Scooby-Doo Show, The

Pripravte sa na nové, už v poradí tretie, dobrodružstvá Scoobyho a jeho priateľov. Na Mystery Incorporated čaká veľa nových záhad, ktoré treba vyriešiť. O zloduchov určite nebude núdza. V týchto epizódach sa môžete stretnúť s Monster Tar alebo napríklad s Gator Ghoul.

Seriál je spojením rôznych epizód, ktoré sa objavili v seriáloch The Scooby-Doo/Dynomutt Hour, Scooby-Doo, Where are you!, Scooby's All-Star Laff-A-Lympics a Scooby's All-Stars. (Carol Pifková)

blondboss

V tomto prípade musím už len z nostagie dať päť hviezd, nakoľko tento seriál je tým najkultovejším, čo bolo o Scooby-Doovi natočené. Skvelé príbehy, nadupané hlášky Shaggyho a Scoobyho a samozrejme aj tá atmosféra nemala chybu. Jednoducho som to vždy ako malý žral a aj teraz sa na to dá pozrieť. 85 % ()

ASSBURGER

Ach Scooby ty nikdy neomrzíš svojou vtipnosťou ale aj napýnavostou. Musím sa priznať Sooby doo bol pre mňa v detstve veľkým dokonca som ho až do dnes neprestal pozerať. Ved on už sa vysiela asi 50 rokou a stále dokáže ohromiť. Pri tomto rozprávkovom seriále som zažil toľko srandy a toľko spomienok s detstva ako sme sa na nich hrali v škole aj vonku. Jedno značne že som musel tomuto seriálu dať päť hviezdičiek lebo je proste môj obľúbení síce ho medzi svojou desiatkou nemám ale je môj obľúbený. Stále ked vzchádza nová rozprávka tak si ju s radosťou pozriem a nikdy toho neľutujem. 24 minút ale perfektných 24 minút a hlave nie strata času. Tento seriál mal aj viacej výhod než humor a riešenie záhad napríklad mal perfektný soundtrack ale aj tu qualitu na ten rok. aspoň podľa mňa. ()

Carol Pifková

Všetky epizódy chodili na CN a aj na Markíze. Zaráža ma, že to tu vôbec nebolo pridané a percentá, ktoré patria tomuto seriálu putovali k úplne inému seriálu, pretože je tam zle priradený obsah i časť galérie. Ale takto to dopadne keď niekto niečo hodnotí a nevie čo. Proste som za to totálne vytočená. Toto je ten klasický dobrý Scooby-Doo. ()

silentname

Ak sú dobrodružstvá Scoobyho, ktoré si vybavujem najlepšie, tak jednoznačne musím ukázať na "The Scooby-Doo Show". Zvučka je nezabudnuteľná a hneď začíname s útokom žraloka na Scoobyho. Podobne ako minulé sezóny ani tu nechýbajú skvelé dobrodružstvá, skvelé postavy a trošku viac záhad. Okrem toho mi táto séria príde trošku viac odľahčená, než bolo "Scooby-Doo Where Are You?". Tieto epizódy si asi pamätám najlepšie. A animácie sa posunuli na oveľa lepší level. Je to farebnejšie, živšie a celkovo spracované vynikajúco. Nepôsobí to tak temne a je to svieže aj po rokoch. Pre fanúšikov Scoobyho Doo je táto séria povinnosť. Hodnotenie: A ()

Dado

Asi to najlepšie zo Scoobyho príbehov a zároveň seriál, ktorý ma sprevádzal detstvom až v takej miere, že si ešte aj dnes dokážem bez problémov vybaviť pasáže mnohých epizód a tiež aj slová nezabudnuteľnej úvodnej piesne v slovenčine. Navyše by som len ťažko hľadal časť, ktorú nemám dodnes nahratú na niektorej zo starých videokaziet. Slovenský dabing je výborný, Marián Slovák je ako Scooby-Doo skrátka neomylnou zárukou kvality. (95%) ()

• Seriál je spojením epizód, ktoré sa objavili v seriáloch Scooby-Doo (1976), kde sa objavilo 16 epizód, v Scooby-Doo, kde si?! (1969) 9 epizód, v Scooby's All-Star Laff-A-Lympics 8 epizód a finálnych 7 v Scooby's All-Stars. (Carol Pifková)