Svatby v Benátkách (TV seriál)

Rodinný / Komedie / Romantický / Drama

Česko, 2014, 79x60 min

Daniel Včeliš

Filip Blažek, Alice Bendová, Petra Hřebíčková, Alena Vránová, Hana Gregorová, Ladislav Potměšil, Petr Kostka, Martin Kraus, Jiří Dvořák, Štěpán Krtička, Ondřej Veselý, Lenka Zahradnická, Miroslava Pleštilová, Andrea Verešová, Dana Verzichová, Oldřich Vízner, Zdeněk Podhůrský, Ernesto Čekan, Anna Kotlíková, Kateřina Sedláková, Jana Švandová, Václav Noid Bárta, Alena Mudrová, Stanislava Jachnická, Pavel Řezníček, Petr Pelzer, Jan Komínek, Vladislav Beneš, Jitka Smutná, Tomáš Měcháček, Tomáš Karger, Jakub Korber, Marie Štípková, Gabriela Heclová, Simona Prasková, Aneta Vrzalová, Libuše Švormová, Jana Andresíková, Václav Šanda, Otto Kallus, Hana Křížková, Jiří Maria Sieber, Kateřina Brožová, Adéla Gondíková, Bohumil Klepl, Johana Krtičková, Dana Batulková, Ladislava Něrgešová, Týna Průchová, Ivana Lokajová, Štěpán Tuček, Ondřej Havel, Jan Skopeček, Nikol Kouklová, Kateřina Janečková, Leoš Mareš, Petra Faltýnová, Hana Krtičková, Zuzana Slavíková, Filip Cíl, Ali Amiri, Lukáš Jůza, Zdeněk Žák, Patrik Hezucký, Miriam Kantorková, Eva Režnarová, Anita Ešpandrová, Patrik Kytka, Hedvika Čermáková, Kryštof Zapletal, Vladimír T. Gottwald, Věra Křesadlová, Marek Žilka, Kateřina Šildová
  • GeusX

Po prvním díle...jsem dostal (bohužel) přesně to, co jsem očekával... Pro příznivce tv serálů typu Doktoři z Počátků, Obchoďák, Velmi křehké vztahy, Ordinace v růžovce... atp. Dívat se nebudu, tudíž ani hodnotit.(1.7.2014)

• Baronne

Superextraultimátní MEGASRAČKOIDNÍ HOVADINA. Díky čus(26.5.2015)

• Drom

Slezte z toho lustru Donalde. Vidím vás! Kdepak, vy si myslíte, že když nemám televizi a vidím ji jednou za uherskej rok u našich, že nepoznám telenovelu? Ha! Vy si myslíte, že když zamaskujete majora Majsnera knírkem a vybalíte scény jak z Ulice, že se to neprovalí? Haha! Vy vážně věříte tomu, že když rozmažete hovno po podlaze, bude z toho mistrovský dílo? Hahaha! Škoda, že mě ta jinými zde zmiňovaná propagační kampaň minula, mohl jsem být správně nažhaven a vyblejt něco vtipnýho. Takhle jen mohu konstatovat, že (i vzhledem k tomu, že v tom veledíle jsem, krom zmiňovaného majora, nikoho ne(po)znal) rozdíl oproti Ulici je pod moji rozlišovací schopnost. Prázdné scény, prázdné kecy, prázdné příběhy. Ale musí to bejt veledrámo, když tam je týpek, co prosázel všechny prachy. Úplně všechny!!! Hůůů bububu!!!(19.7.2014)

• LIVINGDEAD

Takový HUMBUK na takovou SRAČKU! A vrcholem drzosti je, že si člověk koupí časopis s televizním programem TV STAR a mrdiál "Svatby v Benátkách", je v programu zaškrtnutý červeným fixem, abychom ho náhodou nepřehlédli.(12.7.2014)

• RomeroIsGod

Dal bych aspoň jednu *, ale je to fakt sračka.(8.10.2014)