poster

MY 2

 • anglický

  US 2

Drama / Romantický

Česko, 2014, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Botič
  **

  Formálně vynikající, ale obsahově odpudivé a stereotypní snad každým slovem a činem.(1.12.2015)

 • Enšpígl
  ***

  Když pominu neuvěřitelně pitomou zápeltku a těžko pochopitelné chování (nejen) hlavních hrdinů, zbývá mě docela poutavý film, postavený na výborných hereckých výkonech hlavních představitelů.(30.11.2015)

 • Shushika
  ****

  Povedený film o vztazích na přechodnou dobu a potřebě se přitulit:) P.S. Ondřej Nosálek MUSÍ dostat nějakou cenu, i kdyby to měl být jen Novoměstský hrnec smíchu. Doufám ale, že si ho všimnou i "vejš".(20.11.2014)

 • janytips
  ***

  Ale jo, proč ne :-) Do kina jsem šel s tím, že to bude nějakej shit. Docela jsem se bavil, neb homo kadeřník a scény v kterých vystupuje mě bavily. 3,5 *(28.11.2014)

 • Tommassi3
  *

  "..a tak jsem si řekla, že je čas na kadeřníka.." Když i řemeslně veskrze skvostná a zde výjimečně profesionální Málkova kamera přechází v manýru posledních let, na tomhle bezkrevném a banálním škváru dvou Radun už vlastně není vůbec co chválit.. Dramaturgicky nezvládnuté papírem šustící kvazidrama při finále hraničí se (sebe)parodií, a tak si jeden může užít snad jen opravdu výborné kreace Ondřeje Nosálka.. Plodkové s Vyorálkem mi bylo upřímně hodně líto..(29.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace