Sam Ellis (Patrick Wilson) je muž na vzestupu - špičkový prokurátor stojící na prahu zářivé budoucnosti. Když se do něho zblázní stážistka (Dianna Agronová) z jeho kanceláře, Sam se neuváženě pokusí ukojit své touhy setkáním s luxusní společnicí. Zjistí ale, že mu tenhle zážitek přináší mnohem víc uspokojení a vzrušení, než si kdy dovedl představit. Po druhé schůzce následuje třetí a jeho život se záhy začne vymykat kontrole. Zatímco se Sam potýká s vnitřními démony, ocitne se ve víru volebních příprav na post generálního prokurátora. Rázem se stane středem zájmu veřejnosti a je nucen přijímat stále nebezpečnější opatření, aby mu tisk, právo ani manželka (Lena Headeyová) nestály v cestě. (HBO Europe)

Chrustyn

Po všech směrech absolutně průměrný film o muži, který má vše a svým egem se to "chystá" zničit. Na podobné téma vznikla spousta zajímavějších filmů. ()

anderson

K tomuto filmu by som očakával viacej komentárov, veď v ňom hrajú pomerne schopní protagonisti na čele so slizko-slabošským Wilsonom a machiavelistickou kočkou Lenou. Ale aj podľa toho mála hodnotiacich je jasné, že očakávali niečo iné než nakoniec dostali. Aj ja som spočiatku očakával niečo na spôsob OSUDOVEJ PRÍŤAŽLIVOSTI. Chyba lávky! Toto je ten pravý DEŇ ZRADY aka "BŘEZNOVÉ IDY". Tento film si s divákom / voličom vytiera zadnicu rovnako ako naša blahej pamäti GORILA. Asi preto zostane tak hlboko nepochopený. Veď ak chcú ľudia hrdinu, tak im ho treba dať. (10.1.2017) ()

Morholt

Chápu závislost na drogách, chápu závislosti na alkoholu či nutkání pokoušet štěstí u automatů. Ostatně sám jsem závislý na nikotinu. Nicméně nerozumím tomu, když někdo chorobně visí na šlapkách a to takovým způsobem, že má jeho posedlost atributy závislosti na výše zmíněných jedech. To mi hlava nebere a proto mi přišel Zipper hodně přitažený za vlasy. A proto mě první polovina filmu příliš neoslovila, protože Wilson v ní vlastně jen objížděl štětky. Když pak začalo vyšetřování, tak se děj trochu někam pohnul a ta snaha zamést vše pod koberec byla celkem vydařená. Stejně tak mě bavili Lena Headey a Ray Winstone, kteří se v druhé hodině dostali víc do hry. Ale celkově mě film nijak zvlášť neoslovil a podle mě ani neobstojí jako obžaloba prohnilé vyšší společnosti, která si ze své pozice může dovolit co se jí zlíbí. Horší průměr. 40% ()

maddy

Zo začiatku slušná dráma o faloši ľudí a skazenosti v politike, ktorá sa však neskôr rozpadá a stáva čoraz jednotvárnejšou. Páči sa mi, že hlavný hrdina je antagonista, ktorého divákovi nemá byť ľúto, ani nemá budiť výrazné sympatie, pretože je to nadržaný idiot, ktorý si kazí vlastný život, no aj napriek tomu za cestou na vrchol urobí hocičo. A to isté neskôr platí aj pre jeho manželku, ktorá je schopná kvôli ceste za životom v prvej lige odhodiť všetky morálne zábrany. Herecky je to prvotriedna prácička a Patrick Wilson by si už zaslúžil nejaké to ocenenie (to myslím vo všeobecnosti, nie konkrétne za tento film), rovnako snaživá je aj Lena HEadway ???, ktorá však má omnoho menej priestoru. Problém je však ten, že ani jedna z týchto postáv nie je komplexná. Postava Patricka Wilsona je celý čas prezentovaná ako začínajúci politik, ktorý si za chrbtom manželky chodí užívať so štetkami, teda pardon profesionálnou eskortou. A o tom to v podstate celé je až do záveru. Navyše v druhej polovici prichádza na rad aj niekoľko nedôveryhodných scén, napríklad osobne si neviem predstaviť, že niekto môže byť tak nadržaný, že keď ho zrazí auto tak doráňaný vstane a uteká za štetkou alebo sa zbavovať v takej chvíli dôkazov o svojej nevere, keď si všimne, že eskort môže byť sledovaný; prípadne, že sa najprv psychicky zlomí a so sloními slzami v očiach štetke posťažuje ako mu je všetko ľúto a vzápätí ju v tom aute aj vytrtká. Záver o tom, že ľudia sa nemenia a falošná sviňa ostane vždy iba falošnou sviňou je fajn, pretože ponecháva divákovi možnosť si interpretovať poslednú scénu samému, no celkovo Zipper (debilný to názov) ponúka iba priveľmi obmedzený pohľad na problematiku. Oveľa viac by mu svedčalo rozviesť vedľajšie línie (s novinárom, politickou scénou) do komplexnejšieho celku. CELKOVO: 2,5* (5/10) ()

kaylin

Takový hezky pokrytecký film, který není schopen ukázat nic, co by bylo alespoň trochu kontroverzní. Ano, je to o tom, jak je možné žít na úkor rodiny, jak je možné si zničit manželství a člověk se zde démonizuje, ale v podstatě do takové podoby, že ono je to vlastně lepší a nějaké hodnoty až tak důležité nejsou. No, ať už si každý přebere, jak jsou důležité. ()

Aljak

Popis k filmu znel celkom dobre, len škoda že sa celý dej točil stále dokola o tom istom. Pán egomaniak dostal chuť na prostitútky a nedokáže si povedať Stop. Popri tom aj naďalej vystupuje ako ten najsvedomitejší a najčestnejší na svete. Proste vrcholné pokrytectvo v úplnej nahote, ktoré by bolo dobrou ideou filmu, len keby ten dej a zápletka boli o čosi epickejšie. Bohužiaľ, veľká nuda! ()

PROCESOR

Zajímavý snímek co mapuje závislost na společnosti lehkých žen. Samozřejmě, že jde o veledůležitého týpka co se chystá jít kariérně strmě vzhůru a má mu to, jak se patří řádně zkomplikovat život. Navíc se zdá být nepochopitelné, proč takový fešák a privilegovaná osoba, co může mít každou na kterou ukáže, riskuje vše. Že by šlo o ten pocit moci, že ted mu patří na hodinku, nebo právě to riskování a strach z prozrazení. Nebudu se pouštět do morálních otázek, zda je klasická nevěra horší, či ne. Výsledek je vždy stejný a státní zástupce v tom pěkně lítá. ()

octopuska

To se jednou Centrální Mozek Lidstva rozhodl sestoupit do rozkroku a tak se mu tam líbilo, že už se nehnul a panáček pokaždé, když chtěl přemýšlet musel rozepnout poklopec, to si teda máknul :). ()

Johnny.ARN

V konečnom dôsledku sa podarilo presne trafiť názov filmu s tým, o čom bol. A to sa tak často u distribútorov nestáva. Chalanisko so skvelou kariérou, jebavou manželkou, bielym Mercedesom bass drum našiel záľubu v luxusných kurvách. Jebal to hlava nehlava až raz si tak trošku všimol, že to ide celé do sračiek. Ostal z toho celý vyhúkaný, s prázdnym kontom a plnými vajcámi, preto zneužil svoje právomoci a robil všetko preto, aby tento prúser prežil. V tomto momente stratil film na atraktívnosti, tempe a stalo sa z neho už len dlhé predlhé utrpenie, plné dialógov a takej divnej atmosféry, ktorá sa nedá identifikovať. Už vás vôbec ani nenadchne, že nejaký pisálek vie o tom prípade viac ako celá FBI dokopy, že vlastne aj tá jebavá manželka je vo svojej podstate kurva a neprežila by, keby jej mužíček prišiel o lóve a ona by musela zase začať robiť súkromnú právničku a záver vás preto už absolútne neprekvapí. Spraviť to ako porno, pridať viac vyhrotených scén, trošku viac pochrúmať ten Mercedes a dodať ešte nejakú mŕtvu kurvu v garáži a bol by to plný počet. Tatko len silné 2 z 5 ()

VanTom

Chorobná posedlost dívkami z eskortu (je špatná, áno - a ilegální) může značně zkomplikovat manželství i právní praxi, resp. politickou kandidaturu. Působivá psychologická studie nemocného muže namísto (ehm) pronikání do hloubky moralizuje nad dvojakostí mravních standardů a pokrytectvím, což v závěru s kazatelsky zdviženým prstem dotáhne až do obžaloby (= parodie) zkaženosti nejmocnějších (úplně jako Underwoodovi v 'House of Cards'). ()

Lukoboss

Je to nicneříkající, v podstatě bez příběhu, konec je takřka bez konce (aneb jak si to kdo přebere) a nezachraňuje to ani L. Headey, kterou mám jinak vcelku rád. Ono to tak celý nějak plyne a valí se to pomalu, není tam nějaká pořádná zápletka, nic zajímavýho, co by tu linii narušilo, a to je samozřejmě špatně. Za chvilku už ani nebudu vědět, že jsem to viděl. ()

Hanys_

Chlápek dostane chuť na mladý maso a ikdyž má doma Lenu Headey, tak na těch mladých šlapkách začne být závislý. Do toho si ale musí dávat pozor, aby na to někdo nepřišel. Dobře, chápu..ale kde byl sakra nějaký děj? ()

Giggs

Rozpravka o pravnikovi, ktory suka, suka, suka, az si vysuka mozog z hlavy. A zrejme ho vysukal aj scenaristovi. ()

Prochy38

Jako mně se to líbilo. P. Wilson umí zahrát i chlapa, co měl vše a vše taky skoro spláchl do hajzlu. Hodně sympatické obsazení a hlavně příběh dnes dost aktuální obecně. Já spokojen, pecku jsme nečekal. ()

bararich8

Trailer se tváří vážněji a dospěleji, ale ve výsledku dostanete film, kde je hlavní nitka příběhu vlastně úplně o ničem. Čekáte, jak se ta zapeklitá situace celá vyvrbí a najednou koukáte na závěrečné titulky - konec to jakýsi má, ale je to jen takový malý výsek toho, co všechno se ve filmu začalo odehrávat. Naproti tomu stojí slušné herecké výkony hlavních aktérů. Šedivý průměr, 3*. ()

Acrobat odpad!

Nepravdepodobne vzrušujúci film o egu, ktoré nedomyslelo hodnoty, ktoré ho mohli posunúť. Nie tu dole ale tam hore. (nymfo)maniak v silnej pozícii tlačiť na pílu, ale niekto ju zabudol pripojiť do elektriny a tak nejde. Silené pozície, nestotožnenie sa s hrdinami a slabé odsúdenie sa nemohli vyvolať vášne, zhnusenie. Chladný vzťah k filmu, ktorý nemohol vzniknúť. Tak ako všetkých pri povedzme... eskorte. Žena režisér - muž najväčší podliak ... frazeologicko-rečnícke spojenie. (videné 24.11.2016, BDrip) ()

sehe

Film skôr o špine v politike,lepších rodinách,právnikovi,ako o špine v eskortnych agentúrach,ktoré tie persony z lepšej spoločnosti využívajú. ()

TommyDiamond

"Musíte být čistý jako lilie, lidé totiž hledají někoho lepšího než jsou oni sami." Ano, hlavní hrdina tomu šel vyloženě naproti.... Patrick Wilson je vysoký státní úředník a má nakročíno do velké politiky. Podlehne však svému chtíči, který může zničit úplně vše co budoval. Naštěstí když už jde do tuhého má při tobě náš hrdina ambiciozní manželku Lenu Headey, která kvůli jeho kariéře a hrozbě veřejného ponížení dokáže celou situaci stabilizovat. Upřímně mě snímek přijemně překvapil, hlavně příběhově. Provedení nebylo úplně nejlepší, ale upocený Wilson a rázná Headey to rozhodně zachránili. Za mě tři hvězdy ()

Mamlas odpad!

Vleklé a nudné dramíčko, kde muž je aspirant na senátora a zároveň výkonný obšoust. Když se po asi hodině nulového a zcela nezajímavého děje dozví o jeho vstřícném vztahu k prostitutkám a jejich práci manželka, tak je nasraná, ale pak ji to přejde a, pozor, bude spojler, muž se stane senátorem a je dál obšoust. Opravdu, velice nápaditý a zajímavý film, který musíte vidět. (4%) ()