poster

Kdyby byly ryby (TV film)

 • Česko

  Bylo nebylo

  (neoficiální název)

Pohádka / Komedie

Česko, 2014, 75 min

 • 3DD!3
  *

  Zvrácenost, která má pár dobrých momentů. Snaha o reflexi moderních problémů je hodně křečovitá a herci se často zbytečně pitvoří. Zvuky prutů jsou nápad za milión ale Microsoft určitě podá žalobu. :-D(26.12.2014)

 • Pluhy
  ****

  Jediná pohádka, kterou jsem letošní Vánoce viděl a byla zatraceně skvělá!(30.12.2015)

 • Enšpígl
  *

  Já bych rád, kdyby si tvůrci při psaní dialogů pro pohádku uvědomili, že je píšou pro malé děti a že obdarovávat je slovníkem čtvrtý cenový skupiny není zrovna moc pohádkové. Mám pochopení pro modernizace pohádek, ale mělo by to mít nějaký tempo a atmosféru a to jsem tady naprosto postrádal. Je mně to líto, herce co zde hráli mám z většiny rád a vysloveně bažím po kvalitní nové pohádce a jsem hrozně vstřícně naladěn, ale za takovouhle facku pohádkovému světu nemůžu jinak, sorry.(26.12.2014)

 • dopitak
  odpad!

  Myslím, že ty nejzajímavější komentáře jsou tentokrát v diskuzích, protože film nešlo ještě dlouho po premiéře hodnotit. Z téhle "pohádky" stačilo několik minut, a přiznám se, dál jsem koukat nepotřeboval. Pokud si někdo myslí, že výrazy jako "sežrat" v kontextu s lidmi do pohádek patří, ať je proboha netočí. Pomatená blbost s nesmyslnými dialogy.(26.12.2014)

 • jh666
  *

  K pohádkám jsem většinou dost benevolentní, ale tohle bylo na mě moc. V kuse jsem to dát nedokázal. 12 %(26.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace