Na Hot Pursuit jsem se těšil protože jsem si byl vědom faktu, že se u sledování filmu odreaguji, usadím a prostě si vychutnám těch osmaosmdesát minut s Reese Witherspoon a Sofíou Vergarou. Film zřejmě útočí na cílovou skupinu 'fanoušci pravé blondýny & a té Kolumbijky co vtipně mluví' - (Ani si nechci představovat jak dopadla dabovaná verze filmu!) - aneb skupina, která kina moc nenaplní. Já sám jsem od film očekával, že spousta vtipů bude zaměřená právě na druhou zmiňovanou, která bude mluvit a nikdo jí přes její akcent nebude rozumět, ale ačkoliv její akcent celkově hraje svou roli zas tolik vtipů na její účet rozhodně nepadlo. Co mi na filmu opravdu vadilo byly nesmyslně dlouhé scény, které ačkoliv měly být vtipné naopak působily křečovitě. Vadily mi momenty ve kterých se ječelo, protože ječet tyto dámy rozhodně umí ale čeho je moc toho je příliš. Ovšem celkově nejde o špatnou podívanou - svůj účel to splní, divák vypne a i když se musí snažit aby se bavil nakonec pár skvělých komediálních momentů dostane.(1.8.2015)

• klerik

Slabé a príliš uvrešťané. Otravné aj vďaka českému dabingu, kde sa neustále snažia dávať Vergare prízvuk a nedochádza im, že keby herečka rozprávala po česky asi by nechrochtala ako v angličtine... (porovnajte si slovenský a český dabing MODERNEJ RODINKY)...(27.7.2016)

Zabavnejsie ako so predpokladala. Ma to dobre tempo, chemia medzi hlavnym duom funguje na vybornu, je tam aj ar zvratov, ktore sa mozno daju cakat od zaciatku, ale mna prekvapili. Ma to dobru hudbu a obsadenie. Je to super oddychovka.(11.4.2016)

Neškodná oddechovka. Pobaví, většinou neurazí a až na pár víjimek to není ani nijak zvlášť trapný.(16.9.2015)

Blbost, která ani ne pobaví, ale na jedno zhlédnutí pobaví a to je to hlavní. Teda samozdřejmně když to nebudete brát vážné. ( 20.9.15/MAC )(20.9.2015)