poster

Musím tě svést

Drama / Komedie

Česko, 2002, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • YURAyura
  *

  Chtelo by se rict satira o krizi manzelstvi a politiky v CR. No ale jak historie ukazala, kdyz vsichni delame totez nemusi to byt totez. Chylkova sice po vzoru svych politickych kolegu pusobi krasne plasticky a argantne, ale jestli toto ma by jakymsi pokracovanim Casu slushu/dluhu tak to je vazne upadek na n-tou. Tak bych rekl, naprosto zbytecny film.(16.8.2005)

 • Mariin
  ***

  Formálně dobrý film o velmi ošklivých věcech, Kraus tu představuje největšího hnusa, tyhle role mu sedí. Vše v tomto filmu působí tak nějak nelidsky, cize, komediantsky, pražsky...(12.1.2014)

 • Zíza
  **

  Hm, ještě pořád přemýšlím o smyslu filmu, hledám pointu. To jsem byla tak nalitá, že jsem ji nenašla?(4.8.2008)

 • Shaqualyck
  ***

  Jan Kraus je nepochybně vynikající moderátor, o svých hereckých kvalitách mě ale (ani tady) nijak zvlášť nepřesvědčil. Totéž naštěstí neplatí o zbylých vrcholech pokřiveného milostného trojúhelníku - Ivaně Chýlkové a (především) Ivanu Trojanovi. Příběh je sice takové to typické záchodové čtení rozmrzelých třicátnic, nicméně je to natočené ve slušném tempu a má to nezpochybnitelný relaxační potenciál. Když navíc přičtu k dobru fakt, že na soundtracku odvedl „Varťák“ kus poctivé práce, nemám problém dát za tři.(10.7.2009)

 • Dr.film
  ***

  Díky talentovanému hereckému triu Chýlková-Kraus-Trojan má film patřičnou šťávu a jeho zpracování určitě zaujme širší divácké publikum.(28.11.2003)

 • - Jan Kraus, hrající roli programového svůdce Oty, je ve skutečnosti životním partnerem Ivany Chýlkové, která si s chutí zahrála citově frustrovanou političku. (Taninaca)

 • - Svůj druhý celovečerní film natočila scenáristka a režisérka Andrea Sedláčková na základě soudničky ve francouzském tisku. (Taninaca)

 • - V roce 2002 získal Ivan Trojan ocenění Český lev za Nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace