poster

Kebab a horoskop (festivalový název)

 • Polsko

  Kebab i Horoskop

 • anglický

  Kebab & Horoscope

  (festivalový název)

Drama

Polsko, 2014, 69 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jufonka
  ****

  [MFF Karlovy Vary 2014] Haha. Celkem úlet. Čekala jsem všechno možný, ale tohle fakt ne. Naprosto crazy dialogy a scénář, ale spíš v pozitivnim slova smyslu. Nenechte se zmást názvem, film je zejména o pracovnících prodejny s kobercema. Musíte přistoupit na hru režiséra a hlášky postav si užívat a moc nepřemejšlet nad smyslem filmu. Rozhodně jeden z lepších filmů, který měli diváci letos (2014) možnost vidět ve Varech.(10.7.2014)

 • hero_bk
  *****

  Největší překvapení a současně naprosto nejlepší film, který jsem viděl na karlovarském festivalu 2014. Co věta, to perla, navíc ta mladá z prodejny s kobercama byla na Polku podezřele hezká! Při krátké délce nestihne film ani zdaleka nudit. KVIFF 2014(11.7.2014)

 • Enšpígl
  **

  Sledujeme skupinu idiotů, jak se chce dopracovat ke svýmu štěstí a protože jsou to idioti, maj o svým štěstí poměrně neortodoxní představy. Nic proti, chvílema to bylo i vtipný, ale zbytečně dlouhý a statický záběry některý vtipno často zkazily. Napřiklad hádka o to, jak se která rybička jmenuje byla zbytečně dlouhá a přitom zpočátku byla nejen vtipná, ale krásně a obrazně vystihovala smysl životů všech prázvláštních postav v tomhle krapet jetým filmu.(17.7.2014)

 • Mulosz
  ****

  Bezesporu nejnarvanější novinářská projekce letos v Karlových Varech, Poláků jako malých myší, správný polský hluk ještě prvních 5 minut projekce filmu, sezení na zemi, přes sebe čtvery nohy, můj zadek na botách toho za mnou, každá ruka na jiném rameni, 100 stupňů Celsia v sále, smrad jak v namoklém cirkusu, k dokonalosti této punkové atmosféry odpovídající punkovosti filmu už jen chyběla láhev teplé polské vodky Soplica, kolující mezi diváky s jedním ušmudlaným oslintaným panákem, 150x utřeným do zpoceného trička, protože pít v Polsku přímo z flašky je ten největší hřích:-)(18.7.2014)

 • xxmartinxx
  **

  Absolutně nevtipné, postavy jdou odnikud nikam, nic se nestane. Zbytečnost v ryzí podobě.(7.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace