poster

Musím tě svést

Drama / Komedie

Česko, 2002, 88 min

Střih:

Boris Machytka

Scénografie:

Martin Kurel
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mikita
  **

  Ten konec jsem nepobrala. Jinak absenci věrohodnosti vyjadřování u Jana Krause mi vynahradilo to, jak jim to s Ivanou Chýlkovou společně klape.(27.1.2013)

 • Trellíno
  ***

  Slušná komedie, nebo co to vlastně mělo být. Bohužel film hodně ruší přehršle hluchých míst a ptákovin, jako třeba sledování Chýlkové Biskou, to jsem nestíhal. Jinak se mi film docela líbil. Velice mě překvapil Jan Kraus, který je v roli svůdníka ohromně roztomilý. Jako celek mi Musím tě svést přišel ohromně zdlouhavý a říkal jsem si, že zkrácení by tomuto filmu neuškodilo. Až potom mě překvapila stopáž, která už moc zkrátit opravdu nešla.(31.8.2002)

 • movie
  **

  Podobné věci jedině do tv, ale v žádném případě do kina!(22.8.2002)

 • Gilmour93
  ***

  Místy dosti odfláklé a vy nevíte, jestli je na konci za blbce Kraus, Chýlková, Trojan a nebo vy. Jediná hvězda našeho talk show vypadá v měsíčním svitu jako Robert Blake..(7.11.2008)

 • StarsFan
  **

  Námět zajímavý, jeho ztvárnění ale kvalitou připomíná televizní béčko z let osmdesátých. Zdlouhavé, umělé, amatérské, nevýrazné, nudné. Pět minut po skončení to ve mně nezanechalo naprosto nic, takže obdivuju každého, kdo tomto filmu dokáže napsat více než pět vět.(15.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace