Kebab a horoskop (festivalový název)

• Polsko

Kebab i Horoskop

Kebab & Horoscope

(festivalový název)

Polsko, 2014, 69 min

• xxmartinxx

Absolutně nevtipné, postavy jdou odnikud nikam, nic se nestane. Zbytečnost v ryzí podobě.(7.7.2014)

Jen kvůli kebabu dávám pět. Jinak to stálo docela za hovno.(9.6.2016)

Bezesporu nejnarvanější novinářská projekce letos v Karlových Varech, Poláků jako malých myší, správný polský hluk ještě prvních 5 minut projekce filmu, sezení na zemi, přes sebe čtvery nohy, můj zadek na botách toho za mnou, každá ruka na jiném rameni, 100 stupňů Celsia v sále, smrad jak v namoklém cirkusu, k dokonalosti této punkové atmosféry odpovídající punkovosti filmu už jen chyběla láhev teplé polské vodky Soplica, kolující mezi diváky s jedním ušmudlaným oslintaným panákem, 150x utřeným do zpoceného trička, protože pít v Polsku přímo z flašky je ten největší hřích:-)(18.7.2014)

• Enšpígl

Sledujeme skupinu idiotů, jak se chce dopracovat ke svýmu štěstí a protože jsou to idioti, maj o svým štěstí poměrně neortodoxní představy. Nic proti, chvílema to bylo i vtipný, ale zbytečně dlouhý a statický záběry některý vtipno často zkazily. Napřiklad hádka o to, jak se která rybička jmenuje byla zbytečně dlouhá a přitom zpočátku byla nejen vtipná, ale krásně a obrazně vystihovala smysl životů všech prázvláštních postav v tomhle krapet jetým filmu.(17.7.2014)

• blowup

Hrozné...Víc nemohu říci, museli jsme odejít, proto nevím, zda se to nevyvinulo v něco jiného...Jednu hvězdičku za tuto nejistotu. Nesnáším tzv. vtipné hlášky a v první půlhodině jich bylo víc, než snesu.(12.7.2014)