Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Figusek
  ***

  Jo jo, občas to tak bejvá. Upoutávka na pět hvězd, film na jednu! A tak to vidím i já. Spousty debilních frází a dialogů, spousty stupidity a spousty zabitého času. Na Vergaru a Witherspoon se dobře kouká, ale v jiných filmech. Zde je to tak špatné, že stěží dávám tu průměrnou známku. Slabota za 50%(27.9.2015)

 • lamps
  **

  Reese Witherspoon schytala dost nesnesitelnou postavu, ale přesto zůstává roztomilou a sympatickou dívčinou, a Sofia Vergara, to je zkrátka nádherný kus ženské, kterou by chtěl mít každý chlap denně na očích, a její role "na vysokých podpatcích a s úschovnou ve výstřihu" ji byla napsána přesně na tělo. Nicméně, jakkoli se na obě krásně kouká, příběh vyznívá spíše jako nezávazné blbnutí dvou ukřičených kamarádek, které chtěly pod taktovkou třetí ženy přispět do tentokráte odlehčených vod filmového feminismu a připomenout, že i absurdní ženské týmovky mají v akčních komediích své dny. Nic proti, ale opravdu to nebyla legrace ani v takové míře, aby se dalo mluvit o fajnové oddechovce, natož pak o zábavné sexy oddechovce.... U filmů s podobnou tématikou si vždycky raději vyberu chlapský Půlnoční běh, krásné holky hold nejsou všechno... 40%(14.12.2015)

 • ywo666
  **

  Blbosť na entú. Baby si natočili babský film a ukázali, že srandu by asi mali nechať radšej chlapom. Obe postavy som mal chuť polovicu filmu zabiť. Sofia je jedna z absolútne top sexíc po 40tke. Ale to samo o sebe film nezachráni. Pár vtipov tam bolo a vždy obložené nánosom trapošiny. A 40% všetkých vtipov bolo vyzradených už v trailery. 45% a premárnený potenciál.(10.8.2015)

 • bourec
  **

  Sice to chvílema odkazovalo na takový ty starší krimi komedie z konce minulýho milénia,ale film doslova zazdila ústřední dvojice,která pro mě nesnesitelně prkenná,rozječená(i zásluhou posrannýho dabingu),a chvílema dokonce na pěstHroznej film.30%.(27.10.2015)

 • kingik
  ****

  Prsatá a prcatá v akci. To se takhle v tomhle filmu sešly dvě herečky, které sice od sebe dělí herecká kategorie, do níž jsou řazeny, ale spojuje je (ženský) humor a zájem vyprodukovat si společnou komedii na míru. Reese Whiterspoon si od náročných rolí odskočila k akční oddechovce, kdy má být podle scénáře maximálně vtipná, ale je spíše vtipně přehrávající. Sofía Vergara má být hlavně sexy a občas i vtipně hláškující. To první jí vychází celý film, k tomu druhému není tolik herecky vybavená, ale snaha byla. Důležité je, že jim to spolu šlapalo. O filmu se nedá prohlásit, že by měl v akční scénách navrch. Akční složka je slabá, režisérka Anne Fletcher s ní prakticky nemá zkušenosti, ale pokud jde o gagy, v tomhle už film nabízí leccos. Gagy jsou svěží a originální. Dvě ženské se neustále špičkují, Sofía si utahuje z malého vzrůstu Reese, Reese se nepřenese přes Sofíinu nižší mentální kapacitu. Tenhle typ gagů tvoří náboj, jakousi osu filmu. Menší zastoupení má akční složka, kdy je k vidění nějaká ta přestřelka, případně honička, ale akční rámec je sotva průměrně natočen. Na mě tahle ženská dvojka působila živelně, dokonce nevadilo, že akce nehrála prim, ale pozor, úplně se neobcházela, to zase ne. Ječení, vřeštění a řešení situací, které spíše náleží mužům, se zde vedlo sympatickým způsobem. Příběh neměl výjimečné parametry. Reese je mimořádně svědomitá a upjatá policejní strážnice, která má k soudu doprovodit federální svědkyni, která má svědčit proti mocnému drogovému králi. Po příjezdu do její rezidence se vše podělá, když najatí zabijáci z řad policistů zlikvidují jejího manžela. Reese a Sofía jsou nucené vydat se před zabijáky na útěk, přičemž se v policejních protokolech stanou hledanými uprchlíky. Film není úplně předvídatelný, dojde i na nějaký ten zvrat, finální zúčtování mělo už méně nápaditý, dalo by se prohlásit, že celkem standardní vzorec. Ženská dvojka byla v globálu zábavná i originální. Mužská část diváků bude stejně většinu času zírat do výstřihu krásky Sofía Vergara, která zdatně popírá svůj věk. Reese Whiterspoon sice tak lepá jako její méně slavná kolegyně není, ale coby její protipól funguje zdatně asexuálně. Dohromady vytvořily (žensky) vtipné duo. Pokud se vám líbil film "Drsňačky" se Sandrou Bullock, tenhle jede na spřízněné vlně. 70%(25.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace