poster

MY 2

 • anglický

  US 2

Drama / Romantický

Česko, 2014, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Botič
  **

  Formálně vynikající, ale obsahově odpudivé a stereotypní snad každým slovem a činem.(1.12.2015)

 • Slarque
  ***

  Se zápletkou i hlavní hrdinkou jsem měl ze začátku trochu problém. Dvě scenáristky, z toho jedna režisérka, plus Jana Plodková se do ní asi dokázaly vcítit, takže ta nepochopitelnost ženského chování bude možná otázkou pohlaví. Jinak je film v pohodě, žádné křeče, trocha humoru, příjemný vizuál, dobře použitá hudba a hlavně skvělý Ondřej Nosálek, takže nakonec lepší tři hvězdičky.(1.12.2015)

 • Tommassi3
  *

  "..a tak jsem si řekla, že je čas na kadeřníka.." Když i řemeslně veskrze skvostná a zde výjimečně profesionální Málkova kamera přechází v manýru posledních let, na tomhle bezkrevném a banálním škváru dvou Radun už vlastně není vůbec co chválit.. Dramaturgicky nezvládnuté papírem šustící kvazidrama při finále hraničí se (sebe)parodií, a tak si jeden může užít snad jen opravdu výborné kreace Ondřeje Nosálka.. Plodkové s Vyorálkem mi bylo upřímně hodně líto..(29.11.2015)

 • NinadeL
  **

  To téma je skvělé. A stejně tak je skvělé, že došlo k realizaci. Bohužel ale Slobodanka Radun si ukousla příliš velké sousto a vytvořila film postavený na dvou hercích bez toho, aby je oba uměla vést k herecké shodě. Námět MY 2 si umím představit jako vynikající televizní komorní záležitost, ale bez Plodkové a bez zbytečného pokusu o velké plátno, který zkrátka nevyšel. Současná civilní témata už ze své podstaty tady nejsou od toho, aby vysvětlovala. #finaleplzen(13.5.2015)

 • Shushika
  ****

  Povedený film o vztazích na přechodnou dobu a potřebě se přitulit:) P.S. Ondřej Nosálek MUSÍ dostat nějakou cenu, i kdyby to měl být jen Novoměstský hrnec smíchu. Doufám ale, že si ho všimnou i "vejš".(20.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace