Musím tě svést

Česko, 2002, 88 min

Boris Machytka

Scénografie:

Martin Kurel

Komediální drama /to je blbost,co?.)/ o jednom prapodivném trojúhelniku, ministryně, její manžel v domacnosti a Jan Kraus, bylo spíše komedialní než dramatické . Výkony hlavních představitelů se mě líbili .Bohuže konec filmu ,mě nesvedl i když musel.(7.7.2006)

Připravil jsem se předem na hovadinu, ale čekalo mě milé překvapení. Hlavní herecké trojici nemám co vytknout; dále jsem potěšený uvěřitelností příběhu a hudbou Tomáše Varteckého a Anny K. Jen ten konec už režisérka přepálila; v reálu by to tak těžko mohlo dopadnout. Celkově hodnotím slabšími 4*.(6.11.2008)

Místy dosti odfláklé a vy nevíte, jestli je na konci za blbce Kraus, Chýlková, Trojan a nebo vy. Jediná hvězda našeho talk show vypadá v měsíčním svitu jako Robert Blake..(7.11.2008)

Výborný soundrack, to je ona hvězdička navíc, v jinak docela průměrné a vlastně i průhledné politicko manželské hře. Hra se mění ve střet s pravdou, která utvrzuje v tom, že svobodná upřímnost je základním rozdílem mezi manželkou a političkou.(12.1.2014)

Trojan a Kraus - toť vše co film drží(9.1.2008)