Hodinový manžel

Husband to Rent

Komedie

Česko, 2014, 100 min

• triatlet

Slušné obsazení, které zvládne bojové pokřiky (Dukla do toho!) i honičky v Tatrách.(10.10.2015)

• luka4615

Průměrná česká komedie, ve které vtipné momenty spočítáte na prstech jedné ruky. Celkový dojem z filmu navíc kazí všudypřitomný product placement. Ale reklama na ČSFD potěšila.(27.9.2015)

Hodinový manžel je přesně tím typem komedie, kterému bych s radostí dal ty čtyři hvězdičky, jenže to prostě nejde, i když bych přehlížel, co by se dalo. A přitom komedie je to víceméně fajnová. Zasmál jsem se, postavy nemohly být příjemnější, nenudil jsem se. Co u komedie víc chtít. Snad jenom, kdyby neobsahovala scény, u kterých jsem si kolikrát říkal, zdali to tenhle film má vůbec zapotřebí. Aby mi film ve scéně představoval, jak si to David Novotnej rozdává s Čvančarovou a ještě se tvářil, jak je děsně kůl, že něco takového ve filmu má, to mi vážně hlava nebere. Já proti sexuálním scénám nemám vůbec nic, ale tady prostě byly naprosto mimo a ztrapnili jinak vysloveně fajnovou komedii.(13.10.2015)

UPC My Prime - Ale tak dalo se. Už jenom obsazení mě bavilo. Samozřejmě se mohlo více přitlačit na pilu, nicméně pan Svoboda zvládl svůj debut a nenatočil tupý film. Potřebuje to jenom dopilovat. Jsem zvědav na jeho další počin - Jak se zbavit nevěsty. 69%(5.8.2016)

Film je dobrý, zasmál jsem se. Bohužel to kazí faktické nesrovnalosti, jako, že jedou z Nymburku do Nízkých Tater přes Brno po silnici, která je na opačným konci republiky. A pak casting....ufff. David Novotný je dobrej herec, proti tomu nic, ale jako Don Juan a vodní pólista? To je samo o sobě k zasmání, ale v konečným důsledku to působilo trapně a nevěrohodně. Navíc z jeho postavy udělal scénárista totálního blba. Product placement na to příšerný rádio byl přehnaný. Skvělý Andrej Hryc a volba skupiny Portless. Z námětu se však dalo vytěžit víc.(5.11.2015)

• - Cedule označující číslo silnice 7 ve vzdálenosti 20 km od Brna je nesmysl, protože tato silnice vede z Prahy na hraniční přechod Hora Sv. Šebestiána / Reitzenhain. (petrsv)

• - Autobusová zastávka u restaurace UGregorů, kde se scházeli hlavní protagonisté filmu, byla pouze kulisa, ve skutečnosti zde autobusy nejezdí. (M.B)

• - Téměř celý film se natáčel v Nymburce. Natáčelo se také v Poděbradech a Nízkých Tatrách. (M.B)