poster

Mr. Holmes

 • Česko

  Pan Holmes

 • Velká Británie

  Mr. Holmes

Krimi / Drama / Mysteriózní

Velká Británie / USA, 2015, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MartinezZ
  ****

  The Really Last True Cases of Great Detective Sherlock Holmes. Maybe. Maybe not. ~~~ Sherlock, třiadevadesátiletý stařík na anglickém venkově v rukou své hospodyně a jejího syna, bojujíc s pamětí a snažíc se přijít na to, čím tak významný byl jeho poslední případ, že ho dovedl až sem. A diváka díky tomu přivádí postupně ještě k zdánlivě nesouvisejícímu Japonsku a možná ani to nebude možná tím posledním. Ian v šestasedmdesáti nakopává Ritchieho a Downeyho akční mizérii zadek zádumčivým senilním Holmesem na sklonku jeho dní a slávy.(26.10.2015)

 • moviefilm
  ****

  Film je tak na 70%. Ale McKellenov výkon je taký sympatický, že sa nedá nezaokrúhliť nahor. Film postráda akýsi hlbší dej a len tak plynie. Čo mu ale slúži ku cti je, že aspoň nenudí.(9.11.2015)

 • Rakosnicek77
  **

  Nejsem zastánce filmu, který kromě příběhu nemá zhola nic. O akci nelze mluvit, napětí už vůbe a sledovat stoletého Holmese, jak bojuje s pamětí téměř dvě hodiny stopáže, tak takovej žaludek už bych neměl, ani po balení gastrogelu. Bylo to nudné, utahané a určitě né o Holmesovi... "dýmku? Raději mám doutníky" ale to snad né...(11.11.2015)

 • Faidra
  ****

  Mrtví už nejsou osamělí.(18.11.2015)

 • 3DD!3
  ****

  Včely jsou hodné, vosy jsou zlé. Holmes už je starý a Roger ne. Boj s pamětí v podání nejbrilantnějšího mozku detektivní školy v hodně pomalém, jímavém a úžasně napsaném příběhu. Chybí tu akce, drama je dávkováno jen po nutném minimu. Pravý opak Richieho dynamického blockbusteru. Skvělé herecké výkony a síla vymyšleného příběhu. Nic víc, nic míň.(10.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace