Nebezpečné pokušení

Horor / Thriller

Chile / USA, 2015, 96 min

Eli Roth

Antonio Quercia

Ťuk, Ťuk, kdo tam? Nadržený John Wick. Eli Roth tentokráte zmírnil na sýrovosti a brutálnosti a tak nám servíruje odlehčenou, psychologickou mučírnu. Když neudržíte ptáčka za branami poklopce(Ono, v tomhle případě, když na Vás vlítnou takové Nasty Bitches to asi není nejlehčí), může to pro Vás dopadnou celkem nehezkým způsobem. Své o tom ví i náš hodný manžel a otec Keanu. Pustil dvě pipinky do bytu a rázem z toho byla trojka jak vyšitá. Kdyby tak věděl, že za cenu pěkné ejakulace si zažije takové to Inferno. Roth nám servíruje před velkým masakrem menší hru na utrpení, kde vládnou dvě fuckable krasavice(za mě vede blondýna s velkýma... ehm.. nohama) a náš Keanu, který bude litovat, že těmto děvám otevřel. Tohle mi neskutečně sedlo. Svým způsobem zábavný, nenudící menší a mírně erotický home invasion flick, který nemá sice jak překvapit, ale je tak blbej, až je vlastně dobrej.(Hoši, ty baby jsou fakt kus!!) Takže pokud čekáte na kanibalský gore fest od Rotha, tímhle si můžete zkrátit své čekání(Tedy pokud to někdy vůbec vyjde). Za mě spokojenost.(10.10.2015)

Ťuky, ťuky kdopak mi to klepe na dvířka? To jsme my Jeníčku, my hodné jezinky, jsme tu zkřehlé v deštíčku. Otevři nám dvířka, jen dva prstíčky strčíme do vnitřka! Já vám neotevřu, vy jste zlé jezinky a já jsem John Wick, co nechce přijít o svůj dick! Ale no tak Jeníčku... My ti dáme lásku, povozíš nás na ocásku? Jo copak ten Kejón, to je pěknej kujón! Co si myslel? Že se mu jenom tak náhodou do baráku vetřeli dvě extrovní jebačky, kterým jednorázově vyprcá kundičky a pak je prostě pošle na autobus??? Hodně naivní představa. V životě není nic zadarmo a hlavně všechno nemusí bejt, tak jak vypadá. Eli Roth je známej úchyl a překvapilo by mě kdyby natočil něco normálního. Nicméně po hromadě píčovin co má za sebou, začal točit překvapivě podařený filmy a tenhle mě zatím v rámci jeho tvorby bavil nejvíc. Zvažoval jsem i 4* ale po pravdě rozjezd mohl bejt míň pozvolnej a John Dick do toho mohl dát trochu lepší projev než furt jeden a ten samej výraz.65%(22.10.2015)

• j.bena

Nic moc, a jako spíš nic než moc...(3.11.2015)

Kurevskej SPOJLER. Nejdřív jsem myslel, že tohle bude laciná fraška s prapodivnou portugalskou produkcí a frigidním Reevesem. Naštěstí se ukázalo, že nabídku trojky s dvěma kočkama neodmítne ani šťastně ženatej, usedlej architekt (kterej je ale taky bývalý DJ :D :D :D). Jenže z divoký mrdačky na jednu noc se vyklube nezvaná návštěva, která nemá v plánu odejít a odehrává se docela nelítosná exploatace, v podstatě něco mezi Hard Candy a Funny Games. Jenže Elijáš Roth ve snaze z toho udělat další extrém jako třeba v jeho Hostelu, nehraje podle žádných pravidel a vám brzo dojde, že tenhle dýchánek je dost jednostranně pojatej. Osobně obdivuju Keanovu odvahu do tohodle braku jít, protože po všech těch Matrixech, Constantinech a Johnech Wickách je tohle snad jedinej film, kde nejen že dostane na prdel, ale skoro bych řek, že je tahle role nehodna jeho hereckého postavení. Další věc, u které vám rozhodně zatrne, bude nevycválanost a drzost těch dvou bičíz, při které se vám bude vařit krev žilách. Tady jediný, co by pomohlo, tak pomsta ve stylu Lidské stonožky :D.(13.11.2015)

Taková home invasion jednohubka, která v závěru zoufale volala po oživení. Ústřední postava vhodně obsazena Keanu Reevesem - při jeho úporné snaze o zahrání zoufalce je ho člověku skutečně líto.(16.1.2016)