poster

Musím tě svést

Drama / Komedie

Česko, 2002, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zíza
  **

  Hm, ještě pořád přemýšlím o smyslu filmu, hledám pointu. To jsem byla tak nalitá, že jsem ji nenašla?(4.8.2008)

 • Beast
  ***

  Možná je mou výhodou, že jsem viděl film až v TV, a docela mile mě překvapil. Ovšem souhlasím s tím, že to není film do kina - jako televizní film, by dobře splnil svůj účel v neděli v 8 večer.(23.11.2003)

 • Lynn
  ***

  Film by docela ušel, zápletka byla zajímavá a dobře rozehraná. Ale co ten konec, tohle by přece žádná manželka (a ani manžel) neudělala !(6.2.2004)

 • Shaqualyck
  ***

  Jan Kraus je nepochybně vynikající moderátor, o svých hereckých kvalitách mě ale (ani tady) nijak zvlášť nepřesvědčil. Totéž naštěstí neplatí o zbylých vrcholech pokřiveného milostného trojúhelníku - Ivaně Chýlkové a (především) Ivanu Trojanovi. Příběh je sice takové to typické záchodové čtení rozmrzelých třicátnic, nicméně je to natočené ve slušném tempu a má to nezpochybnitelný relaxační potenciál. Když navíc přičtu k dobru fakt, že na soundtracku odvedl „Varťák“ kus poctivé práce, nemám problém dát za tři.(10.7.2009)

 • mchnk
  ****

  Výborný soundrack, to je ona hvězdička navíc, v jinak docela průměrné a vlastně i průhledné politicko manželské hře. Hra se mění ve střet s pravdou, která utvrzuje v tom, že svobodná upřímnost je základním rozdílem mezi manželkou a političkou.(12.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace