Nebezpečné pokušení

Horor / Thriller

Chile / USA, 2015, 96 min

Eli Roth

Antonio Quercia

Nebylo to vůbec špatný, celkem solidní thriller. Magor Eli Roth zřejmě dokáže natočit i vcelku normální film, neskutečný. Keenu zaslouží pochvalu za to, jak dlouho si ty andělský mrchy držel od těla. Druhá půlka je tak trochu přitažená za vlasy, ale bez potíží se to dalo dokoukat. 65%(29.1.2016)

• DwayneJohnson

Fakt moc pěkná pohádka. Jeníček a dvě kuřátka.Ty zaťukají na vrátka. Jeníček je pustí dál, kdo pak by se dívek bál. Pak si s nimi zašpásuje a prdelky pomuchluje. Ty se záhy naserou a chudáka přeperou. Domeček mu pomalují a návštěvu zlikvidují. Co nám z toho tedy plyne? Jsem rád, že film nešel v kině. Je totiž jeden vlastní gól. A Dwejn říká never more!(17.3.2016)

U tohoto filmu jsem měl před premiérou veký otazník. Z námětu mi přišel nezajímavý, tuctový, absolutně nelákavý a netušil jsem, proč si Eli Roth takovýto projekt vůbec vybral. Špatný mi ten film ale nakonec nepřijde, ba naopak díky závěru jej považuji za zábavnější a hlavně podvratnější, než jsem si vůbec troufal čekat. Nejhorší je na tom nakonec Keanu Reeves, který se do role zoufalého bezmocného otce vážně ani trochu nehodí a přehrává tak, až je to místy vtipné.(18.10.2015)

Taťka Keanu dostane na víkend ženu s deťmi preč z baráku a skôr než si stihne vydýchnuť, už mu na dvere Klop, klopú dve premoknuté fešandy, ktoré majú v pláne sa s ním trochu zabaviť. A keďže Keanu má dobré gény a aj po 50tke sa môže tváriť o 15 rokov mladšie, nenechá sa 2x prehovárať, čo sa mu nakoniec samozrejme nevyplatí. Nevidel som síce 70tkový "Death Game", ktorý "Knock Knock" remakuje, zato mi však pripomenul remake iný - "The Wicker Man" s Nicolasom Cageom, ktorý tiež doplatil na svoju naivitu voči ženským a ešte k tomu ponúkol úsmevný herecký výkon, aký tu aktuálne predvádza aj Keanu. Ono sa to nepozerá zle; je to pekne spracované a atraktívne obsadené, akurát že po väčšinu času som skôr prevracal očami nad stupiditou a vyumelkovanosťou toho celého. Proste dosť blbý, ale vcelku zábavný home invasion. Eliho Rotha moc rád nemám, v podstate urobil iba 1 skutočne kvalitný film ("Cabin Fever") a ani sa nedivím, že jeho "The Green Inferno" sa toľko odkladá.(9.10.2015)

První půlka naprosto výtečná, nic nenasvědšuje půlce druhé, která je prostě psycho. Lhal bych, kdybych řekl, že Keanu Reeves je můj oblíbenec, ale v poslední době ho mám stále raději a dá se říct, že i díky němu jsem si vyhledal tento film. A nelitoval jsem. Knock Knock je poctivý thriller s hororovým nádechem (ovšem opravdu jen malým nádechem) a ačkoliv jsou dívčiny zběsilejší než by třeba člověk čekal, jsem se přes prvotní zmatení po onom zvratu rozkoukal a přistoupil na jejich špinavé hry, takže jsem se už jen bavil. Ano, konec tak nějak nekoresponduje se zbytkem filmu, naopak s úplným závěrem jsem naprosto spokojený, a to i proto, že nutně nepotřebuji všechna polopatická vysvětlení. Pro mě pohoda a rád si zážitek zas někdy zopakuji. Ponaučení : Když se vám namočí ajfoun, strčte ho do rejže. PS : Velice cením hudební složku a výběr skladeb!...85%(15.10.2015)