• MikeCool

Klasická naivní komedie s typickým, stupidním americkým humorem! Světlé momenty to mělo, na Reese Witherspoon se občas koukalo hezky. :-)(27.8.2016)

• becki_tu

Po filmově výborném roku 2014 si Reese odskočila opět ke komediálnímu žánru a vznikla průměrná taškařice pro blíže nespecifikované cílové publikum, kde jedinou kvalitu reprezentuje právě Reese. Sofia Vergara mě totiž celý film iritovala svým nehereckým projevem, což je u jedné ze dvou hlavních postav v buddy movie trochu problém. Nemluvě o tom, že tři úsměvné scény jsou na 90minutový film také poněkud málo. Hot Pursuit nepřekvapil a bohužel se opět ukazuje, že kvalitní a originální komedie začínají být v Hollywoodu tak trochu ohroženým druhem.(30.7.2015)

// Distribútor: Warner Bros. // Počet premietajúcich kín v USA: 3,037 // Otvárací Víkend v USA: $13,942,258 //(13.8.2015)

Divoká dvojka nabízí komedie o dvou odlišných typech žen.Jak to taky tak bývá v těchto filmech...a opravdu nečekejte nic převratného.Příběh o policajtce co byla už jako malá věrná představě být policistka ,protože pravidelně jezdila s tátou co by též strážníkem na skoro každý výjezd.Když se tato spořádaná a pravidel držící policajtka setká s manželkou svědka co má svědčit u soudu,ale je ještě předtím zavražděn a ona tak musí tuto úplně odlišnou osobu chránit,tak se naskytne řada vtipných i méně vtipných momentu.Pro mě to bohužel bylo spíš méně vtipné.Za mě tedy celkově 50% a tři hvězdy.(21.8.2015)

• carlos 2010

Dosť infantilné určené najmä pre fanúšikov RW.(17.9.2015)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 3. (Stanley619)

• - Přestože se příběh filmu odehrává v Texasu, natáčelo se v New Orleans v Louisianě. Natáčelo se i na Floridě. (Cheeker)

• - Film sa mal pôvodne volať Don't Mess With Texas. (m.a.t.o.)