poster

Pes ro(c)ku

 • USA

  Rock Dog

 • Slovensko

  Bodi: Psia Superstar

Animovaný / Komedie / Rodinný

Čína / USA, 2016, 80 min

Režie:

Ash Brannon

Hudba:

Rolfe Kent
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • charles3
  ****

  Příjemné překvapení! Sice ne tak dobré jako Ovečka Shaun, Zootropolis nebo Zpívej, ale nemá to k nim moc daleko. Přitom z každého z těch tří je to svým způsobem lehký odvar, ale také třeba z Kung fu pandy či Hannah Montany :-) Docela dost vtipů, gagů a narážek i pro dospělé. K tomu dobře zvolené obsazení v českém dabingu, dost mě tam pobavil a potěšil Hejma.(25.2.2017)

 • iwusha17
  *****

  Bolo tu síce aj dáke to blede miestečko ale celkový dojem je fakt úžastný :). Tá hudba im naozaj vyšla ... Bolo tu zároveň aj veľa vtipných scénoch ale čo ma trochu irituje je, že ten jeho otec mi pripadá viac ako medved než ako pes... (vraj mastif) ...(27.2.2017)

 • malylada
  ***

  Velmi pestrá zápletka, ve které se neustále něco děje, srší jeden nápad za druhým a všechny zvířecí postavičky dostatečně vtipkují, aby se člověk bavil po celou dobu. Zootropolis je pořád někde jinde, nicméně si myslím, že vzhledem k ambicím to dopadlo nad očekávání. Animace samotná není nijak úchvatná, ale vzhledem k rozpočtu vlastně povedená.......6/10(26.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace