Svatby v Benátkách (TV seriál)

Rodinný / Komedie / Romantický / Drama

Česko, 2014, 79x60 min

Daniel Včeliš

Filip Blažek, Alice Bendová, Petra Hřebíčková, Alena Vránová, Hana Gregorová, Ladislav Potměšil, Petr Kostka, Martin Kraus, Jiří Dvořák, Štěpán Krtička, Ondřej Veselý, Lenka Zahradnická, Miroslava Pleštilová, Andrea Verešová, Dana Verzichová, Oldřich Vízner, Zdeněk Podhůrský, Ernesto Čekan, Anna Kotlíková, Kateřina Sedláková, Jana Švandová, Václav Noid Bárta, Alena Mudrová, Stanislava Jachnická, Pavel Řezníček, Petr Pelzer, Jan Komínek, Vladislav Beneš, Jitka Smutná, Tomáš Měcháček, Tomáš Karger, Jakub Korber, Marie Štípková, Gabriela Heclová, Simona Prasková, Aneta Vrzalová, Libuše Švormová, Jana Andresíková, Václav Šanda, Otto Kallus, Hana Křížková, Jiří Maria Sieber, Kateřina Brožová, Adéla Gondíková, Bohumil Klepl, Johana Krtičková, Dana Batulková, Ladislava Něrgešová, Týna Průchová, Ivana Lokajová, Štěpán Tuček, Ondřej Havel, Jan Skopeček, Nikol Kouklová, Kateřina Janečková, Leoš Mareš, Petra Faltýnová, Hana Krtičková, Zuzana Slavíková, Filip Cíl, Ali Amiri, Lukáš Jůza, Zdeněk Žák, Patrik Hezucký, Miriam Kantorková, Eva Režnarová, Anita Ešpandrová, Patrik Kytka, Hedvika Čermáková, Kryštof Zapletal, Vladimír T. Gottwald, Věra Křesadlová, Marek Žilka, Kateřina Šildová, Kateřina Jačková
  • DominikCZE

Jedna hvězdička za Benátky nad Jizerou, jinak propastnej odpad.(4.7.2014)

• RomeroIsGod

Dal bych aspoň jednu *, ale je to fakt sračka.(8.10.2014)

• skinny

Martin Kraus opravdu neumí hrát, a když, tak rozhodně ne zubaře(28.8.2014)

• Ydrosten

To se opravdu nenajde nikdo, kdo by nás podobných sraček konečně zbavil ? Dneska u toho moje partnerka brečela. Když jsem se Jí ptal co se zase stalo ( jsem ochotej si ji pokaždém takovém debilním seriálu vyslechnout ) tak mi řekla že tam jakásik postava přišla o dítě. Neuvěřitelné sračky. |||||| Kdyby místo podobných hovadin, vysílaly reklamní bloky o hodině a půl, udělá to víc radosti. Jóó a ještě by mněly pořádně psát kolik minut to má, protože hodinu to nemá na 100%. Když započítáme i reklamy, tak nám to udělá krásných 90 a více minut. Což je bohužel dost blbý v případě že jste v čase vysílání zvyklí chodit se psem na procházku a venku zrovna pršá. To by mně trefil šlak. Je velkou škodou, že se Český národ neumí chovat jako ve světě, kde by po pár peticích, byly takové seriály dávno zrušené. Zajímalo by mně kolik milionů KČ, platí těm statistickým firmám, které tvrdí že se na to dívá 945 771 díváků. Kdyby šlo dát mínus, tak ho dám. Pro podobné seriály je slovo ODPAD, vlastně ještě hezké pojmenování. PS : mnělo by se zavést ještě hodnocení " Dno žumpy "(18.11.2014)

• loki666

Další dílo,které je o hovně.Já se divím že se pořád točí takové hovadiny,už nevím co bych dodal.(4.8.2014)