poster

Pád Londýna

 • USA

  London Has Fallen

 • Slovensko

  Londýn v plameňoch

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2016, 99 min

 • milka
  ***

  Svým způsobem to největší scenáristické dno s tím nejdementnějším příběhem, co si umíte představit. Ale na druhou stranu pro mě dosti velká guilty pleasure, u níž jsem se celou dobu velmi zvrhle bavil. Akce je sice většinou spíše rutinní a za efekty by někdo zasloužil pár facek. Celé to ale výborně odsýpá, mrtvoly a headshoty se kupí a Gerard Butler to svou urputností a suchýma hláškama zachraňuje, co to jen jde. A tou stupiditou, o níž imho často věděli i sami tvůrci, mě to prostě docela bavilo. Na správně oldchool jedničku se to ale samozřejmě nechytá. 50%(24.4.2016)

 • verbal
  ****

  Žérardovi tentokrát místo foťáku upadl Londýn, a tak tam se sympatickým kurvováním likviduje bojůvku zkurvených teroristických migrantů ze Zkurvysynstánu a opět zachraňuje kůl bílého presidenta s prdelí na bradě. Totální katalogová emerichárna plná klišé, v níž nechybí ani závěrečný rektorvoucí prezidentský projev, ale dynamická, neseroucí se a napěchovaná kulantní akcičkou rambovsky neporazitelného Řiťlera. Takže, jste-li hloubavý přechytřelý bukvoid, co postrádá ve staroškolských akčňácích existenciální filosofický přesah, šejxpírovské dialogy nebo půlhodinové statické čumění kamery do jednoho bodu s hlubokým metaforickým významem, opečovávejte si raději místo toho hemoroidy s nějakou další slečinkou s ohryzkem, abyste tu pak nemuseli hystericky demonstrovat, jaký jste homokokot, a kurvit tomu rejtynk!(13.4.2016)

 • 6thSun
  *

  Tento typ filmů se NESMÍ točit bez použití nadsázky a humoru, jinak to vždy skončí velkým trapasem.(16.4.2016)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Morgan Freeman kvôli propagácii filmu poskytol svoj hlas pre mobilnú navigáciu Waze. (figliar)

 • - Film mal režírovať Fredrik Bond, nakoniec však z toho nič nebolo. Príčinou boli tvorivé nezhody. (beso74)

 • - Pôvodne mal mať film premiéru v októbri 2015, tá sa však presunula na marec 2016. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace