poster

Bastille Day

 • Francie

  Bastille Day

 • Velká Británie

  The Take

Akční

USA / Francie, 2016, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ****

  “NEJSOU TO TERORISTI, JSOU TO ZLODĚJI!“… /// Michael by z fleku mohl patřit k Podfukářům. A díky svýmu chmatáckýmu umu má bombu. V medvídkovi. Takže za pár okamžiků je podezřelej z terorismu. Naštěstí (pro něj i pro nás) se objevuje drsňáckej Idris Elba, kterej ze sebe nemíní dělat kreténa, takže to béčkově válej a mně tím bavěj. Já tyhle francouzský jednohubky můžu. A že v nich není o náhody nouze? Inu, svět je malej... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Lžu, podvádím a píchám lidi jen proto, abych dostal to co chcu. 2.) Nevadí mi, když je příběh píčovina, hlavně že to vodsejpá. 3.) Thx za titule „titulkomat“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ *(2.10.2016)

 • Davies182
  ***

  Nechápu, jak se do týhle béčkový ptákoviny, vykrádající Okrsek 13 a Smrtonosnou zbraň, podařilo naroubovat tolik parádních akčních scén, ale líbilo se mi to. Když se Idris Elba zamračí, umře na světě deset koťátek.(25.9.2016)

 • castor
  ***

  Debut Brita Jamese Watkinse Jezero smrti nedával divákovi pranic zadarmo. Ukazoval fatální utrpení obětí, totální bezmoc i vývoj dnešní společnosti, ve které mladí lidé prakticky neodlišují virtuální a skutečný svět. Pak přišel s velmi funkční Ženou v černém a dokázal, že neselže ani s klasickou duchařinou. Říká se, že do třetice všeho.. tak proč sakra sáhl po lehkovážné akční jednohubce, kterou mohl natočit kdejaký poskok z fabriky Luca Bessona? Vysoce postavení hošani se urvali ze řetězu, dělají si, co chtějí, a francouzská policie je marná. V pařížských ulicích to vře, mladý kapsář s univerzitními ambicemi má žně a pohledná Kanaďanka Charlotte Le Bon zjišťuje, jaké to je neuposlechnout rozkaz. Idris Elba, o kterém se roky hovoří, že by jednou mohl coby 007 pro MI6 zabíjet, je slušný, ale přijde mi, že ho natáčení nijak zvlášť nebavilo. Prostě odmakat, shrábnout honorář a snad se příště objevím v látce, pod kterou je podepsaný spisovatel Ian Fleming. Pár solidních momentů to má, ale na víc než tři hvězdy nepůjdu.(24.8.2016)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Parádní film plný napětí. Skvěle jsem se bavil a to nesnáším akční filmy!(21.8.2016)

 • Yoshitsune
  *****

  Třetí největší černoch ve službách samotného strejdy Sama, a pokuď Tajná Britská služba ho odmítne, tak ať se jich nedoprošuje. Je tedy fakt, že se místy objevuje Bournův Down, ale než se to rozjede na plno tak Elba buď všechny vyfackuje a nebo postřílí. A tím pádem se hned dostáváme k příběhu, čekal sem nějaké klasické střílení do teroristů, kteří budou těžce multikulturní, to aby si nějaký Greenpeace blázius nestěžoval. Ooo jaké bylo překvapení, které si na mně příběh přichystal, takže doporučuji jedno nečíst obsah, (obsah stejně stojí za hovno) nekoukat na trailer a rovnou se vrhnout na film, tenhle příběh doporučuje devět teroristů z deseti. Elba je tedy sympatický až na půdu, ale co to parchantě které si Sean Bean udělal když měl dlouho chvíli ? Tak s levobočkem, to ze začátku bylo všelijaké, ale v půli se docela klučina vybarvil a získali si moje sympatie. Takže chemie mezi těmi dvěma je výborná, pak k sobě přiberou kanadskou Šarlotinku a tým je kompletní, tým? Ano tým, ona totiž ta bitka v dodávce. byla jedna z nejlepších týmových bitek, co lze ve filmech vidět a to nekecám. Ta akce je špičková, naprosto špičková, po dlouhé době sem si je zase, pustil víckrát přesněji třikrát. Joo až takhle sou ty akční scény vynikající, dojde i na přestřelky. A ta velká masová demonstrace, byla o tolik lepší, než ta v Řecku. Ohh málem bych zapomněl, natočit takovýhle film ve Franci, to bylo na Francouze velice, odvážné a jak je vidět nic nevynechali, takže doje i na nějaký ten rasismus a hajlovaní. Takže už jen za tohle k Frantíkům, jde velké plus, velice odvážné........možná trošku drzé, ale odvážným štěstí přece přeje. Elba ke konci to docela rozjede, teď nemyslím akčně nebo vtipně, no rozhodně nevypínejte.(3.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace