jít, protože po všech těch Matrixech, Constantinech a Johnech Wickách je tohle snad jedinej film, kde nejen že dostane na prdel, ale skoro bych řek, že je tahle role nehodna jeho hereckého postavení. Další věc, u které vám rozhodně zatrne, bude nevycválanost a drzost těch dvou bičíz, při které se vám bude vařit krev žilách. Tady jediný, co by pomohlo, tak pomsta ve stylu Lidské stonožky :D.(13.11.2015)

Film přesně podle mého gusta! :3 Ty holky byly top a ten konec s tim palcem mě oddělal xD(23.6.2016)