Svatby v Benátkách (TV seriál)

Rodinný / Komedie / Romantický / Drama

Česko, 2014, 79x60 min

Daniel Včeliš

Filip Blažek, Alice Bendová, Petra Hřebíčková, Alena Vránová, Hana Gregorová, Ladislav Potměšil, Petr Kostka, Martin Kraus, Jiří Dvořák, Štěpán Krtička, Ondřej Veselý, Lenka Zahradnická, Miroslava Pleštilová, Andrea Verešová, Dana Verzichová, Oldřich Vízner, Zdeněk Podhůrský, Ernesto Čekan, Anna Kotlíková, Kateřina Sedláková, Jana Švandová, Václav Noid Bárta, Alena Mudrová, Stanislava Jachnická, Pavel Řezníček, Petr Pelzer, Jan Komínek, Vladislav Beneš, Jitka Smutná, Tomáš Měcháček, Tomáš Karger, Jakub Korber, Marie Štípková, Gabriela Heclová, Simona Prasková, Aneta Vrzalová, Libuše Švormová, Jana Andresíková, Václav Šanda, Otto Kallus, Hana Křížková, Jiří Maria Sieber, Kateřina Brožová, Adéla Gondíková, Bohumil Klepl, Johana Krtičková, Dana Batulková, Ladislava Něrgešová, Týna Průchová, Ivana Lokajová, Štěpán Tuček, Ondřej Havel, Jan Skopeček, Nikol Kouklová, Kateřina Janečková, Leoš Mareš, Petra Faltýnová, Hana Krtičková, Zuzana Slavíková, Filip Cíl, Ali Amiri, Lukáš Jůza, Zdeněk Žák, Patrik Hezucký, Miriam Kantorková, Eva Režnarová, Anita Ešpandrová, Patrik Kytka, Hedvika Čermáková, Kryštof Zapletal, Vladimír T. Gottwald, Věra Křesadlová, Marek Žilka, Kateřina Šildová, Kateřina Jačková, Jiří Štrébl, Kateřina Škardová, Lucie Šilhánová, Eva Pospíšilová, Yvette Demartini, Lukáš Křišťan
  • loki666

Další dílo,které je o hovně.Já se divím že se pořád točí takové hovadiny,už nevím co bych dodal.(4.8.2014)

• sarkareifova

Po prvím díle vím, že to není nic pro mě. Nebylo by fér hodnotit, takže to neudělám.(20.7.2014)

• Drom

Slezte z toho lustru Donalde. Vidím vás! Kdepak, vy si myslíte, že když nemám televizi a vidím ji jednou za uherskej rok u našich, že nepoznám telenovelu? Ha! Vy si myslíte, že když zamaskujete majora Majsnera knírkem a vybalíte scény jak z Ulice, že se to neprovalí? Haha! Vy vážně věříte tomu, že když rozmažete hovno po podlaze, bude z toho mistrovský dílo? Hahaha! Škoda, že mě ta jinými zde zmiňovaná propagační kampaň minula, mohl jsem být správně nažhaven a vyblejt něco vtipnýho. Takhle jen mohu konstatovat, že (i vzhledem k tomu, že v tom veledíle jsem, krom zmiňovaného majora, nikoho ne(po)znal) rozdíl oproti Ulici je pod moji rozlišovací schopnost. Prázdné scény, prázdné kecy, prázdné příběhy. Ale musí to bejt veledrámo, když tam je týpek, co prosázel všechny prachy. Úplně všechny!!! Hůůů bububu!!!(19.7.2014)

• RomeroIsGod

Dal bych aspoň jednu *, ale je to fakt sračka.(8.10.2014)

• GeusX

Po prvním díle...jsem dostal (bohužel) přesně to, co jsem očekával... Pro příznivce tv serálů typu Doktoři z Počátků, Obchoďák, Velmi křehké vztahy, Ordinace v růžovce... atp. Dívat se nebudu, tudíž ani hodnotit.(1.7.2014)

• - Hana GregorováMiroslava PleštilováLadislav Potměšil, Dana Verzichová a Lenka Zahradnická se společně objevili už dříve, konkrétně v první sérii Ordinace v růžové zahradě (od r. 2005). (funhouse)

• - Jedná se již o druhý seriál, ve kterém se objevil pozměněný název hry "Tramvaj do stanice Touha" od Tennesseho Williamse. První byla 4. série Simpsonových (od r. 1989). (funhouse)

• - Kromě Benátek nad Jizerou natáčení probíhalo i v obci Mořina u Karlštejna, kde stojí statek Drozdových.
    Benátky naštěstí trvaleji proslavili i jiné skutečnosti, než natáčení seriálu. V roce 1599 dostal slavný dánský alchymista a astronom Tycho Brahe od císaře Rudolfa II. nabídku, aby se ubytoval na některém ze zámku v okolí Prahy. Vybral si Benátky, kde vybudoval alchymistickou dílnu a ještě tentýž rok poslal císaři elixír proti moru. Začátkem února 1600 za Tychonem Brahe přijel další známý učenec Johannes Kepler. Na zámku působil v rodině Thunů jako učitel hudby i Bedřich Smetana. (Brtniik)