MY 2

US 2

Drama / Romantický

Česko, 2014, 99 min

Rozhodně lepší film než např. Místa, což zrovna není pochvala. Ale vážně - příliš jsem nečekala a byla jsem příjemně překvapená. Nosálek skvělý, Plodková tolik ne. Škoda že to kiny prošlo bez většího povšimnutí.(30.4.2015)

• Botič

Formálně vynikající, ale obsahově odpudivé a stereotypní snad každým slovem a činem.(1.12.2015)

Tento film mi neskutečně sednul a hodnotím jej vysoko kvůli několika opravdu krásným momentům-scénám. Sympatické výkony hlavního dua, dobrá kamera, skvělá hudba, po dlouhé době film, jenž mě oslovil a vysloveně se mi líbil, i když bych samozřejmě nějaká negativa dokázal označit. Zasloužené herecké nominace pro Ondřeje Nosálka.(24.12.2015)

Plodková se stává specialistkou na nesympatické krávy, čím to asi bude.. Mišík konečně v roli, která mu sedne.(30.11.2015)

Docela fajn televizní inscenace s dobře zahraným kadeřníkem, co není Zohan.(1.12.2015)

• - Jednu skladbu pre film napísal a nahral slávny anglický režisér a hudobný skladateľ Mike Figgis. (Zdroj: ceskatelevize.cz) (VášaVF)