• Lacike

Trailer vyzeral zabavne a obsadenie ustrednej dvojky ma nadchlo. Ale samotny film mi prilis zabavny nepripadal. Prvy problem je, ze ustredna dvojka je sice obsadena skvele, ale hraju tu dost otravne postavy. Druhy problem je, ze pokusy o komedialne sceny mi pripadali dost slabe. Sice to nebolo neznesitelne trapne ale iba nudne. Druhu polovicu filmu som uz len narychlo preklikal. Po slusnom trailery velke sklamanie. 4/10.(29.7.2015)

• becki_tu

Po filmově výborném roku 2014 si Reese odskočila opět ke komediálnímu žánru a vznikla průměrná taškařice pro blíže nespecifikované cílové publikum, kde jedinou kvalitu reprezentuje právě Reese. Sofia Vergara mě totiž celý film iritovala svým nehereckým projevem, což je u jedné ze dvou hlavních postav v buddy movie trochu problém. Nemluvě o tom, že tři úsměvné scény jsou na 90minutový film také poněkud málo. Hot Pursuit nepřekvapil a bohužel se opět ukazuje, že kvalitní a originální komedie začínají být v Hollywoodu tak trochu ohroženým druhem.(30.7.2015)

Nenáročná příjemná komedie, vlastně taková variace na Půlnoční běh, s roztomilou Reese Witherspoon. Jen Sofia Vergara byla na můj vkus až příliš otravná.(2.7.2016)

• viperDavid

Nepovedená kravina. Vůbec nechápu jak do toho mohla jít Reese po to svém divokém výkonu we wild. Třeba si chtěla dopočinout od pořádných filmů, nevím, ale toho bylo teda něco. Akorát mě z toho bolí hlava(20.9.2015)

• kaposlav

Párkrát tam bol vtipný moment, nuž nemôžem si pomôcť, ale na mňa to pôsobilo ako ďalší diel nejakého úspešného filmu. Humor bol už silený, a miestami nefungoval tak ako mal. Niečo ako Policajná akadémia 5 a 6, či Sám doma 3 a 4. Buďto to tie herečky nezahrali dosť výstižne, alebo sa to stratilo v dabingu, ale nebolo to ono. Škoda, lebo som cítil dobrý potenciál, ale podľa mňa bol premrhaný, lebo sa to isto dalo spraviť lepšie na 3* aj viac. Niekto to pomrdal!(22.10.2015)

• - Film sa mal pôvodne volať Don't Mess With Texas. (m.a.t.o.)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 3. (Stanley619)

• - Při jedné scéně Sofia Vergara (Daniella Riva) chytila Reese Witherspoon (Cooper) tak silně, že jí hnula s vaječníky a Witherspoon musela jet do nemocnice. (hansel97)