Nebezpečné pokušení

Chile / USA, 2015, 96 min

Eli Roth

Antonio Quercia
  • Jordan

hard candy + funny games pod vplyvom kvázi-tarantinovskej konverzačnej ekvilibristiky rothovi ako odchovanému "béčkarovi" nevyšiel, pretože pti všetkej snahe to z každej strany, z ktorej sa to snažíte uchopiť, ostáva na polceste a ostáva len divná pachuť po keanu, ktorý podáva finálny a konečný výkon svojej "hereckej" kariéry a dve pôvabné sexy-mrchy, na ktoré sa aspoň dá pozerať, aj keď sú to charaktery nie veľmi silné a zapmätateľné, rovnako ako celý tento nevýrazný film(24.2.2016)

I když to tak na první pohled vůbec nevypadá, ten film má podle mě co říct. A Reeves, na kterého zde všichni nadávají, mi vůbec nevadil, naopak.(27.10.2015)

• eLeR

Smejem sa hlasno ... klop, klop. Videné v rámci Horror Challenge Tour (10.1.2016)

• dr.horrible

Eli Roth je idiot. V živote nedokázal byť pôsobivý dlhšie jak na ploche párminútového kraťasu, v živote nenatočil dobrý film. Tu už síce nie je úbohý tak moc, ako v zmätenom Cabin Fever bordeli, už je iba nezaujímavý, nezábavný, neoriginálny a trápny. Jedna hviezda ďalšiemu z jeho zbytočných filmov + pár bodíkov za záverečnú hlášku a kozy Any de Armas. Eli Roth je idiot. A vždy sa nájde nejaký iný idiot, čo je mu to ochotný financovať. A Pixies? Pff(11.10.2015)

• 2-Xtreme

Neviem z akého dôvodu natočil Eli Roth tento film. Vymyká sa z jeho štandartného portfólia a je mi záhadou prečo Knock, Knock vlastne vznikol pod jeho rukou. Len potvrdil, že nech točí akoukoľvek látku, tak to nezvládne. Jeho réžia je naozaj mizerná, nech točí čo točí. Film je len slabý priemer.. ako keď do úst naprší pár kvapiek. Je to voda, ale tá kyslá pachuť , tá sa zniesť nedá. A také sú Rothove filmy. V čase keď sme už zabudli na jeho trápny Hostel 2 (2007) a očakávame The Green Inferno, si to takto zase raz posere.(14.10.2015)

• - Evanovo šteniatko Monkey je francúzsky buldoček. (Laslo)

• - V závěrečných titulcích, kde je i seznam použité hudby, je píseň od Kiss uvedena jako "Detroit City Rock". Ve skutečnosti se jmenuje "Detroit Rock City". (Davidamper)

• - Režisér Eli Roth a Lorenza Izzo (Genesis) sú manželia (stav k novembru 2015). (m.a.t.o.)