Musím tě svést

Boris Machytka

Scénografie:

Martin Kurel
  • Mikita

Ten konec jsem nepobrala. Jinak absenci věrohodnosti vyjadřování u Jana Krause mi vynahradilo to, jak jim to s Ivanou Chýlkovou společně klape.(27.1.2013)

Slušná komedie, nebo co to vlastně mělo být. Bohužel film hodně ruší přehršle hluchých míst a ptákovin, jako třeba sledování Chýlkové Biskou, to jsem nestíhal. Jinak se mi film docela líbil. Velice mě překvapil Jan Kraus, který je v roli svůdníka ohromně roztomilý. Jako celek mi Musím tě svést přišel ohromně zdlouhavý a říkal jsem si, že zkrácení by tomuto filmu neuškodilo. Až potom mě překvapila stopáž, která už moc zkrátit opravdu nešla.(31.8.2002)

• movie

Podobné věci jedině do tv, ale v žádném případě do kina!(22.8.2002)

Místy dosti odfláklé a vy nevíte, jestli je na konci za blbce Kraus, Chýlková, Trojan a nebo vy. Jediná hvězda našeho talk show vypadá v měsíčním svitu jako Robert Blake..(7.11.2008)

• StarsFan

Námět zajímavý, jeho ztvárnění ale kvalitou připomíná televizní béčko z let osmdesátých. Zdlouhavé, umělé, amatérské, nevýrazné, nudné. Pět minut po skončení to ve mně nezanechalo naprosto nic, takže obdivuju každého, kdo tomto filmu dokáže napsat více než pět vět.(15.8.2011)