Jo jo, občas to tak bejvá. Upoutávka na pět hvězd, film na jednu! A tak to vidím i já. Spousty debilních frází a dialogů, spousty stupidity a spousty zabitého času. Na Vergaru a Witherspoon se dobře kouká, ale v jiných filmech. Zde je to tak špatné, že stěží dávám tu průměrnou známku. Slabota za 50%(27.9.2015)

• Lacike

Trailer vyzeral zabavne a obsadenie ustrednej dvojky ma nadchlo. Ale samotny film mi prilis zabavny nepripadal. Prvy problem je, ze ustredna dvojka je sice obsadena skvele, ale hraju tu dost otravne postavy. Druhy problem je, ze pokusy o komedialne sceny mi pripadali dost slabe. Sice to nebolo neznesitelne trapne ale iba nudne. Druhu polovicu filmu som uz len narychlo preklikal. Po slusnom trailery velke sklamanie. 4/10.(29.7.2015)

Neškodná oddechovka. Pobaví, většinou neurazí a až na pár víjimek to není ani nijak zvlášť trapný.(16.9.2015)

Taková jednoduchá komedie, u které jsem se i párkrát usmál. Příběh je celkem jednoduchý a asi ani ničím nepřekvapí. Obě hlavní hrdinky mají své kouzlo a věčné hádání je uvěřitelné a někdy i vtipné. Akce zde moc není, ale i tak film nenudí. Za mě 60% :)(14.8.2015)

• bourec

Sice to chvílema odkazovalo na takový ty starší krimi komedie z konce minulýho milénia,ale film doslova zazdila ústřední dvojice,která pro mě nesnesitelně prkenná,rozječená(i zásluhou posrannýho dabingu),a chvílema dokonce na pěstHroznej film.30%.(27.10.2015)