poster

Mr. Holmes

 • Česko

  Pan Holmes

 • Velká Británie

  Mr. Holmes

Krimi / Drama / Mysteriózní

Velká Británie / USA, 2015, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  **

  Filmová lobotomie mozku okleštěná o základní životní funkce. Nejnudnější adaptace Sherlocka Holmese, kterou jsem vůbec kdy viděl.(21.4.2016)

 • Johnny.ARN
  ***

  Zaujímavý počin. Viac zaujme príbeh so včelami a záver ako vyšetrovanie dvoch iných prípadov. Miestami smutné, miestami dokonca napínavé, ale nie tak zbesilé vyduchcené ako iný Holmesovia. Bolo cítiť, že starý pán už má toho dosť a chce sa len dôstojne rozlúčiť. Sužovaný chorobami, ale myseľ mu stále pracovala a rád sa venoval svojím koníčkom. Dobrý dojazd, ale jeden takýto film stačí. Radšej mladšieho a vitálnejšieho poprosím. 3 z 5(13.1.2016)

 • verbal
  *

  Milé děti, fuj fuj slovíčky pro dnešní den jsou „zkurvený“ a „nasrat“. Nezapomeňte je zítra hezky nahlas zopakovat pančelce v hodině českého jazyka, poté školní psycholožce a v neděli panu faráři. Přitom určitě zdůrazněte, jak se teď cítíte duševně zmrzačené, protože jste je dříve vůbec, ale vůbec neznaly a naučil vás je až strýček verbal na té tolik prestižní HOMObázi, plné nové a lepší filmové publicistiky! A teď už si konečně procvičíme nově nabytou slovní zásobu v celých větách. *** Od něčeho, co má v názvu Holms a v anotaci krimi, by jeden očekával alespoň trochu pižma Ártýho Onana, a ne k uzoufání nudnou až otravnou sondu do geriatrické péče, v níž zteřelého starce kosí Alzhajmr, až je schopen podle škrábanců na podlaze brilantně vydedukovat maximálně to, kde mu ten zkurvený Němec schoval chodítko, a dle skvrn na bryndáku, kdy měl naposledy ledvinkový puding. K tomu je tento zapeklitě komplikovaný případ stařecké demence mohutně podkreslen strhujícím vykuřováním včelstev a nesmírně poutavým blábolením s mimořádně iritujícím frackem. Ačkoliv proslulý homoděj Gandalf Hnědý plesnivějícího dědka předstírá naprosto famózně, je i v literární podobě tento Senil Baskervilský, nebo chcete-li Údolí bércových vředů, jen nechutným a úmorným parazitickým pokusem amerického pomatence Miče Šullina artově nasrat před dveře Bejkrstrýt 221bé. Počítám, že se záhy všichni ti milovníci ubíjející gerontopoetiky dočkají z jeho péra i Cévkování Erkyla Poarota nebo Případu plného bažanta slečny Márplové.(21.10.2015)

 • Lukyn007
  ****

  Senilní Sherlock Holmes? Tak to tu ještě nebylo! A je fajn, že je u toho režisér Bill Condon. Ian McKellen je v roli slavného detektiva naprosto fantastický a z fleku bych mu dal i Oscara. 80%(22.10.2015)

 • Belbo
  ****

  Ne holmesovský příběh o Mr. Holmesovi. ... Stařecké vzpomínání s trochou sentimentu ... po Sherlockách a různých "Jka prosté" osvěžující využití tématu. ... Zápletkou není kůlervoucí odhalení a vzomenutí, lidské procitnutí...(2.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace