Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nirvana91
  **

  Oddychovka, ktorá nikoho neurazí a nikomu nespôsobí ujmu na zdraví svojou tuposťou. Sofia je krásna, Reese roztomilo došťukaná - tvoria skvelú dvojku. Jediné čo mi vadilo bola predvídateľnosť (ako to už u takýchto filmov chodí) a hudba v pozadí, ktorá mi prišla ako pre nejakých sedlákov.(7.8.2015)

 • Tommassi3
  *

  "Proč vypadáš jako José Bieber ??" ;)(11.4.2016)

 • zdenny
  **

  Celkem zábava na jedno zhlédnutí ano. Ale vůbec ne komedie, kterou bych měl vřele doporučit. Film mi připomínal "Millerovy na tripu" - kostrou příběhu a dějem, ne ale už kvalitou.(14.9.2015)

 • Malarkey
  ***

  Dostal jsem přesně to, co jsem chtěl. Super Reese a vostrou Sofii, které hláškovaly tak, že sem tam to bylo lepší a sem tam horší. Odpočinek ale na sto procent zajistily.(3.8.2015)

 • kleopatra
  ****

  Půlnoční běh v babím vydání. Sofía Vergara je nádherná a úžasná komediantka, její akcent žeru stejně jako životní filosofii její postavy. Z Reese nová Goldie Hawn nebude, ale poprala se s tím statečně a roztomile. Ač to procentuální hodnocení (51%) nenaznačuje, je to fajn zábava a záleží jen na tom, jak se k tomu chcete postavit.(20.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace