// Distribútor: Warner Bros. // Počet premietajúcich kín v USA: 3,037 // Otvárací Víkend v USA: $13,942,258 //(13.8.2015)

Divoká dvojka nabízí komedie o dvou odlišných typech žen.Jak to taky tak bývá v těchto filmech...a opravdu nečekejte nic převratného.Příběh o policajtce co byla už jako malá věrná představě být policistka ,protože pravidelně jezdila s tátou co by též strážníkem na skoro každý výjezd.Když se tato spořádaná a pravidel držící policajtka setká s manželkou svědka co má svědčit u soudu,ale je ještě předtím zavražděn a ona tak musí tuto úplně odlišnou osobu chránit,tak se naskytne řada vtipných i méně vtipných momentu.Pro mě to bohužel bylo spíš méně vtipné.Za mě tedy celkově 50% a tři hvězdy.(21.8.2015)

• zdenny

Celkem zábava na jedno zhlédnutí ano. Ale vůbec ne komedie, kterou bych měl vřele doporučit. Film mi připomínal "Millerovy na tripu" - kostrou příběhu a dějem, ne ale už kvalitou.(14.9.2015)

Doprdele, to sou tady samý snobové? Give me a break s 51%! Já se teda královsky bavil a ani sem si nevšim, že už je hoďka pryč, jak to easy ugoinglo. Wídrspůnka je komik na jedničku, je to úžasná herečka, zvládá very good dramatic and komik roles as well. Zatím komedie roku!(20.9.2015)

• FaceMan

Nesympatická dvojka čo už od začiatku filmu na Vás pôsobi tupo. Od toho sa ani veľa očakávať nedá preto som nič neočakával. Typická road komédia kde sa strieda primitívny humor s predvídateľným dejom. Pár krát som sa aj ja zasmial, dalo sa tam nájsť pasáž ktorá Vás pobaví ale inak nič. Je to niečo čo sme mali možnosť vidieť veľa krát len vždy s inými hercami.....(28.5.2015)