Nenáročná příjemná komedie, vlastně taková variace na Půlnoční běh, s roztomilou Reese Witherspoon. Jen Sofia Vergara byla na můj vkus až příliš otravná.(2.7.2016)

Ach bože, Sofia Vergara.(10.9.2015)

Celkem vtipně šlapající akční komedie o dvojici daleko nesourodých žen - snaživé policajtce a naivní dámičce. 55%(14.11.2015)

• bourec

Sice to chvílema odkazovalo na takový ty starší krimi komedie z konce minulýho milénia,ale film doslova zazdila ústřední dvojice,která pro mě nesnesitelně prkenná,rozječená(i zásluhou posrannýho dabingu),a chvílema dokonce na pěstHroznej film.30%.(27.10.2015)

Divoká dvojka nabízí komedie o dvou odlišných typech žen.Jak to taky tak bývá v těchto filmech...a opravdu nečekejte nic převratného.Příběh o policajtce co byla už jako malá věrná představě být policistka ,protože pravidelně jezdila s tátou co by též strážníkem na skoro každý výjezd.Když se tato spořádaná a pravidel držící policajtka setká s manželkou svědka co má svědčit u soudu,ale je ještě předtím zavražděn a ona tak musí tuto úplně odlišnou osobu chránit,tak se naskytne řada vtipných i méně vtipných momentu.Pro mě to bohužel bylo spíš méně vtipné.Za mě tedy celkově 50% a tři hvězdy.(21.8.2015)