• freddy

Když se spojí jedna přehnaně horlivá policistka malá vzrůstem ale velká duchem s temperamentní a navíc sexy latinoameričankou, může to být vtipné. Když jsou navíc ještě na útěku a ta sexy holka to té policistce neusnadňuje, mohl by to být kopec srandy. Bohužel ve výsledku tahle komedie promarnila svůj potenciál, respektive čekal jsem od ní možná trochu více, než jsem nakonec dostal. Což může být i moje chyba, přece jen mít velká očekávání se občas nevyplácí. Nechápejte mě špatně, ono to bylo lehce stravitelné, milé, oddechové a dokonce místy i vtipné. Kromě toho se na Sofíi Vergaru fakt dobře dívá. Navíc zde byly i nějaké ty zvraty, malá lovestory, a celkově vlastně dobře namíchaná zábava. Ale bohužel na to, aby mě to nějak více nadchlo, scházel nějaký wow efekt, něco, co by mě přimělo říct si, že tohle je geniální a že to chci vidět znovu. Jako příklad dám autobus plný důchodců, který si přímo říkal o nějaké velkolepější a vtipnější využití. Leč nestalo se. Jako fajn zábava na jedno skouknutí je to vyhovující, ale nemohu říct, že by to bylo nezapomenutelné. I proto nakonec uděluji možná nespravedlivé, ale z mého pohledu oprávněné dvě hvězdy.(15.1.2017)

// Distribútor: Warner Bros. // Počet premietajúcich kín v USA: 3,037 // Otvárací Víkend v USA: $13,942,258 //(13.8.2015)

• FaceMan

Nesympatická dvojka čo už od začiatku filmu na Vás pôsobi tupo. Od toho sa ani veľa očakávať nedá preto som nič neočakával. Typická road komédia kde sa strieda primitívny humor s predvídateľným dejom. Pár krát som sa aj ja zasmial, dalo sa tam nájsť pasáž ktorá Vás pobaví ale inak nič. Je to niečo čo sme mali možnosť vidieť veľa krát len vždy s inými hercami.....(28.5.2015)

• viperDavid

Nepovedená kravina. Vůbec nechápu jak do toho mohla jít Reese po to svém divokém výkonu we wild. Třeba si chtěla dopočinout od pořádných filmů, nevím, ale toho bylo teda něco. Akorát mě z toho bolí hlava(20.9.2015)

Detinské, ale aspoň to šlape. "Cute blbka" Reese a "sexy líška" Sofía sa odlišnosťou postáv komediálne dobre dopĺňajú. Svoju cieľovku to poteší.(8.6.2015)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 3. (Stanley619)

• - Při jedné scéně Sofia Vergara (Daniella Riva) chytila Reese Witherspoon (Cooper) tak silně, že jí hnula s vaječníky a Witherspoon musela jet do nemocnice. (hansel97)

• - Film sa mal pôvodne volať Don't Mess With Texas. (m.a.t.o.)