poster

Nebezpečné pokušení

 • USA

  Knock Knock

Horor / Thriller

Chile / USA, 2015, 96 min

Režie:

Eli Roth

Kamera:

Antonio Quercia
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Při předlouhém čekání na kanibalské Green Inferno naservíroval brakař Eli Roth divákům tuhle solidní jednohubku, kterak dvě slečny zničí život jednomu taťkovi od rodiny. Jenže holky si rády hrají, nevím, jakou hru a s jakými pravidly chtěl rozehrát Roth, ale já se ve finále docela bavil. Páč tu vlastně máme docela zajímavé schéma, sic místy utlučené pár přešlapy, ale hlavně ne zpackané, jak bývá u režiséra zvykem. Ten se tu prezentuje se zřejmě „nejklasičtějším“ filmem své kariéry. Ač občas připomene, jak některé scény nezvládá. Třeba hned úvod v posteli a s dárky ke dni otců je docela nepřirozený, s mizerným vedením herců, (místy po právu kritizovaný) Keanu Reeves se rozehřeje až při zaťukání dvojice slečen v nesnázích, po kterém začne další Funny Games, jen tak nějak jinak ujeté a méně sofistikované. Skvělý výběr hudby.(14.10.2015)

 • Superpero
  ****

  Zápletka, jak z porna, ale vyvine se to a fakt mě to bavilo. Megajsem se gebil, jak to Keanu Reeves kupuje a je bezmocnej. Když tam už na konci hystericky řve, že to bylo jak pizza zadara, tak už to byla fakt komedie. A ten finální like byl fakt super. Keanu Reeves je tam dost prkenej, ale je to jedno. Alespoň působí jako ještě větší vocas.(14.12.2015)

 • Davies182
  *

  První půlhoďka výbornej sexy remake Funny Games USA. Táákovejhle brutální thriller z toho mohl bejt, jenže pak... Neova retardace v přímým přenosu - s kastrací jako bonusem. Fakt na to nekoukejte, bolí to.(13.12.2015)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Rothova sexuálně vzrušující ochutnávka před drsným Green Infernem se celkem povedla .O horor se Knock Knock příliš neopírá, spíše atakuje psychologické složky, které dle mého mohly být vyhroceny mnohem agresivněji, ale slušná zábava s erotickým nádechem Knock Knock nepochybně je. Kráska Ana Armas vyvolává erekci pokaždé, co je v záběru a víc vzrušující threesome jsem v hororu tuším ještě neviděl. Story 6/10, Atmosféra 6/10, Gore 1/10, Vizuál 8/10, Akce 5/10, Zábavnost 7/10.70%(10.10.2015)

 • Vojtino
  ***

  I když to tak na první pohled vůbec nevypadá, ten film má podle mě co říct. A Reeves, na kterého zde všichni nadávají, mi vůbec nevadil, naopak.(27.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace