poster

Manhattan (TV seriál)

Drama

USA, 2014 - 2015, 18 h 40 min (Minutáž: 23x55 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flyboyeda
  ****

  Vyprava pekna, atmosfera pusobiva, clovek by si nejradsi nalil whiskey taky. Serial ma misty velmi rychle az bych rekl hekticke tempo, ktere se vsak v prubehu serie nastetsi zklidnuje. To pak prospiva i vice i mene mrazive atmosfery. K postavam si tak nejak stale nemohu uplne najit cestu, ikdyz se to s kazdym dilem lepsi. Skoda, ze zde neni vice realnych postav na ukor fikce. I pres vsechny mozne vyhrady se vsak jedna o velmi solidni televizni zabavu. S kazdym dilem prijemnejsi...(14.9.2014)

 • KevSpa
  *****

  Čekala jsem hodně, ale ta atmosféra je nepopsatelná. Kdo se aspoň trochu zajímá o dějiny, bude nadšený. Věřím, že další díly nám ještě mnohé přinesou. Pilot - 100% Ani po třetím dílu neztrácí seriál tempo, tvůrci bravurně vykreslují jednotlivé postavy a neváhají ukazovat stinnou stránku tajného projektu a paranoiu vyvolanou strachem ze špionáže. Není to nic pro konzumenty, kteří nejsou schopní při sledování přemýšlet, tohle je zkrátka dobové drama pro náročnější publikum... První série neměla jediné slabší místo, finále bylo hotové mistrovské dílo a nám nezbývá než si počkat, jak se budou osudy hlavních aktérů vyvíjet v další řadě. Právě úžasně napsané postavy z Manhattanu dělají nezapomenutelný zážitek, byť jen pro těch pár diváků, kteří dokáží takhle skvěle napsaný seriál ocenit. 1. série - 100% Druhá řada se nese ve znamení blížícího se testu atomové bomby a s tím samozřejmě stoupá i napětí mezi vědci, ale do popředí se více dostává i špionážní hra. Oproti první sérii se přidalo na vážnosti i hutnější atmosféře a z mnoha scén běhal mráz po zádech. Divácky možná trochu náročnější, ale o trochu vyspělejší druhá sezóna je nezapomenutelná a rozhodně bych si uměla po tom epickém finále představit pokračování. 2. série - 100% Tak nám seriál zrušili, parchanti.(28.7.2014)

 • Thomassi
  ****

  Série prošpikovaná špiónstvím na pozadí událostí, které změnily svět v podobě atomové bomby. Vsadím se, že mnoho diváků může tento projekt brát ne jako historický příběh vyvíjení ničivé zbraně, ale jako hon kočky a myši v pouštní vesničce. A to může u někoho degradovat smysl celého seriálu. Mě osobně se ale pojetí příběhu líbilo, i když rozjezd byl trochu pomalejší. Postupem se ale dral stále více pod kůži a krásně gradoval. Pravda, za těch 13 dílů se toho moc nestalo co se týče známých faktů, ale do další série tam potenciál rozhodně je. Navíc dalším obrovským plusem je celková dobová atmosféra. Nic tak krásného a harmonického jsem dlouho neviděl. Přesto si v hodnocení prozatím ponechám rezervu a zatím dám * * * *(24.4.2015)

 • Kaluž
  ***

  Jo, tohle bylo bezva. Takové nenásilné vniknutí do dobových laboratoří mezi vědátory, kteří na vládní zakázku vyvíjejí zbraň hromadného ničení. A protože taková výroba není žádná sranda a dobrat se funkčního výsledku zabere spoustu času, stihneme odbočit k osobním krizím, rodinným trampotám, vztahovým bolístkám a dalším podobně osvědčeným omáčkám natahované televizní produkce. A nakonec je vlastně úplně fuk, že ta chemie s fyzikou tady prakticky hrají druhé housle. Ústřední téma stále baví, takže druhá sezóna to jistí.(27.1.2016)

 • marvan
  ***

  Je naivní myslet si, že intelektuálně i morálně složitý lidský propletenec, ve kterém se pohybovali nejpronikavější mozky té doby, lze přiblížit scenáristickýmni floskulemi a optikou morálky pro široké vrstvy. Pokud seriál nějakou hodnotu má, pak jen obecně informativní.(26.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace