Doprdele, to sou tady samý snobové? Give me a break s 51%! Já se teda královsky bavil a ani sem si nevšim, že už je hoďka pryč, jak to easy ugoinglo. Wídrspůnka je komik na jedničku, je to úžasná herečka, zvládá very good dramatic and komik roles as well. Zatím komedie roku!(20.9.2015)

• viperDavid

Nepovedená kravina. Vůbec nechápu jak do toho mohla jít Reese po to svém divokém výkonu we wild. Třeba si chtěla dopočinout od pořádných filmů, nevím, ale toho bylo teda něco. Akorát mě z toho bolí hlava(20.9.2015)

Sofia Vergara, I adore you!!!!(14.8.2015)

Já jsem si vůbec nedokázala představit, že by Reese Witherspoon se svou postavou mohla hrát roli policajtky. Podle tohoto filmu zřejmě může a nedělá jí to žádné problémy. Čekala jsem trochu víc bláznivin. Jako fórky týkající se výšky jsou fajn, ale jen na chvilku, pak omrzí, protože melou pořád to samé a to se samozřejmě oposlouchá. Český dabing to zabil. Napodobovaný španělský přízvuk byl hnus. Vždyť Sofia Vergara mluvila česky jako nevkusná ruská matróna a to se nedalo poslouchat.(6.1.2017)

Nenáročná příjemná komedie, vlastně taková variace na Půlnoční běh, s roztomilou Reese Witherspoon. Jen Sofia Vergara byla na můj vkus až příliš otravná.(2.7.2016)

• - Z představitelek obou hlavních rolí se během natáčení staly nejlepší přítelkyně. (zajda404)

• - Při jedné scéně Sofia Vergara (Daniella Riva) chytila Reese Witherspoon (Cooper) tak silně, že jí hnula s vaječníky a Witherspoon musela jet do nemocnice. (hansel97)

• - Přestože se příběh filmu odehrává v Texasu, natáčelo se v New Orleans v Louisianě. Natáčelo se i na Floridě. (Cheeker)