Dostal jsem přesně to, co jsem chtěl. Super Reese a vostrou Sofii, které hláškovaly tak, že sem tam to bylo lepší a sem tam horší. Odpočinek ale na sto procent zajistily.(3.8.2015)

• Dont

Občas jsem se i docela zasmál, takže úplně mimo to nebylo, ale těch trapných a nevtipných situací bylo bohužel víc. Navíc film je děsně uřvaný. Přemýšlím, kdo je cílovou skupinou podobného snímku a proč Reese do těchto filmů vlastně chodí. Je fajn, že si ze sebe dokáže udělat legraci, ale i tak by nemusela brát každou štaci...(2.8.2015)

• B-Boy1

40% ... Klišé pičovinka s minimom zábavných scén, aj to iba kvôli Sofii Vergare.(29.3.2016)

• Tommassi3

"Proč vypadáš jako José Bieber ??" ;)(11.4.2016)

• hansel97

Trailer lepší než filmy, přijde mi, že si do něj vyplácali snad všechny podařené vtipy. Jinak je to prostě průměr, který se dá shrnout frází "neurazí, nenadchne." Čekal jsem víc, takže to špatný hodnocení, je asi ovlivněný tím, že tohle mě prostě zklamalo. Reese i Sofía jsou skvělé, ale komedii, která podle mě nebyla moc vtipná a dopouštěla se klišé (možná na jedno pro mě velké překvápko), prostě neutáhnou ani ony. A dabovat Sofíu Vergara by měl být hřích nebo trestnej čin.(29.5.2015)