Nebezpečné pokušení

Horor / Thriller

Chile / USA, 2015, 96 min

Eli Roth

Antonio Quercia

Film přesně podle mého gusta! :3 Ty holky byly top a ten konec s tim palcem mě oddělal xD(23.6.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $30,061Tržby Celosvetovo $2,745,991Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Eli Roth len potvrdil aký je vrcholový amatér, absolútne to nezvláda, nedokáže uchopiť napätie a atmosféra ide úplne mimo, naivné až do mrku kosti a popri tom to nemalo až taký zlý rozbeh, prvá štvrtina dosť dobre rozbehnutá, potom už len nezmyselná tukačka na čelo, nepochopím prečo sa Keanu Reeves dal na takýto nezmyselný projekt nakecať /20%/(19.10.2015)

Taťka Keanu dostane na víkend ženu s deťmi preč z baráku a skôr než si stihne vydýchnuť, už mu na dvere Klop, klopú dve premoknuté fešandy, ktoré majú v pláne sa s ním trochu zabaviť. A keďže Keanu má dobré gény a aj po 50tke sa môže tváriť o 15 rokov mladšie, nenechá sa 2x prehovárať, čo sa mu nakoniec samozrejme nevyplatí. Nevidel som síce 70tkový "Death Game", ktorý "Knock Knock" remakuje, zato mi však pripomenul remake iný - "The Wicker Man" s Nicolasom Cageom, ktorý tiež doplatil na svoju naivitu voči ženským a ešte k tomu ponúkol úsmevný herecký výkon, aký tu aktuálne predvádza aj Keanu. Ono sa to nepozerá zle; je to pekne spracované a atraktívne obsadené, akurát že po väčšinu času som skôr prevracal očami nad stupiditou a vyumelkovanosťou toho celého. Proste dosť blbý, ale vcelku zábavný home invasion. Eliho Rotha moc rád nemám, v podstate urobil iba 1 skutočne kvalitný film ("Cabin Fever") a ani sa nedivím, že jeho "The Green Inferno" sa toľko odkladá.(9.10.2015)

Zápletka, jak z porna, ale vyvine se to a fakt mě to bavilo. Megajsem se gebil, jak to Keanu Reeves kupuje a je bezmocnej. Když tam už na konci hystericky řve, že to bylo jak pizza zadara, tak už to byla fakt komedie. A ten finální like byl fakt super. Keanu Reeves je tam dost prkenej, ale je to jedno. Alespoň působí jako ještě větší vocas.(14.12.2015)

• LIVINGDEAD

HORROR? THRILLER? To snad NE! Je to komediální drama! Pro mne velké zklamání. A dal bych jednu radu Keanu Reevesovi: "Když Ti nerostou vousy, nenechávej si je růst, protože ta Tvá vypelichaná levá strana tváře byla naprosto komická".(18.10.2015)