poster

Vinaři (TV seriál)

 • Slovensko

  Vinári

Komedie

Česko, 2014 - 2015, 31 h 5 min (Minutáž: 32x58 min)

Hrají:

Václav Postránecký, Tereza Kostková, Hynek Čermák, Miroslav Táborský, Tomáš Matonoha, Lucie Benešová, Jitka Smutná, Pavel Liška, Oldřich Navrátil, Zdeněk Junák, Tomáš Materna, Karel Roden, Robert Nebřenský, Jan Brožek, Ivana Jirešová, Karel Zima, Anna Fialová, Václav Kopta, Martin Maxa, Jakub Uličník, Alžběta Vaculčiaková, Jana Paulová, Radim Novák, Matěj Ruppert, Norbert Lichý, Marian Roden, Lukáš Langmajer, Zdeněk Pohlreich, Jan Vlas, Žilvinas Tratas, Zuzana Norisová, Ladislava Něrgešová, Vojtěch Záveský, Ester Kočičková, Jitka Čvančarová, Marek Taclík, Petr Vaněk, Jiří Vyorálek, Pavel Šimčík, Eliška Křenková, Anežka Rusevová, Vojtěch Machuta, Jiří Langmajer, Viktor Antonio, Svatopluk Říčánek, Denisa Pfauserová, Johana Freywaldová, Pavel Nečas, Roman Slovák, Josef Jelínek, Ondřej Malý, Jindřich Kriegel, Kateřina Šildová, Sandra Nováková, Leoš Noha, Daniela Choděrová, Zuzana Smijová, Simona Peková, Rostislav Gajdoš, Libuše Billová, Eva Jelínková, Vlastimil Čaněk, Zdeněk Bařinka, Sebastian Pošmourný, Tomáš Vican, Jiří Knot, Magdalena Zimová, Věra Nerušilová, Václav Lexa, Iva Pazderková, Veronika Petrová, Jiří Maria Sieber, Petr Borovec, Petr Kocourek, Lenka Jurošková, Jiří Ployhar ml., Jakub Žáček, Kristýna Maléřová-Podzimková, Zdeněk Sedláček, Martin Sitta, Otmar Brancuzský, Karel Hynek, Josef Kaluža, Petr Janiš, Martina Kavanová, Lukáš Král, Zdeněk Vřešťál, Jiří Beneš, Jakub Hajner
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • heyda
  *

  To je tak, když si pražáci myslí, že zahrát moraváka je snadný. Kdepak, kdepak! Když se k tomu přidá poměrně nesympatické obsazení a scénář srovnatelný s Ordinací v růžové zahradě, tak nemůže vyjít nic jiného než další zbytečný seriál. Škoda převeliká, protože Pálavsko je krásný kraj a takovou reklamu si fakt nezaslouží. 1 hvězda pro Chinaski, díky chlapci za ten song, ten nemá chybičku :)(24.9.2014)

 • Bonaparte.
  **

  To, co z toho udělali v druhé sérii je strašnej průser.(4.11.2015)

 • biomaniac
  ***

  Pocházím odtamtud a byl jsem i svědkem nějakého toho natáčení, které tam probíhalo. Kraj je to nádherný, mám to tam moc rád, takže na seriál jsem se dost těšil, což byla možná ta chyba. Na můj vkus to tvůrci položili dost komediálně, až přehnaně. Osobně jsem čekal více takovou jemnou vinařskou romantiku, která byla cítit z prvních Bobulí. Tvůrci se však bohužel zhlédli více v Bobulích druhých, závánějících crazy-komedií. Kapitolou samou o sobě je předváděný dialekt-hybrid, taková ta směs mluvy místní, regionální a taky té "pražácké". Nechápu, že si autoři nedali tu práci a ten dialekt v textech trochu nevypilovali. U některých herců bylo cítit, jak moc jim to nejde z pusy. Vycházel z nich takový guláš dialektů od místního, přes břeclavsko-hodonínský až po kyjovjanský, které tam pod Pálavou normálně vůbec neuslyšíte a do toho taková ta pražácko-čecháčkovština, která dost tahala za uši. Škoda promarněné šance, uvidíme jak dál, třeba ještě v něčem příjemně překvapí.(1.9.2014)

 • luka4615
  odpad!

  Když začínal v televizním éteru zaznívat song od kapely Chinaski, zaujala mne tato "kampaň" natolik, že jsem si začínal říkat, že tento seriál snad prolomí tu "hráz" neúspěšných českých seriálových počinů. Bohužel, po prvním dílu musím říci, že Vinaři se nesnaží vybočit z řady či přijít s nějákým novým, inovativním přístupem. Servírují nám tentýž nepřehledný guláš jako jsme mohli vidět v x seriálech před ním. Vyčpělí přehrávající herci, scénář který snad psalo pětileté dítě a rádoby vtípky dělají z tohoto "seriálu" jen další český odpad který si rád budu držet od těla.(2.9.2014)

 • Master19
  *

  Ždímání Bobulí na dřeň. Občas se mi zdálo, že vídím záběry, které jsem už jednou viděl, ale to bude asi tím, že to tam prostě tak kýčovité je... Herci ve stejných pózách, stejné vtipy... Zaujali Matonoha, Nebřenský a Junák.(2.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace