MY 2

US 2

Drama / Romantický

Česko, 2014, 99 min

Plodková se stává specialistkou na nesympatické krávy, čím to asi bude.. Mišík konečně v roli, která mu sedne.(30.11.2015)

• Tommassi3

"..a tak jsem si řekla, že je čas na kadeřníka.." Když i řemeslně veskrze skvostná a zde výjimečně profesionální Málkova kamera přechází v manýru posledních let, na tomhle bezkrevném a banálním škváru dvou Radun už vlastně není vůbec co chválit.. Dramaturgicky nezvládnuté papírem šustící kvazidrama při finále hraničí se (sebe)parodií, a tak si jeden může užít snad jen opravdu výborné kreace Ondřeje Nosálka.. Plodkové s Vyorálkem mi bylo upřímně hodně líto..(29.11.2015)

• Disk

Prosím české tvůrce, aby netočili queer filmy, když to neumějí a omezují se jenom na stereotypy. Kadeřník gay? Ale no tak, to už je asi po stopadesáté. Snímek MY 2 se snaží jenom potvrzovat představu heterosexuálů o homosexuálech. S tímhle jděte někam.(5.8.2015)

• NinadeL

To téma je skvělé. A stejně tak je skvělé, že došlo k realizaci. Bohužel ale Slobodanka Radun si ukousla příliš velké sousto a vytvořila film postavený na dvou hercích bez toho, aby je oba uměla vést k herecké shodě. Námět MY 2 si umím představit jako vynikající televizní komorní záležitost, ale bez Plodkové a bez zbytečného pokusu o velké plátno, který zkrátka nevyšel. Současná civilní témata už ze své podstaty tady nejsou od toho, aby vysvětlovala. #finaleplzen(13.5.2015)

Rozhodně lepší film než např. Místa, což zrovna není pochvala. Ale vážně - příliš jsem nečekala a byla jsem příjemně překvapená. Nosálek skvělý, Plodková tolik ne. Škoda že to kiny prošlo bez většího povšimnutí.(30.4.2015)