UPC My Prime - Ale tak dalo se. Už jenom obsazení mě bavilo. Samozřejmě se mohlo více přitlačit na pilu, nicméně pan Svoboda zvládl svůj debut a nenatočil tupý film. Potřebuje to jenom dopilovat. Jsem zvědav na jeho další počin - Jak se zbavit nevěsty. 69%(5.8.2016)

Manželé, zjistěte, jaké to je, když se k vám opačné pohlaví chová jako k domácímu spotřebiči. David Novotný se dostane do finančních potíží a jeho parta kamarádů se mu rozhodne společně s dluhy pomoci zavedením služby Hodinový manžel. Ústřední postavou je David Novotný a hlavním příběhem je ,kromě snahy zachránit zadlužený bazén, krize Davidova manželství. Ostatní postavy jsou ve filmu jen okrajově a jejich charaktery nejsou moc propracované. Nenáročná česká komedie, která neurazí a místy pobaví. Příběh je sestaven jednoduše, žádné složité dialogy ani zápletky. Čekejte happy end(12.1.2015)

Ceské filmy jsou často zbytečně podhodnocené, takže já zase naopak nadhodnotím. Rád přiznám, že jsem se bavil a kino taky. Humor je trošku netradiční a režisér za to že je svůj zaslouží můj obdiv. Navíc zde hraje Jarda Kužel a chlapci více než půlku filmu chodí na pivo. Spokojenost. 70%(30.12.2014)

Ukázky mě příliš nezaujaly, ale na závěr roku trocha ztřeštěnější komedie nemůže uškodit. Překvapil mě téměř vyprodaný sál, že by se rodil menší vánoční český divácký hit? Je to na tři a půl hvězdičky, ale vzhledem k tomu, že to patří k tomu lepšímu, co čeští filmaři letos vyprodukovali zvedám hodnocení směrem nahoru. Hlavní mužskou čtyřku mám poměrně v oblibě, takže mě nemohla zklamat, dámské osazenstvo se taky nenechalo zahanbit. Povedených vtipů je více než těch nepovedených nebo trapných, takže Hodinovému manželovi fandím.(29.12.2014)

CITÁT - Já chtěl za tebou skočit, jsem myslel, že se topíš............ Heslo příběhu: Problémy se vyřešej až nastanou. Má to pár dobrých hlášek, povedené herecké obsazení a i ten děj se celkem dá. Jenže konec příběhu to celé potopil. Tady nějak tvůrci nevěděli, jak příběh zakončit a tak to udělali jako Jára Cimrman z horníky v dole - prostě se to tak kupilo až tam někdo frknul titulky. Je to lehce nadlehčený životní příběh, kde pointa - a opět budu vybírat film - je velmi podobná Dědictví aneb Kurvahošigutntág. Prostě jeden z těch průměrných filmů, který by z lepším scénářem mohl býti velmi poučný a zábavný. CITÁT - Tady je prasklina, já to zalepím........(18.6.2015)

• - Titulnú skladbu filmu "All those places" zložila a nahrala košická skupina Peter Bič Project. (De Large)

• - Téměř celý film se natáčel v Nymburce. Natáčelo se také v Poděbradech a Nízkých Tatrách. (M.B)

• - Autobusová zastávka u restaurace UGregorů, kde se scházeli hlavní protagonisté filmu, byla pouze kulisa, ve skutečnosti zde autobusy nejezdí. (M.B)