Všechny moje lásky

Z natáčení  - Veronika Žilková, Klára Oltová, Libuše Švormová, Roman Vojtek, Mahulena Bočanová, Johanna Steiger-Antošová
Česko, 2015, 25 h 43 min (Minutáž: 53–57 min)

Veronika Žilková, Mahulena Bočanová, Monika Zoubková, Jan Šťastný, Miluše Šplechtová, Jana Bernášková, Ilona Svobodová, Veronika Khek Kubařová (více)

Epizody(28)

Seriál Všechny moje lásky vypráví o pozitivním přístupu k životu. O touze a odvaze překonat všechny překážky, které život přenáší. A i když je často velmi dramatický a těžký, dá se vše zvládnout s humorem a nadsázkou. Ústřední postavou je Marie Svobodová, která působí na okolí velmi pozitivně, dobře naladěná a usměvavá. Její přítomnost vnáší do každé situace pohodu a dobrou náladu, kterou šíří dál i mezi své přátele a okolí. Po zásadním zvratu v životě nepodlehla smutku a s nadhledem přijímá další nové výzvy. Pořídila si nový byt na krásném místě a rozhodla se naplno žít dál. Volné chvíle doma tráví ráda u dobré knihy nebo vaří, což ocení její dvě dospělé děti Míša a Ondřej i bratr Ota. Čas má vždy i na svou milovanou maminku Alici, kterou pravidelně navštěvuje za městem… (TV Prima)

VlastaFlaksa

Určitě to není tak stupidně překombinovaný a má to blíž k realitě, než Cesty domů. Jasně že je to vyumělkovaná fikce, další seriálek na odpočinek a vymývání mozků, ale aspoň se tam něco děje a je to místy i vtipný. S přibývajícími díly se nejspíš dostaví klesající tendence, ale to nevadí. Sledování není povinné, koho to přestane bavit, ať se dál nedívá. Retro vsuvky mi připomínají Vyprávěj a asi jsou na seriálu to nejzábavnější. A sms zprávy formou jakýchsi "titulků" je celkem dobrý a originální nápad, který to celé trošku oživí. U těch, co tady tak remcají. nechápu, proč se na to koukají, když je to tak blbý a uráží to jejich vkus. Tak si prostě přepněte na čt:art a sledujte raději něco hodnotného. ()

zsn odpad!

Silně začínám bejt alergická na kopie verbala typu zde hodnotícího uživatele kingik. Kreténi - opakovaný vtip není vtipem - prznění názvů filmů nebo jmen herců, k tomu co věta to mrdání, kouření ptáků, rasistické poznámky, vás do redakce ani na přední příčky mezi recenzenty nedostane. Zastydlá puberta a samohana maskované za frigiditu každé osoby ženského pohlaví vám z obsahu palice udělala kvalitní žumpu sraček. Bylo by fajn, přestat si tu řešit osobní problémy, autor stránek by měl konečně přistoupit na čistku komentářů, potažmo uživatelů - hranice mezi filmovou kritikou a chlívem se tu totiž stírá člověčími lejny. Raději místní diktatura, třebas s trestnými body, než demokracie mluvy řeznického psa se svobodou omezující svobodu druhých. ()

kingik odpad!

Ne, lidé kolem padesátky opravdu nejsou hezcí. Tvůrci tohoto "zázraku" však chtějí nezlomného českého seriálového diváka přesvědčit o pravém opaku. Život po menopauze, se strhaným rypákem a šedivými skráněmi, je přece tak báječný. Režisérka německého původu Johanna Steiger-Antošová zřejme dospěla k přesvědčení, že má perfektně nastudovanou vyšší střední třídu a může operovat s nejrůznějšími charaktery postav dle libosti. Do popředí vrhla, podle jejího přesvědčení, sympatickou Veroniku Žilkovou, kterou obklopila příslušně zdegenerovanými charaktery, které přecházejíc z jednoho současného seriálu do druhého, plní úspěšně funkci postav na zabití. Všichni jsou tak chápaví a tak k sobě laskaví jakoby si přičichli ke květině Dobra. Jedině Miluše Šplechtová v roli místostarostky si nepřivoněla, neboť hraje zápornou postavu. Každá životní překážka se ukazuje jako ten pravý rajc, každé rozhodnutí v nepravou chvíli je rozhodnutím v pravou chvíli a každá starost je radostí. Jsme tedy nuceni vedle Žilkové také vidět těhotnou Kubařovou jako její dceru, co se k ní nastěhovala. A tímto výčet postav samozřejmě nekončí. Co třeba taková hilda Bočanová, která se pravidelným běháním v parku snaží dohonit mládí, když nemůže Majerovi, co hraje jejího manžela, vyhonit čuráka, který na úkor mrdání raději cestuje. Další postavy, o kterých se rozepisovat nemá cenu, se vůbec ničím neliší od těch, které známe z tryzen typu Cesty Romů, Hulice, Koordinace v Černobílé osadě nebo Felčaři z Konců. Scenárista si zkrátka vytřel riť a na vedení televize Prima se rozhodlo, že ta rozmazaná vrstva na papíře má jisté umělecké hodnoty a je dobré přijít v nové sezoně s dalším seriálovým blábolem. Jako by jich za poslední dobu nebylo dost. Tenhle seriál se však vymyká v tom, že nemá vůbec tempo. Sekvence, ve kterých se nechal odehrát nějaký starší písničkový šlágr v téměř plné délce a postavy mlčely nebo zdlouhavě esemeskovaly, nebyly výjimkou. Ano, je to moderní seriál, tak se v něm ve zvýšené míře píší textovky, všude v domácnostech jsou zapnuté notebooky, a pohybujeme se v moderních, prosperujících firmách, kterým šéfuje (úspěšná) žena. Do toho ovdovělá Žilková hledá novou lásku u svých bývalých lásek z mládí, Kubařová rodí, Bočanová běhá v parku a tak pořád dokola. No normálního člověka by z toho mrdlo. Tedy toho, kdo se na současné a lacině vypadající české seriály občas koukne, tak se nestačí divit, jak šla seriálová tvorba do sraček. Kdo naopak tyhle módní ultrakokotiny sleduje pravidelně a má občanku s datem narození pod rok 1970, tak mu to přijde osvěžující a milé. Jistě, proč ne, když z hlediska kvality, je tohle to nejlepší z nejhoršího. Seriálová tvorba je naprosto v dezolátním stavu. A pokud bude nadále zásobena podřadnými příspěvky jako je tenhle, může dojít k jejímu totálnímu popravení. Věřím, že valná většina diváků má soudnost a nepustí si Žilkovou a spol. do svých obýváků. 0% ()

gabin(a) odpad!

Nene! Nejvíc mě jako padesátnici uráží, že mám být cílovou skupinou!!! Asi mám o sobě moc vysoké mínění, ale já jsem si dokázala sehnat chlapa před 30 lety! Mám ráda bigbít a vážnou hudbu, cestopisy a dobré komedie a nemám doma vymalováno pestrými barvami! A čumím na fotbal! Tohle je fakt nebetyčná HRŮZA, všudypřítomnou veselou krávou Žilkovou počínaje a kvadrilionem místních hráčů (už se to ani nedá nazývat herci) prostituujících ve všech seriálech na prý konkurenčních televizích konče. Když vidím Štěpničku, Kostkovou, Bočanovou a mnoho mnoho dalších, už ani nevím cože je to vlastně za TV stanici, protože v těch veledílech mám fakt guláš. Ulice, Svatby v Benátkách, Šípková Růženka, Cesty domů, všechny ty Ordinace a já nevím, co ještě, všude jenom jde o to kdo s kým, jak sbalit chlapa a jak si ten život rozvedené čtyřicítky a padesátky užít. V těch seriálech už se nikdo ani nenamáhá předstírat práci a vše se točí jenom kolem "milostných" problémů. Je to duševní porno! ()

CaptNemo

Veronika Žilková se prý po přečtení prvního dílu scénáře rozplakala. Tak už víme proč. Taková lepenková povrchní blbost, co si hraje na reálný život, tu už dlouho nebyla. Ploché, nepřirozené, nacpané dobrými herci, kteří k uzoufání nemají co předvést. Většina osazenstva, která se skvěle osvědčila v seriálu Vyprávěj, tohle dostala snad za trest. Nejhorší je na tom všem promarněná příležitost. Zatímco u takového Až po uši půlhodina divákovi nestačila, tady se stopáž 55 minut (Opravdu? Já myslel, že ten první díl trval 3 hodiny) nedala při nejlepší vůli vydržet. Veroniky Žilkové je mi líto, na druhou stranu jsem rád, že roli nakonec nevzala Dáša Havlová. To bych se nutil ještě do druhého dílu. Takhle si najdu lepší zábavu a všem, kterým se to líbí, přeju, aby brzy prozřeli a abychom se sešli u něčeho pořádného. ()

• Natáčelo se v ateliérech na Strahově. (Zdroj: časopis Televize). (M.B)