Vinaři (TV seriál)

Vinári

Komedie

Česko, 2014 - 2015, 31 h 5 min (Minutáž: 32x58 min)

Václav Postránecký, Tereza Kostková, Hynek Čermák, Miroslav Táborský, Tomáš Matonoha, Lucie Benešová, Jitka Smutná, Pavel Liška, Oldřich Navrátil, Zdeněk Junák, Tomáš Materna, Karel Roden, Robert Nebřenský, Jan Brožek, Ivana Jirešová, Karel Zima, Anna Fialová, Václav Kopta, Martin Maxa, Jakub Uličník, Alžběta Vaculčiaková, Jana Paulová, Radim Novák, Matěj Ruppert, Norbert Lichý, Marian Roden, Lukáš Langmajer, Zdeněk Pohlreich, Jan Vlas, Žilvinas Tratas, Zuzana Norisová, Ladislava Něrgešová, Vojtěch Záveský, Ester Kočičková, Jitka Čvančarová, Marek Taclík, Petr Vaněk, Jiří Vyorálek, Pavel Šimčík, Eliška Křenková, Anežka Rusevová, Vojtěch Machuta, Jiří Langmajer, Viktor Antonio, Svatopluk Říčánek, Denisa Pfauserová, Johana Freywaldová, Pavel Nečas, Roman Slovák, Josef Jelínek, Ondřej Malý, Jindřich Kriegel, Kateřina Šildová, Sandra Nováková, Leoš Noha, Daniela Choděrová, Zuzana Smijová, Simona Peková, Rostislav Gajdoš, Libuše Billová, Eva Jelínková, Vlastimil Čaněk, Zdeněk Bařinka, Sebastian Pošmourný, Tomáš Vican, Jiří Knot, Magdalena Zimová, Věra Nerušilová, Václav Lexa, Iva Pazderková, Veronika Petrová, Jiří Maria Sieber, Petr Borovec, Petr Kocourek, Lenka Jurošková, Jiří Ployhar ml., Jakub Žáček, Kristýna Maléřová-Podzimková, Zdeněk Sedláček, Martin Sitta, Otmar Brancuzský, Karel Hynek, Josef Kaluža, Petr Janiš, Martina Kavanová, Lukáš Král, Zdeněk Vřešťál, Jiří Beneš, Jakub Hajner
  • prome

Hodnotím zde první a třetí díl. Na to, že je to vedeno jako komediální seriál, jsem se ani jednou nezasmál. Dobrovolně se na další díly nepodívám.(14.9.2014)

• Crocuta

Seriál, kde se mluví jakýmsi divným umělým jazykem a který dělá blbce nejen z Pražáků a Moraváků, ale hlavně z diváků. Nejlepší je na něm ta vlezlá odrhovačka od Chinaski a ta přitom sama o sobě za moc nestojí.(7.10.2014)

Pán Bůh dal Moravanům víno, aby neovládli celý svět....a teď je celý svět na Moravě. Úvodní pilot je naprosto příšerná pecka do vajec. Poté se to vylepší, nebo si prostě zvyknete. Na moravské dialekty je třeba rychle zapomenout, Pražáci si prostě natočili seriál o Moravě. Seriál patří do kategorie "žehlící", pokud si odskočíte, nebo se chvíli nedíváte, o nic nepřijdete. Přesto jsem dokoukal obě série najednou. Důvod? Záhadným způsobem mne to začalo bavit. Hlavně ve chvílích, kdy to úplně celé ztratí smysl...je tu pár fakt zhulených dílů, většina postav si své role dost užívá, a postupně je vybrušuje k dokonalosti. Místy se mihne i moudro. Druhá série už je jenom taková sranda, recese, v dobrém míněno. Takže jak říkám, věnovat tomu o 30% větší péči, mohla to být velmi povedená věc...až na tu moravštinu, která tam fakt není. Takto dávám max. 60%, s lítostí, že to nepromákli víc.(25.9.2016)

• LiborGondek

Titulní píseň dobrá, Pavlov znám z dovolené a na Dívčím hradě, přímo tam, kde skupina hraje v oficiálním klipu jsem osobně stál. Už proto by se mi ten seriál mohl líbit. Zatím jsem ale ještě neměl tu čest se sním lépe seznámit.(6.9.2014)

• monsieur

Tohle se tedy moc nepovedlo.Nemohu jinak, než dát odpad.(10.11.2014)