poster

MY 2

 • anglický

  US 2

Drama / Romantický

Česko, 2014, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djoker
  ***

  Plodková se stává specialistkou na nesympatické krávy, čím to asi bude.. Mišík konečně v roli, která mu sedne.(30.11.2015)

 • Disk
  *

  Prosím české tvůrce, aby netočili queer filmy, když to neumějí a omezují se jenom na stereotypy. Kadeřník gay? Ale no tak, to už je asi po stopadesáté. Snímek MY 2 se snaží jenom potvrzovat představu heterosexuálů o homosexuálech. S tímhle jděte někam.(5.8.2015)

 • Malarkey
  ***

  Původně jsem film My 2 chtěl vidět hlavně kvůli Janě Plodkové. Nečekal jsem ale, že mě překvapí i Ondřej Nosálek. Nutno dodat, že na hereckých výkonech je tenhle film vysloveně založenej. Třeba Adam Mišík tu má postavu, kterou si vysloveně zaslouží. Na druhou stranu je příběh trošku pitomej a i když má dobrej nápad, tak jsou v něm momenty, kterým jsem úplně neporozuměl. Tři hvězdy jsou ale určitě adekvátní. Co jsem chtěl, tak jsem dostal a po shlédnutí byl i spokojen.(1.12.2015)

 • claudel
  ****

  Tento film mi neskutečně sednul a hodnotím jej vysoko kvůli několika opravdu krásným momentům-scénám. Sympatické výkony hlavního dua, dobrá kamera, skvělá hudba, po dlouhé době film, jenž mě oslovil a vysloveně se mi líbil, i když bych samozřejmě nějaká negativa dokázal označit. Zasloužené herecké nominace pro Ondřeje Nosálka.(24.12.2015)

 • Ivoshek
  ***

  Docela fajn televizní inscenace s dobře zahraným kadeřníkem, co není Zohan.(1.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace