Shakira - Dare (La La La)

(hudební videoklip)

Hudba:

Shakira

Shakira

corpsy

Mandler bol zrejme uhranutý krásou titulnej speváčky a nebol pri zmysloch, pretože natočil najslabší videoklip vo svojej kariére. ()

angel74

Nedokážu pochopit, proč je Shakira tak oblíbená, když hlasově nijak nevybočuje z běžného průměru. Tahle příšerná odrhovačka je toho zářným příkladem. Videoklip působí jen o fous lépe než skladba samotná. (30%) ()

Mr.Ripley

Po nekvalitní parodii Can't Remember to Forget You na Me Againts The Music a efektivně natočeném Empire, přichází prázdné La La La. Z klipu a songu celkově vyplývá jediné! Asi se také dám na psaní textů, když je to tak jednoduché. ()

PatrikP4

Shakira mi příjde že se tímto klipem bavila a jestli to tak je tak mi to vůbec nevadí a tak to má bejt... Nehleďe na to že to prvních dejme tomu 45 vteřin tanečně docela rozjela a to se mi líbilo... ()

martin1m2

Ani nespočítam koľko krát bol tento song odložený, preložený, zrušený. 1. x mal bodovať pod názvom Truth or Dare (On the Dancefloor) už v roku 2012. Po úspechu albumu Sale el Sol (2010) plánovala Shakira návrat s ďalším albumom. Pôvodné prvé video sa točilo v Lisabone v lete 2012. Dodnes nájdete na nete množstvo fotiek a amatérske videá, videá zo zákulisia a krátke ukážky pôvodnej verzie. Taktiež nezrátam koľko kraťasov tejto verzie som si pozháňal a koľko vzniklo dlhších ukážok, kt. som mal v mobile a počúval ich dokola nevediac sa dočkať klipu. No a potom to prišlo --- Piqué a deti :D A bolo po pesničke, Shakira v milostnom opojení a potom tehotná. A bolo aj po hudbe a CD :D Shakira sa nakoniec predsa len vrátila s obmenenou verziou a názvom Dare (La, la, la). Osobne sa mi táto verzia nepáči, sklamala ma a to je ešte nič proti tomu ako neuveriteľne ma sklamal klip. Ok Shakira po pôrode atd ... ale aj tak oproti štandardu čo dáva ... to bola bieda. Oveľa viac sa mi páči verzia pre MS vo futbale. Môže sa zdať, že song je fakt odveci a slabučký ... Ale Shakira nepredpokladala, že ju oslovia na spolupácu s MS vo furbale už 3. x po sebe (áno! správne - 3tí :P Som na ňu hrdý) ... a zakaždým šlo o megahity ... Čoho dôkazom boli aj reklama na Activiu, úspešný klip, mega hranosť v rádiách 3tie majstrovstvá po sebe ... a aj, že si diváci, fanúšikovia a športový svet Shakiru vyžiadal, aby zatvárala ceremoniál ... Pretože hlavnou pesničkou sa stala tá od Pittbulla a J. Lo - ale Shakira ich zabupala do zeme ;) Od majstvostiev k majstrovstvám sú však tie songy slabšie a slabšie. Hips Dont Lie (Bamboo) ... Waka Waka ... Dare ... Neviem čo čakať od dalších majstvostiev ... či do toho Shakira vôbec znova pôjde ... Každopádne by ma to potešilo, ale dúfam, že ak náhodou ... tak na tej pesničke fakt popracujú ... Inak by už vážne mohla byť čo sa týka majstovstiev jej posledná ... Toto je proste po toľkých rokoch čakania dosť veľké sklamanie ... Aspoň, že ten futbalový klip je fajn :) ()

JaninaM

Další taneční vypalovačka s mimořádně chytlavým refrénem. Navíc byla použita do reklamy na jogurt a patřila mezi oficiální songy světového šampionátu ve fotbale, takže o skvělé promo měla postaráno. ()