poster

Kebab a horoskop (festivalový název)

 • Polsko

  Kebab i Horoskop

 • anglický

  Kebab & Horoscope

  (festivalový název)

Drama

Polsko, 2014, 69 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iamek
  ***

  [49. MFF KV 2014](20.7.2014)

 • blowup
  *

  Hrozné...Víc nemohu říci, museli jsme odejít, proto nevím, zda se to nevyvinulo v něco jiného...Jednu hvězdičku za tuto nejistotu. Nesnáším tzv. vtipné hlášky a v první půlhodině jich bylo víc, než snesu.(12.7.2014)

 • Jufonka
  ****

  [MFF Karlovy Vary 2014] Haha. Celkem úlet. Čekala jsem všechno možný, ale tohle fakt ne. Naprosto crazy dialogy a scénář, ale spíš v pozitivnim slova smyslu. Nenechte se zmást názvem, film je zejména o pracovnících prodejny s kobercema. Musíte přistoupit na hru režiséra a hlášky postav si užívat a moc nepřemejšlet nad smyslem filmu. Rozhodně jeden z lepších filmů, který měli diváci letos (2014) možnost vidět ve Varech.(10.7.2014)

 • hero_bk
  *****

  Největší překvapení a současně naprosto nejlepší film, který jsem viděl na karlovarském festivalu 2014. Co věta, to perla, navíc ta mladá z prodejny s kobercama byla na Polku podezřele hezká! Při krátké délce nestihne film ani zdaleka nudit. KVIFF 2014(11.7.2014)

 • Enšpígl
  **

  Sledujeme skupinu idiotů, jak se chce dopracovat ke svýmu štěstí a protože jsou to idioti, maj o svým štěstí poměrně neortodoxní představy. Nic proti, chvílema to bylo i vtipný, ale zbytečně dlouhý a statický záběry některý vtipno často zkazily. Napřiklad hádka o to, jak se která rybička jmenuje byla zbytečně dlouhá a přitom zpočátku byla nejen vtipná, ale krásně a obrazně vystihovala smysl životů všech prázvláštních postav v tomhle krapet jetým filmu.(17.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace