poster

Musím tě svést

Drama / Komedie

Česko, 2002, 88 min

Střih:

Boris Machytka

Scénografie:

Martin Kurel
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sarkastic
  ****

  Připravil jsem se předem na hovadinu, ale čekalo mě milé překvapení. Hlavní herecké trojici nemám co vytknout; dále jsem potěšený uvěřitelností příběhu a hudbou Tomáše Varteckého a Anny K. Jen ten konec už režisérka přepálila; v reálu by to tak těžko mohlo dopadnout. Celkově hodnotím slabšími 4*.(6.11.2008)

 • Damiel
  ***

  52 % - Průměrný film, na poměry kvalit české kinematografie možná i nadprůměrný. Přišlo mi to takové vlažné, chybělo mi vžití se do děje, protože nikdo z hrdinů nepadl do oka.(28.1.2007)

 • Beast
  ***

  Možná je mou výhodou, že jsem viděl film až v TV, a docela mile mě překvapil. Ovšem souhlasím s tím, že to není film do kina - jako televizní film, by dobře splnil svůj účel v neděli v 8 večer.(23.11.2003)

 • movie
  **

  Podobné věci jedině do tv, ale v žádném případě do kina!(22.8.2002)

 • Mariin
  ***

  Formálně dobrý film o velmi ošklivých věcech, Kraus tu představuje největšího hnusa, tyhle role mu sedí. Vše v tomto filmu působí tak nějak nelidsky, cize, komediantsky, pražsky...(12.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace