MY 2

US 2

Drama / Romantický

Česko, 2014, 99 min

• Botič

Formálně vynikající, ale obsahově odpudivé a stereotypní snad každým slovem a činem.(1.12.2015)

Docela fajn televizní inscenace s dobře zahraným kadeřníkem, co není Zohan.(1.12.2015)

Povedený film o vztazích na přechodnou dobu a potřebě se přitulit:) P.S. Ondřej Nosálek MUSÍ dostat nějakou cenu, i kdyby to měl být jen Novoměstský hrnec smíchu. Doufám ale, že si ho všimnou i "vejš".(20.11.2014)

Původně jsem film My 2 chtěl vidět hlavně kvůli Janě Plodkové. Nečekal jsem ale, že mě překvapí i Ondřej Nosálek. Nutno dodat, že na hereckých výkonech je tenhle film vysloveně založenej. Třeba Adam Mišík tu má postavu, kterou si vysloveně zaslouží. Na druhou stranu je příběh trošku pitomej a i když má dobrej nápad, tak jsou v něm momenty, kterým jsem úplně neporozuměl. Tři hvězdy jsou ale určitě adekvátní. Co jsem chtěl, tak jsem dostal a po shlédnutí byl i spokojen.(1.12.2015)

Plodková se stává specialistkou na nesympatické krávy, čím to asi bude.. Mišík konečně v roli, která mu sedne.(30.11.2015)