Season 1 = 4* (8/10) / Season 2 = 4* (8/10)(27.11.2015)

// Takovej mladej, hip, zamotanej seriál z prostředí právnické univerzity, kde vrahové unikají na svobodu a nic se vlastně neděje. Nevím, jestli se mi to líbí nebo ne - ale sledovat budu zatím dál. Po dvou dílech 50% PS. na těch gay podzápletkách a kdo s kým spí by se mohlo ubrat, zabírá to až příliš času imho(4.10.2014)

Primo ubijejici herectvi Alfie Enocha me traumatizuje. Nektere ingredience budovani drama mi prijdou trosku lacinejsi a pruhledne, na druhou stranu spad to ma slusny a potencial tu rozhodne je. Po The Suits dalsi solidni kandidat na hromadne vymivani mozku ambiciozni mladezi... :)(1.10.2014)

Po prvních 5 dílech dávám 4 hvězdy a jsem vcelku nadšená. Ale ne tak nadšená, jak jsem doufala dle ostatních komentářů, hodnocení a výkřiků chvály. Seriál ubíhá docela svižným tempem a dokáže diváka zaujmout dvěma rovinama - 1. v každém díle jiný případ, který se aktuálně řeší 2. parta studentů a mrtvola v koberci, kdo? proč? jak?. Druhá rovina mě bohužel zatím baví méně. Seriál působí klasicky americky - všichni krásní a vzhledově dokonalí, důvtipní a dokáží získat důkazy velmi originálními způsoby a fintami - oukej, přiznávám, že tahle americká klišé mi ve filmech nevadí. Viola Davis je skvělá a táhne zatím všechny epizody. Jediné, co mě irituje je, že se předpokládá, že my diváci jsme natvrdlí a proto je potřeba nám ve chvíli, kdy nějaká postava třeba lže, předložit přímý důkaz a promítnout nám scénu, která to dokládá. Jako bychom na to nezvládli přijít sami.(12.1.2015)

První série: Vítejte u Vaší další seriálové drogy. Zasedněte před televizi či monitor, a nechte se unášet touto dokonale napsanou symfonií. Děj tohoto excelentně napsaného seriálu může divák jen a pouze mylně odhadovat protože tvůrci se nebojí ničeho. K nevyzpytatelnému ději přidejme skvělé herecké obsazení v první linii s úžasnou Violou Davis a je jasné, že ani její "křoví" nemůže být zlé. A ono opravdu není. Každá postava je napsaná zajímavě a nikdo tu není navíc či zbytečně. Každá postava má své poslání, svůj úkol a ačkoliv by se mohlo zdát, že v tom může být trochu zmatek, kdy nám tu běhá osm možná i devět zajímavých postav věřte, že zmatek na scéně rozhodně není. Divák každou postavu pozná i pochopí. Herecké výkony netřeba komentovat, protože kdyby nebyli herci přesvědčiví asi bych tu několikrát nenapsal o excelentnosti tohoto seriálu. Za mě rozhodně pět plných hvězd. Druhá série, už se těším!(26.9.2014)