poster

Musím tě svést

Drama / Komedie

Česko, 2002, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jeanne
  ***

  První, co člověka musí napdnou je, že Kraus ten scénář čte, jako by se mu vysmíval! Pak však začnete mít dojem, že se vysmívá divákům vůbec, nebo své roli nebo... a nakonec se člověk zadívá do děje a na ten jeho čtený styl přistoupí. Vlastě po chvíli se zase nudím a spíš začínám uvažovat o tom jakým vtipným a originálním koncem nás film asi překvapí a už se těším. Pak ten konec přijde a s ním dost zklamání. Na druhou stranu, musím uznat, že natočit film o třech hlavních postavách a naprosto bez jakýchkoli malých veldejších zápletek a postav je originální. Jen ty svérázné postavičky (Chýlková a Kraus) mi k sobě nejdou. Jenomže, kdo se k nim vlastně hodí? Zkrátka jsou tak divní, že na sebe zbyli (vlatně nejen v tomto filmu) :-)(1.12.2003)

 • Mariin
  ***

  Formálně dobrý film o velmi ošklivých věcech, Kraus tu představuje největšího hnusa, tyhle role mu sedí. Vše v tomto filmu působí tak nějak nelidsky, cize, komediantsky, pražsky...(12.1.2014)

 • Frenegonda
  ***

  Nenene a já s tebou nechci spát:-)(7.11.2008)

 • Jillen
  ***

  Místy jsem se opravdu bavil...prostě Kraus a Trojan + tedy mě nesympatická Chýlková...ovšem ti dva pánové...oba jsou to skvělí herci s velkým "H" a jen díky nim toto za něco stojí. Dávám 55%(5.6.2006)

 • Shaqualyck
  ***

  Jan Kraus je nepochybně vynikající moderátor, o svých hereckých kvalitách mě ale (ani tady) nijak zvlášť nepřesvědčil. Totéž naštěstí neplatí o zbylých vrcholech pokřiveného milostného trojúhelníku - Ivaně Chýlkové a (především) Ivanu Trojanovi. Příběh je sice takové to typické záchodové čtení rozmrzelých třicátnic, nicméně je to natočené ve slušném tempu a má to nezpochybnitelný relaxační potenciál. Když navíc přičtu k dobru fakt, že na soundtracku odvedl „Varťák“ kus poctivé práce, nemám problém dát za tři.(10.7.2009)

 • - Jan Kraus, hrající roli programového svůdce Oty, je ve skutečnosti životním partnerem Ivany Chýlkové, která si s chutí zahrála citově frustrovanou političku. (Taninaca)

 • - V roce 2002 získal Ivan Trojan ocenění Český lev za Nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli. (M.B)

 • - Svůj druhý celovečerní film natočila scenáristka a režisérka Andrea Sedláčková na základě soudničky ve francouzském tisku. (Taninaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace