• luka4615

Průměrná česká komedie, ve které vtipné momenty spočítáte na prstech jedné ruky. Celkový dojem z filmu navíc kazí všudypřitomný product placement. Ale reklama na ČSFD potěšila.(27.9.2015)

50% Dobře rozjetá komedie, kterou osvěžují krásné symbolické vtípky. Vše ale zkazí úlitba generálnímu partnerovi filmu, jednomu obřímu turistickému resortu na Slovensku. Takže se hrdinové musí vydat do tohoto resortu, aby zde postupně prošli všechny turistické atrakce. Propagačnímu videu se tak podřizuje i veškerý děj. Dost hořké zklamání. Jinak by to mohlo být i za 70 až 80%.(8.6.2015)

• misterz

Jediné čo ma na tomto filme zaujalo bol priblblý ksicht Lukáša Latináka, na ktorom sa musím smiať aj keď ho nevidím, a smutná nostalgická spomienka na výborného Bolka Polívku. Takú trápnosť nevymyslí ani guaranou nadopovaný opitý bezdomovec. 30/100(23.1.2016)

• argenson

Se docela divím, že několik mých oblíbených uživatelů, od kterých bych to nečekal, bere tuhle slátaninu na milost. Já teda rozhodně ne. Laciná skládanka bakalářských historek s nulovým vývojem děje a postav. A komedie určitě ne.(28.12.2015)

Povedená pohodová komedie s kultivovaným humorem. A navíc je to sympaticky přiznaná reklama (krom klasicky "nutné" vtíravé dávky product placementu) na mé rodné město, kde se téměř celý film odehrává a natáčel :)(6.8.2015)