• Gemini
  ***

  Ve správném rozpoložení mi Angelika ani nepřijde trapná. To je na slušný komentář hodně málo, že?;) Nuže vězte, že nesnadné nacházení cesty dvou duší k sobě je v tomto filmu podáno, zvláště díky úžasnému Robertu Hosseinovi, excelentním způsobem...ale i přesto ani na okamžik nezapomenete, že je to červená knihovna toho nejtěžšího kalibru.(23.9.2005)

 • Pepinec
  ***

  Michéle Mercier alias Angelina Jolie šedesátých let. Přenádherná herečka, původně modelka, která se (stejně jako například Pierre Brice Vinnetouem) proslavila jednou jedinou velkou rolí. A sice rolí Angeliky v pětidílné sérii. Máte-li rádi Francouzskou filmovou tvorbu a nevadí vám romantický film z šedesátých let, volte toto. Jedná se o ukázkový případ, jak by film tohoto žánru a z tohoto období měl vypadat.(12.7.2008)

 • Ivoshek
  **

  Strašně papundelkový interiéry, strašně. Schválně koukněte na scénu od soudu... Kde je vrcholem pseudoboj stráže se psem... Nebo na doupě chudiny, kde to teď vede Nicolas ("někdo mladý a krásný").(27.12.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Jeptišku, na kterou v klášteře Angelika (Michele Mercier) vyplazuje jazyk, si zahrála maskérka a její kamarádka Maguy Vernandet. (fiLLthe3DD)

 • - Ve scéně, kdy Joffrey (Robert Hossein) šermuje s nejlepším šermířem, šermíř jej sekne do oblasti pravého spánku. Jakmile ale souboj skončí, Joffrey si jen otře "krev" a žádnou jizvu nemá. (Pepy)

 • - Francis Cosne pracoval na prípravách Angeliky a chcel, aby úlohu krívajúceho a zjazveného grófa hral Robert Hossein. Herec sa veľmi obával, že si prijatím tejto úlohy zničí svoju sľubne rozbehnutú kariéru, lenže keď podpisoval zmluvu k filmu Láska na vankúši, podpísal Cosnemu aj jednu prázdnu zmluvu a stále mu dlhoval jeden film. Hossein bol zahnaný do úzkych a hrozil súdnym sporom. Nakoniec ale rolu prijal pod podmienkou, že bude môcť pretvoriť vzhľad postavy podľa toho, ako mu to bude vyhovovať. (Raccoon.city)

 • Michèle Mercier

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace