Andrea1717

Bláznivá romantická komédia o mladíkovi Sinuovi do ktorého sa zamiluje mafiánska princezná a silou mocou sa chce za neho vydať a tak jej tatík unesie Sinuovu milú, do ktorej je zamilovaný policajt, ktorého vďaka Sinuovi suspendovali a chce sa mu pomstiť. Všetci sa zrazia v Bangkoku, kde Sinu musí po dobrom presvedčiť mafiánsku princeznú, že vlastne nechce jeho ale Angada, ktorý miluje jeho dievča a musí sa ho zbaviť, aby si ju mohol vziať. Hudobne veľmi pekné a zábavné. ()

ConanVJ

Hodně povedená romantická komedie s trochou pěkné akce. Film má dvě krásné slečny v hlavních rolích. Hlavního představitele moc nemusím, ale nevadil mi. Příběh jednoduchý a chytlavý. Písničky parádní a pěkně chytlavé. Za mě 80% :) ()

ScarPoul

Ileana D´Cruz je ďalšia z Indických krások, ktoré berú dych a nútia vás snívať s otvorenými očami a keď na to príde tak aj so zatvorenými. Inak masala komédié až tak veľmi neobľubujem. Ale stretol sa tu tým Student of the Year a Barfi! a namiešali podstatne šialený a zábavný mix tupej a smiešnej grotesky a slap stiku. Hudba síce nič moc, ale na hlavného hrdinu si postupne začínam zvykať. Myslím si, že ako zábava to funguje bez chyby, záleží ale na vašom nastavení. Ono je to naozaj postavené na veľmi prostoduchých veciach, narozdiel od Fukrey sa to ale netvári tak vážne, čo je veľké plus. A ešte raz pripomínam. Všetky dievčatá sú tam na spapanie. ()

Vavča

Je to podle mě relativně lehce nadprůměrný kousek indické provinience, kdy nemohu konfrontovat remake vůči originálu 3 roky starého http://en.wikipedia.org/wiki/Kandireega Nicméně film má spád, celkem povedený lehký humor, sympatického hlavního hrdinu (Varun Dhawan), docela vydařený OST, nezbytnou dávku tance a především dvě exkluzivní kočky Ileana D'Cruz a Nargis Fakhri (pro kterou mám čím dál větší slabost). Myslím, že sledování příběhu nezvedeného vysokoškoláka, který jde tvrdě za svým cílem a proti svým oponentům, kteří jsou také slušně ztvárněni nikoho neurazí. Asi nikoliv ideální film pro začátečníky s indickou kinematografií, ale pro zvědavce a trochu znalé to bude myslím v pohodě. Příjemný mix akční komedie a romance v bollywoodském stylu. Navíc jsou zde i různé (pop)kulturní narážky, rozšíříte si vědomosti o zvycích, pokud jste jako já relativně neznalí tamních reálií. ()

Aljak

Hotová shakespearovská dráma, teda aspoň čo sa zápletky týkalo. Tá bola naozaj zápletkou v pravom zmysle slova, keďže vzájomné vzťahy postáv tu boli dokonalo zamotané a miestami to pripomínalo kvalitnú šachovú partiu medzi dvomi sokmi Seenom a Angadom. Takže čo sa scenáru a postáv týka, tak z toho pohľadu veľká spokojnosť. To sa však nedá povedať o akčných bitkárskych scénach (tých bolo našťastie len zopár) a prehnanej teatrálnosti, ktorá mi tu prekážala rovnako ako pri väčšine indických komédií (aj keď tu to ešte nebolo až tak za únosnou mierou). Každopádne, tá shakespearovská zápletka to dostatočne potiahla dopredu a napokon sa prikláňam k nadpriemernému hodnoteniu (4*). Btw. Neviem, čo sú všetci takí unesení z Ileany D'Cruz. Mňa osobne oveľa viac zaujala Nargis Fakhri (podmanivý pohľad). ()