poster

Kdyby byly ryby (TV film)

 • Česko

  Bylo nebylo

  (neoficiální název)

Pohádka / Komedie

Česko, 2014, 75 min

 • swamp
  **

  Pár, ale opravdu jen pár momentů, při který jsem se pousmál, ale jinak tedy bída s nouzí. Copak je, česká pohádko?!(9.1.2015)

 • golfista
  odpad!

  Já moc odpady nedávám, ale tohle bylo fakticky ne-u-vě-ři-tel-ný. Ani pohádka, ani komedie, ani pro dospěláky, a už vůbec ne pro děti. Takhle jsem si pane Prušinovský zhodnocení svých koncesionářských poplatků nepředstavoval. Všem odpovědným pracovníkům ČT děkuji za zkažený "hodobóžový" večer .... "možná" nejen ten můj.(26.12.2014)

 • Peytl
  ****

  Plnej nášup pizd nedávám ze třech důvodů, první je ten, že jsem včera lupnul Interstellaru tři, druhej za nechutnou, vteřinu trvající vložku v první třetině, neboť se můj jemnocit nemůže přenýst přes určitý mantinely a poslední příčinou je strach z toho, abyste si nemysleli, že jsem tak ukrutnej dement. Už to, že jsem se vrhl na projekt, kde figurují zjevy typu Lišky, Byčbožky a Vilhelmový a přesto mě nejeblo, ba naopak, to je téměř zázrak. Neskutečná prdel plná ryb.(3.1.2015)

 • Ištván87
  **

  Místy to byla taková demence, že se člověk i celkem zasmál, nicméně nějak se jim nepovedlo vychytat to tak, aby každý pochopil, že ty debility mají být vtipné. Takže nakonec to vypadá jen jako když si pár lidí o nudném sobotním večeru smotne brčko, napíšou scénář, jiní lidé si smotnou další brčko a rozhodnou se ten scénář natočit a pak si všichni vespolek udělají grand-prix v hulení, z čehož vznikl tento rozkošný příběh.(27.12.2014)

 • Enšpígl
  *

  Já bych rád, kdyby si tvůrci při psaní dialogů pro pohádku uvědomili, že je píšou pro malé děti a že obdarovávat je slovníkem čtvrtý cenový skupiny není zrovna moc pohádkové. Mám pochopení pro modernizace pohádek, ale mělo by to mít nějaký tempo a atmosféru a to jsem tady naprosto postrádal. Je mně to líto, herce co zde hráli mám z většiny rád a vysloveně bažím po kvalitní nové pohádce a jsem hrozně vstřícně naladěn, ale za takovouhle facku pohádkovému světu nemůžu jinak, sorry.(26.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace