Pád Londýna

London Has Fallen

Londýn v plameňoch

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2016, 99 min

Co divák očekává, tím je spolehlivě nakrmen. Přidaná hodnota nulová, přeživší prezident je k vzteku. Nikdo nechce vidět akční film, který skončí idylicky. 73%(13.5.2016)

Solidní žánrovka podle mého gusta, tzn. efektní akční jízda téměř nepřetržitě s občasnými hláškami a fešáky v hlavních rolích. Butlerovi jsem věřila každou ránu, každý hmat. Co mě baví čím dál víc je nekompromisnost řešení terorismu bez ohledu na rasu nebo národnost. S nimi se holt nevyjednává 😉 👊 💣(12.6.2016)

• kratajirka

Stačí si přečíst komentář Martina P. a dojde Vám, o čem ten film vskutku je. :) Skvělý kulturní zážítek ...(23.5.2016)

Dávám stejný komentář jako u Pád Bílého domu, ale druhá polovina filmu se odehrává ve tmě, kde tušíte jen nějakou řežbu a nevidíte nic. Jelikož jsem se zrovna vrátil z Londýna, tak jsem chtěl vidět místa, která jsem navštívil v plamenech na velkém plátně. Zvláštní pocit, Londýn mě naprosto přirostl k srdci, moc krásné město.(12.6.2016)

Totální kravina v tom nejlepším slova smyslu. Ultimátní smršť přepálené akce, klišé hlášek tesatelných do kamene a rozkošně přehrávajících herců. Moje první guilty pleasure roku 2016.(8.6.2016)